Hee dames! Sorry het was gisteren een beetje druk Dank jullie wel!! Wat hebben we genoten! Zoë vond het echt geweldig, alle aandacht, de cadeaus uitpakken, spelen en natuurlijk het middelpunt van belangstelling zijn. Totaal niet bang, eenkennig of wat dan ook Ze was om 10.00 uur wakker en daarna pas rond 15.00 uur weer naar bed gegaan. Normaal zou ze dan echt veel te moe zijn en chagerijnig worden. Gisteren echt niet! Ze zwaaide naar iedereen en ging lekker even een uurtje slapen om vervolgens weer met nieuwe energie van alle aandacht te genieten. Was echt leuk Om 17.00 uur waren zowel Zoë als papa en mama gebroken haha! Ook super leuke cadeaus gekregen! Veel boekjes (had ik gevraagd want dat vind Zoë prachtig) en o.a. ook een hele mooie houten loopfietsje. Enorm verwend dus Oh en gisteren ging ze dus ook eventjes voor iedereens ogen helemaal zelf staan! Zonder dus ergens op te steunen maar vanuit zit (op dr knietjes) in sta houding! We waren natuurlijk super trots Sinds vorige week loopt ze ook fanatiek achter d'r baby rollator. Vertelde jullie vorige week nog dat ze dat niet deed maar nu doet ze niet anders haha. En vlot ook echt leuk om te zien. Het gaat hard allemaal Hoe is het met jullie?
Aaah wat leuk Inge! Hoe gaat het nu met jou? Heb je * al een plekje kunnen geven? @hier: alles relax, Ties is gewoon een heerlijke ventje! Hihi
Heerlijk kunnen genieten Inge, super! Hier alles goed, lekker een beetje gecarnavald vandaag hihi! Ging supergoed met Lina, my god ze is zo heerlijk makkelijk. De muziek vond ze leuk, en al die lampjes en disco lichten, ze keek haar oogjes uit! Heerlijk Met mij is het verder ook prima Gaat momenteel dus allemaal zijn gangetje!! Liefs!
Met mij gaat het goed! Heb het idd een plekje gegeven en we gaan weer vol goede moed verder En met Zoë ook alles prima! Nu voortaan een dreumes
Nu al carnavallen XLovely?? Huh? wij hebben dat pas over 2 weken.. Nja 1,5e week haha! Ties gaat dit jaar als brandweermannetje Moet alles nog kopen (nog geen tijd voor gehad, drukdrukdruk..) Oh ik heb vandaag mn laatste werkdag gehad met mn directe collega. Wat een VERAAAAAAAAAAAAAAAAAADEMING!!!!! Ben zo blij! Zal jullie even updaten waarom ik zo blij ben, dit is ze in een notendop: Ze is 32, mama van 2 kindjes en denkt dat ze ALLES beter weet en ALLES alleen kan. Nou ze zal best meer ervaring hebben, maar sommige zaken handel ik liever zelf af, maar dan ook echt zelf. Als zij er ook maar iets aan bijdraagt gaat het 9 van de 10x fout of raken er spullen kwijt. Ook mijn andere collega's ondervinden dit probleem. Dan komt probleem 2 van 'ontelbaar', ze kan absoluut niet communiceren. Als ik (of wie dan ook) haar een mail stuur met een vraag, dan kun je die mail net zo goed niet sturen, want een reactie krijg je toch niet. En aangezien wij beiden parttime werken, waarvan we elkaar alleen op dinsdag zien, gaat er veel via de mail. Echt een drama! Als je er dan op terug komt is er vaak geen tijd, of whatever. In het begin bleef ik aandringen tot er wel tijd was, maar de laatste tijd denk ik ' fuck it toch ook, wat boeit mij jouw antwoord ook' en laat ik het voor wat het is. Aanvulling: vanaf de 1e werkdag was mijn directe collega al meteen 'gehaat' op kantoor. 1) omdat ze niet gewoon had gesolliciteerd op de functie, maar via een kennis in het bestuur, was 'binnen gekomen', 2) omdat ze een mega air om zich heen heeft en steeds dezelfde uitspraak (inmiddels dus al 2,5jr) doet: 'bij mijn vorige werkgever deden wij het altijd zo..' 3) omdat ze 80% van haar werktijd inplant voor 'kletsen' en daarnaast de hele dag door roept 'ik heb het zo druk'. 4) de meeste spullen die bij haar worden neergelegd (dossiers van klanten, werkbonnen van medewerkers, aanvraagformulieren en verlofkaarten) spoorloos verdwijnen? 5) zij NOOIT diegene is die een fout maakt! (nee het ligt altijd aan mij?) 6) als de verloning vastloopt, het systeem niet meewerkt en zij niet diegene is die iets over het hoofd ziet.. Ga zo maar door.. Zie je het voor je?
Lijkt me een ramp die collega Nori! Pfffff... Maar nu ben je er vanaf!! Beter toch!? Geen foto's gespot op mijn fb? Wij vieren hier gekke maandag, weleens van gehoord of niet? Zo mams gaat een dagje aan de arbeid!!
Oeeiiii... Ik proef frustratie Nori Klopt dat?? Gruwelijk als je met zulke collega's moet samen werken... Fijn dat je er nu vanaf bent!! Ik heb dat in 2011 gehad. Een mannelijke collega die dezelfde functie als ik zou komen vervullen. Het verschil was dat hij van de universiteit kwam en heel veel medische kennis had. Ik blij, want dan kon ik veel van hem leren. Nou puntje bij paaltje, meneer wist zelfs de basis medische kennis niet en verstand had ie ook niet. Een ego wel, van hier tot tokio. Echt zo'n kakkertje, zo'n arrogante bal. Van mij nam hij niets aan, ik ben toch vrouw en niet naar 'De Uni' geweest dus alles wat ik hem probeerde te leren luisterde hij niet naar en vroeg het mijn leidinggevende. GRRR!! Op een gegeven moment ben ik zó boos geworden (was toen net zwanger), we waren onderweg uit Hengelo naar kantoor (een flink eind) en ik was echt in staat hem uit mijn auto te zetten haha. Dat knalde er even flink op los! Uiteindelijk is die jongen een jaartje gebleven (ik was al met verlof ). Goede wat ik er aan over gehouden heb, ze hadden hem veel meer salaris gegeven omdat hij universiteit had gedaan en veel ervaring zou hebben. Aangezien ik hem alles moet leren besloten zie hier van personeelszaken dat ik dan eigenlijk ook wel meer moest gaan verdienen. Kreeg ik ineens iets van 340 bruto per maand er bij Nu heb ik een hele leuke gezellige collega! Mooie foto's lovely; Familie Hond
@xlovely: ja, had wel foto's gezien idd, maar had nog niet direct door dat het bij carnaval hoorde (gekke moandag) dat hebben wij hier niet, haha!
@ norii, Ohhhh zie het al helemaal voor me! Heel irritant om mee samen te werken. Wij hebben dat nu ook. Iemand functioneerde niet op een andere woning en liep helema fout in het team daar. Nu hebben ze haar overgezet naar onze groep. Eerste maand een super meid, veel initiatief en had echt de wil. Nu ..... Pffff irritee me dood aan haar. Ook als je haar feedback geeft komt het gewoon niet aan. Of ze zegt dat wist ik niet of het lag niet aan haar. Wordt je zo moe van. Heb nu alles bij de coördinator en manager neergelegd gaan hun maar in gesprek met haar want wat wij zeggen komt toch niet aan. Maar snap nou wel waarom het ik het andere team niet werkte, en het och echt niet alleen aan het team lag!!! Missen jullie de sneeuw en de kou ook al? Nou ikke wel, wordt chaggie van al die regen. Hoeveel tandjes hebben jullie dreumesen nu? Gaan jullie nog wat leuks doen het weekend?
De sneeuw missen? Nou echt niet! Alhoewel de regen en wind vind ik ook niks... Dus lekker binnen blijven vandaag Lina heeft 2 ondertandjes, 1 boventandje is pas doorgekomen. Lina's tandjes hebben geduld voor tien Plannen: niet echt iets gepland. Zondag met wat vrienden en hun kindjes misschien wat leuks doen! En vanavond het LVK kijken Fijn weekend allemaal !!
Mmm mis het zich van de sneeuw wel.. Maar het doorheen lopen niet hoor haha, wat een gedoe Hier nu 2 ondertandjes en thats it haha hier ook alle geduld Hoe gaat het lopen met jullie dreumessen? Hier staat ie los en loopt nog steeds overal langs.. Kan aan 1 hand lopen.. Lees; als hij zin heeft, vask gaat ie piepen, zn hand los trekken en gaat weer zitten om te gaan tijgeren.. Haha luie donder Owja en zet heel soms wel 1 stapje los om van bank naar tafel te gaan, maar meestal zitten, ondraaien en weer opstaan
Haha ja kei frustrerend is dat he Mandy... Pfff.. sommige mensen @tandjes: 4 onder en 4 boven en sinds een paar dagen ook boven 3 kiezen die doorkomen. Heb er niets van gemerkt! Zag ze inneens zitten en dacht huh? Kiezen! Wow! @weekend: ML en ik gaan samen een weekje weg. We zijn maandag a.s. 10jaar samen en willen dat gaan vieren door er even lekker samen uit te gaan. Hotelletje aan zee, en natuurlijk relax uiteten enzo. helemaal zin in!
Alvast gefeliciteerd Nori! Lekker vooruitzicht! Een weekje... pfff ga je Ties niet heeeeel erg missen?! Geniet ervan!!
Idd alvast gefeliciteerd!! Want gegarandeerd vergeet ikt maandag... Pff jeetje een weekje.. Kan je Ties zolang missen?! En waar blijft Ties dan? Bij (s)ouders?
Ow hahaha ik dacht al.. das wel lang! Maar een weekendje is zeker te doen! Waar gaan jullie naartoe eigenlijk? Xxx
@ haha leuk typ foutje . Een weekend is inderdaad te doen. Maar dan ook net te doen haha. Alvast van harte gefeliciteerd. Ik zal die kerel van mij eens hints geven haha. Wij zijn dit jaar 12 jaar samen. Maar lekker genieten met zijn 2en!!! En heel veel plezier!!!
Hoe was het weekendje Nori? Lekker genoten? Hier verder alles zijn gangetje! Gister tex en behang geshopt voor de babykamer Dat wordt weer klussen!!