Mieksssss woooooow wtf echt al keiiiiii duidelijk!!!! Ik zeg dikke proficiat meid het is je zooooo gegund!!!! Xxx
MIEKS! DIE IS RAAAAAAAAAAAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Whaaaaaaaaa gefeliciteerd! Wat geweldig!!!!!!!!! Ik gun het jullie zo verschrikkelijk! En wat heeeeerlijk zeg, hoef je de laatste 3 maanden niet meer alleen op ML te wachten!!!!
Zo... nu ik wat van de schrik ben bekomen zal ik even terug lezen en reageren! @ Vien, wat balen dat je test weer negatief was @ Marytje, ik had dat ook, dat je eindelijk hulp krijgt en dus wat rustiger er in kan worden! Hoe is het vandaag gegaan bij de gyn? @ Merel, het zal even wennen zijn, dat spuiten maar als je het uiteindelijk onder de knie hebt komt het vast goed @ Nienke, fijn dat je je ei toch nog gevonden hebt met de ovutesten @ All, thnx voor de felicitaties, ik kan het gewoon nog niet geloven hoor. Loop steeds naar de test zo van "staat dat streepje er nog? Nu maar hopen dat het goed blijft gaan, vorige 2x ging het al vroeg mis! Ik zet mezelf dus nog niet naar het zwangeren lijstje, maar wacht nog even af tot dinsdag, dan is mijn echte nod datum Agenda 01-02 Marral - Uitslag progesteron 01-02 Ash - Nod datum 01-02 Marytje - Eerste afspraak gyn 05-02 Bbibi - Nod datum 05-02 Mieks - Nod datum 06-02 Weegbree - Fertiliscopie Zwangeren Liefsd Chanan Peony Lotte1986 Liescakes Liefde1987 Jill Charise Ash
Woehoeeeeeeeeeeeeeeee!!! Jeeeeee Mieks!! Wow meis!! Wat ontzettend bijzonder!! Hihi, wat zal je vent in de wolken zijn! Kun je samen wachten tot hij weer thuiskomt.... Geniet ervan meis, hopelijk heb je over 8 maanden een wolk van een baby in je armen!! Veel liefs!
Whahahaa, geweldig!! Ah meis, ik ben zo blij voor je! Ik kom nog wel ff gluren wat z'n reactie was, ben wel benieuwd!
Manlief belde net, en zijn big smile kwam zowat door de telefoon heen Hij vond het geweldig! Alleen is hij ook nog een beetje voorzichtig en durft ie nog niet TE blij te zijn omdat het al 2x eerder fout is gegaan. Logisch dus!
Whaaaaaa mieks!!!!! War geweldig!!! Super spannend!! Je streepje is donkerder dan die van mij op 13 dpo. Kon ook haast niet missen met jullie klusfrequentie hihi. Geweldig schat. Ik duim voor je dat t een bijtertje is!! Xx
Hahaha aan het klussen heeft het niet gelegen nee We vonden onszelf al een stel konijnen We hebben wel dit keer de dag van de eisprong mij laten klaarkomen na manlief (dat noemen ze randjes fietsen geloof ik?).. Hoor daar goeie verhalen over dus vonden we wel is de moeite waard om het te proberen Misschien dus een tip voor de nog-niet-zwangeren?
Mieks: WOWWWW!!!!!!!!!!!! Wat super!! Hoop zo voor je dat ie blijft zitten!! Gefeliciteerd meis! Enne, 3 x is scheepsrecht he
Haha, geweldig! Snap dat hij nog voorzichtig is maar voor nu mag je iig blij zijn! En idd.... dat randjesfietsen hebben wij ook gedaan 'die ene keer'!
Gefeliciteerd Mieks, super zeg!!! Hier nog steeds niet ongesteld geworden. Nu 2 dagen over tijd.... Lichaam houdt me goed voor de gek Snap er niks meer van. Tijdens echo leek het alsof mijn eicel op springen stond, maar zal die dan toch pas later zijn geweest? *zucht*
Miekssss!!!! Geweldig! Supergefeliciteerd en doe vooral rustig aan... Geniet ervan!!! Ben echt blij voor je eindelijk meid!!!!
Hoi Mieks, wat een fantastisch nieuws... Ik hoop dat alles goed gaat en blijft gaan!!! Gefeliciteerd zeg!!!!! Gister echo gehad ter bevestiging van 1e diagnose en wederom per eierstok 30, 40, 50 eiblaasjes te zien... Gek genoeg had ik soort van gehoopt dat het nu "wel over zou zijn". Helaas heb ik ook te horen gekregen dat ik pas 20 febr. bloedonderzoek krijg en dan pas 3 april de uitslag. 3 APRIL!!! Dus ik moet nog 2 maandag wachten voor ik uberhaupt met medicatie mag beginnen.. Elke dag is er 1 teveel. Ze zeggen altijd dat geduld een schone zaak is.. nou ik vind het een verdomd akelige opgave.. @Sandra, knap lastig als je je lichaam niet kan volgen he.. sterkte.
Vinden jullie deze positief? Ik vind m zelf nog wat licht. TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting