Wie heeft er positief getest voor NOD? Ik heb net de sensitest beteld en daar staat dat ik 4 dagen voor NOD kan testen. Zijn de testen van Sensitest zo gevoelig? KusKus
Hey, Ik heb ook testen liggen die al vanaf 4 dagen voor NOD positief zou kunnen test, heb hier al verschillende topics over gelezen en er zijn toch wel die dames die op voorhand positief getest hebben hoor, mijn NOD is volgend weekend, nu woensdag of donderdag ga ik al een testje wagen denk ik, ik ben gewoon te ongeduldig en te curieus. Succes voor ons beiden zou ik zo zeggen.
De meeste testen zijn tegenwoordig wel zo gevoelig dat je voor je nod al postief kan testen. Ikzelf teste met een da test 7dagen voor nod positief. Het is alleen niet verstandig om voor je nod te testen omdat de kans bestaat dat de innestelling niet goed gaat waardoor je toch ongesteld word. het is dan eigenlijk een zeer vroege miskraam. Als je dan niet had getest had je dit niet eens geweten. Dit gebeurt echter heel vaak en hoewel het niet leuk is als je ongi word het is al helemaal niet leuk om te weten dat je zwanger bent en dan toch ongi te worden. Het is echt verschrikkelijk om af te wachten of je niet ongi word geloof me. Als je het dus op kan brengen zou ik toch tot na je nod wachten met testen. Hoop dat ie positief is.
Ja, ik. Heb op een vrijdag getest, terwijl ik eigenlijk dinsdag NOD had. Die test was positief, het 2e streepje was te zien maar was na een half uur niet meer te zien op de test. Drie dagen later nog een keer getest, dat streepje staat er nu nog steeds
ik heb 5 dagen voor m'n nod pos getest (kruidvat), maar was daarna idd heel zenuwachtig of ik uiteindelijk dan toch niet alsnog ongi zou worden. Leuk om het zo vroeg te weten, maar zekerheid heb je dan eigenlijk nog niet.
ik had pas 5 dagen na mijn NOD een positieve test, 3 dagen na mijn NOD ook getest en toen heel heel vaag en op dag 5 een vette streep.
hoi allemaal, ik heb ook getest voor NOD en wel 5 dagen ervoor. Test van het kruitvat gaf een lichtblauw streepje aan. hmmmm een vage, maar toch. Over 2 dagen nog maar eens testen. Het kan dus wel degelijk.