Kinderachtig,de eigenaar had het niet gezien en nu word ie door de eigenaar zelf gratis geknipt de volgende keer,hij heeft zelf verder niks gezegt toen en nu heeft zijn moeder gebelt dus verder niet zeuren nu hoor. Neem aan dat de eigenaar wel tegen de kapster heeft vertelt dat het zo de bedoeling niet is.
Ik blijf altijd de dochter van mijn ouders,maar ik blijf geen kind. Zou echt heel boos zijn als mijn moeder voor zoiets zou gaan bellen,echt ik zou me schamen ben zelf een volwassen vrouw hoor! (Maargoed ik vind het ook onzin dat een partner zoiets moet "oplossen").
natuurlijk word er op de opleiding niet geleerd dat je happen uit oren moet halen, maar jij maakt zeker nooit fouten? buiten dat, is het toch opgelost?
Zoiets is ook bij mij gebeurt toen ik nog een kind was, de kapster probeerde het nog te verdoezelen (!) maar mijn vader had mijn gepiep gehoord en was er als de kippen bij. We zijn dan ook nooit meer daar terug geweest.
ik had nog niet gelezen dat zijn moeder al had gebeld, los daarvan kan ik begrijpen dat je bij iemand met lang haar nog weleens een knipfoutje maakt, of met de kam constant het oor raakt, maar bij een kort kapsel???? wat betreft zeuren mag ieder zijn mening hier delen, dus vind dat jij nu zeurt
Ik vind het beetje vreemd dat je man gewoon betaald, niets zegt en dan achteraf zijn moeder laat bellen. Komop zeg. Zeg er dan meteen wat van of hou je mond dicht achteraf.
Mee eens. Ik had ook niet betaald. Nou ja, da's dan wel beter... Maar kan inderdaad aan de reactie van je man gelegen hebben. En misschien schaamde de kapster zich zo, dat ze deed of haar neus bloedde? Ik hoop dat de eigenaar haar daar wel op heeft aangesproken. Kijk, een foutje of ongelukje, dat kan altijd. Maar het gaat er om, hoe je daar mee omgaat. Dat is hier echt fout gegaan.
Fijn dat het opgelost is. Maar dat nou zijn moeder daarvoor heeft moeten bellen is wel een beetje vreemd, hij is toch geen klein kind meer.
Nou ja, kan zijn dat TS of haar man het gewoon verteld heeft aan die moeder, en dat die moeder het compleet op eigen initiatief heeft gedaan Dan zegt dat niks over die man, maar meer over zijn moeder. En misschien kent die moeder de eigenaar wel beter...
Dit is ook mijn gedachte erover, jeetje ts dit heb ik nog nooit meegemaakt, beetje lullig dat er net 'n pleistertje vanaf kon.
Dit Hahahaha sorry maar mama moest het regelen... En oor geneest vast wel hoor. Het is geen mega vleeswond.
Fijn dat het toch nog opgelost is, al dan niet met hulp van zijn moeder. Ik heb zoiets een keer andersom gehad, ik had vroeger van dat lange dunne pielhaar, (sinds de zwangerschap is het iets voller gelukkig) Maar de kapster knipte tijdens het knippen in haar eigen vinger, en goed ook. En ze gaf mij de schuld, ja dit komt door jou haar hoor, dat is zo ontzettend dun en glibberig. Ze gaf me echt een sneer. Net of ik daar wat aan kon doen. haha.. Mijn moeder was erbij, ik was toen 14 of 15, maar die was ook not amused over de reactie van de kapster..
dit is wel heel offtopic. ik heb dit een keer gehad met een zus van me, die had achter mijn rug om de verloskundige gebeld en let op *bedreigd* Dat de baby gehaald moest worden..want anders zou ze dit wel doen en dat wel doen Ik heb me echt rot geschaamd, en me wel tig keer verontschuldigd. Ik heb haar ook echt duidelijk gemaakt dat ik hier niks mee te maken had, maar gelukkig had de verloskundige wel zoveel mensenkennis dat ze prima wist dat ik er helemaal buiten stond. Maar als ik er nu nog aan terug denk, krijg ik weer dat verelijke schaamtegevoel...
Ow dat kan echt niet idd,wat erg.Het is vast goed bedoeld maar soms kunnen broers/zussen/ouders echt te ver gaan in dat soort dingen ja.
Bah, wat ben jij vals. Een betere maatschappij begint bij jezelf hoor. En iedereen maar klagen over dat we in een k*tmaatschappij leven... Ts, fijn dat je man alsnog gratis geknipt mag worden, is het toch nog op een nette manier opgelost. Zoals het hoort.