Minniej, geen idee of het strippen pijn doet, vorige keer ook niet gebeurd, toen dus ingeleid met 41+5. Wil dat ook liever niet. Ik heb aangegeven dat het gewoon erg zwaar wordt en toen zei ze dat ze volgende week gaan kijken of ze al een beetje kunnen strippen. Lukt dat niet, kan het een paar dagen later nog eens en anders met 41 weken inleiden.
Hai! Schoonheidsspecialiste gehad, vanmiddag kapper. Heerlijk! Strippen kan gevoelig zijn. Vk gaat met vingers naar binnen en maakt wat los daar. Ik had er weinig moeite mee maar heb natuurlijk veel inwendige echo's en gedoe gehad toen we in het ziekenhuis liepen.
Hmmm...ik denk dat ik gewoon aan de ananas ga En veel sexen Lekker hoor mamsie, ik heb gelijk ook zin gekregne weer naar de kapper te gaan en voor zaterdag een afspraak gemaakt, ik wil een poni laten knippen, pony? Poni? Hoe schrijf je dat eigenlijk?? Ik denk wel dat het bij mij staat aangezien ik nogal een langwerpig gezicht heb met een hoog voorhoofd die mij heel erg stoort vaak, vooral de rimpel die er de afgelopen jaren in is verschenen!! zo ik zit lekker alle taart op te maken, appeltaart van mijn moesje, heerlijk! We hebben ook nog vlaaien over. Zal ik er eentje toesturen dames? hihi
Ik ben echt zo'n emotie-eter dus moet echt oppassen nu. Anders koop ik de hele chocolade afdeling leeg... Dus eet jij die taart maar lekker Minniej. Je "moet" er nog van groeien Woezel, je hebt natuurlijk wel meldplicht nu he! Alle dagen een berichtje....
ja ik wil eigenlijk proberen deze zwangerschap neit zoveel aan te komen, maar ik mekr wel dat ik meer trek heb. Ik eet nu 2 boterhammen meer per dag, en veel fruit tussendoor, maar ik ben ook dol op zoute drop, gelukkig mag ik ze eten omdat mijn bloeddruk mooi laag is!
Stuur die vlaai maar deze kant op hoor minniej Ben tot nu toe nog maar 12 kg aangekomen, best netjes. Vorige keer 22 kg...., maar ben in het begin ook wel afgevallen door de misselijkheid. Eet ook wel meer dan normaal, vooral meer brood maar kan avond eten nog steeds niet echt goed verdragen dus dat eet ik dan weer minder... Zal me netjes elke dag melden hoor dames... Enne, dat sexen en ananas eten, heeft hier de vorige keer ook niet geholpen Fijne avond! X
Tja het is gewoon zo als de baby er klaar voor is is hij/zij er klaar voor, en als je dan toevallig op dat moment een ananas eet of sext...denk ik. We hadden een paar keer sex maar pas na een week werkte het en verloor ik vruchtwater en ging het echt rommelen. Avondeten gaat hier ook nog niet zo lekker erin, pasta wel weer, pizza ook wel, maar vlees bah, aardappelen bah
trouwens over 2 weken kletsen we hier ongeveer een jaar! Ik had dit topic geopend op 15 februari zie ik, jeetje wat een tijd he? Wat een lief en leed hebben we gedeeld!
Ja, inderdaad, een jaar al weer. jeetje zeg... Denk ook dat als de beeb er klaar voor is hij komt, en dat je daar niet heel veel invloed op uit kan oefenen zelf, en dat het dan meer toeval is, denk ik. Bij mij hielp niks in ieder geval Aardappelen en vlees vindt ik ook niet lekker. jus al helemaal niet blegh... Pasta enzo gaat er steeds prima in. Vandaag stoofpeertjes gegeten (mijn mams gemaakt), dat ging er dan wel weer heeeeel goed in Echt super lekker!
Grappig hier precies hetzelfde, fruit gaat er ook wel goed in, ik eet meer fruit dan ik ooit heb gedaan, 's middags vaak druiven want die laxeren ook (verstopping). Maar inderdaad het liefst maak ik nu elke dag pasta!
Hoi dames, Ik ben ook gestript, maar weinig effect. Wel weke baarmoeder. Ze willen bij ons liever niet inleiden. Daarom hebben ze m'n vliezen gebroken met 41 en 1 dag. En dat hielp . M'n ma lag van de week weer in het ziekenhuis. Weer een longontsteking. Ze was er heel vroeg bij. Dus mocht snel www naar huis. (Hebben haar gehouden uit voorzorg) Vrijdag klussen bij mij zusje. Ze hebben vandaag de sleutel gekregen. Ik heb nu betaald verlof tot 1 april Dan ontslag en 2 maanden salaris mee. Kan pas vanaf 1 april weer ergens aan de slag. Dus moet nu echt op zoek gaan. Volgende week 4 dagen alleen. Lief moet voor zijn werk van maandag tot en met donderdag naar London. Zal wel stil zijn in huis. Vrijdags is hij dan wel lekker vrij. Kindjes hebben vandaag tot 7.15 geslapen Damon werd wakker van zijn slaaptrain wekker. Dat is een olifant. Als D naar bed gaat doe ik de olifant zijn ogen dicht. En die gaan openknip de tijd dat jij insteld. Vanmorgen werd hij wakker van de ogen die open gingen. Morgen maar wat later zetten . Spannend Woezel. Bij min zeiden ze dat de Java groot is dat de tweede ook overtijd is. Ga j in bed keggen en D verschonen. Xxx
Vervelend zeg, gelukkig mag ze weer naar huis. krijgt ze nu antibiiotica? Hoe kan je zoiets oplopen eigenlijk? Nou beterschap voor je moeder
Hmmm...ik zit alweer aan de appeltaart, en vanmorgen al een vlaai gehad, oh oh ik moet oppassen, anders kom ik weer 23 kilo aan!! Ik moet misschien ook oppassen dat ze op een gegeven moment niet goed meer zijn, we hebben ze al vanaf zaterdag..:S
Vervelend Oboemasbaby van je moeder, maar fijn dat ze er op tijd bij waren zeg! Heeft ze dat vaker, een longontsteking? Sterkte ermee. Fijn dat de jongens uitsliepen! Minniej, inderdaad uitklijken dat je niet TE veel gaat eten he Hier alles nog rustig. Emma is wel weer de hele dag thuis dus druk druk druk, nu lekker in bed, lig ik op de bank met harde buiken... Maar goed. Ook maar even een dutje doen.
Hai! Oboemas, wat vervelend zeg van je moeder! Fijn dat ze er op tijd bij waren zeg. Lukt het zoeken van een baan? In welke sector zoek je eigenlijk? Balen hoor, dat het allemaal zo gegaan is! Minniej, eet smakelijk! Woezel, netjes hoor, dat melden van je . Rustig aan doen meid! Hier net mijn eerste werkochtend weer gehad. Had een scholing met wat collega's maar een deel was het vergeten. Heb uiteindelijk maar 1 directe collega gezien. Maar goed, de eerste stap is weer gezet! Nu wel met hoofdpijn op de bank. Toch wat spanning voor vanochtend...
Oh vervelend he die harde buiken, krijg je die 's nachts ook? Bij mij begonnen de weeen trouwens precies volgens het boekje dat je zeg maar eerst diarree krijgt, herkennen jullie dat? Hele erge ongesteldheidskrampen en diarree ik zat 's nachts op de wc en ik dacht; het gaat niet lang meer duren..
Ik me er nog niet echt toe aanzetten om te solliciteren. Ben druk net de kids en blij als ze beide slapen. Maar ja. Ben op zoek naar iets administratiefs. Was office manager. Sta open voor alles. Nu D net naar bed. En j beneden voor een voeding. Zo maar even ruimen en de stofzuiger erdoor. Moet ook nog de was optuimen, strijken, dweilen en eten maken. Morgen helpen bij mijn zUsje. Die hebben een huis hier vlak bij. Voor mijn ma is het de eerst longontsteking nadat ze vorig jaar januari zo ziek werd. Ze was er zo snel bij dat ze get alleen op de foto zagen en niet in het bloed. Ga j verschonen en dan naar even stofzuigen. Want helaas nog steeds geen elfjes.