Hoi allemaal, wat balen zeg van de witte testen! Ik had het de vorige ronde ook hoor, overtijd maar geen positieve test, bleek gewoon een langere cyclus te zijn, maar ook een paar dagen in zo'n onzekerheid gezeten. Ik heb voor de zekerheid ovulatietesten gekocht en vanmorgen waren er twee streepjes op te zien, dus vanavond gaan we klussen en morgen en overmorgen ook denk ik haha. Wie weet... Fijn weekend allemaal!!
Ja, dat is ook zo! Ik denk dan iedere keer: Als ik dan toch ongesteld moet worden, laat het dan NU maar direct beginnen! Dan kan je weer verder met de volgende ronde! Die onzekerheid is erg vervelend! @Femmes, ja laat maar weten idd!! Ben heel benieuwd! Zet je dan ff een echofoto in je privé fotoalbum?
@ Kaatje: zal ik doen! @ All: ik las bij Leetjes iets over ovu-testen en bedacht me daardoor ineens dat ik net voor ik positief testte, een hele lading (lees 25) ovu-testen van zwanger&kids heb binnengekregen. Ze zitten nog in de verpakking. Kan ik iemand hiermee verblijden? Ze zijn houdbaar tot half 2014.
Wie het eerst komt....wie het eerst maalt. Je moet maar even kijken wat je er voor wilt geven. De verpakking is nog ongeopend en ik heb er 15 a 16 euro voor betaald.
vraagje he, maken ovu testen dan echt zo'n verschil zou t dan echt ook sneller raak zijn??? heb namelijk geen idee
Jahoor ben ik ook weer een keer! Bijlezen lukt niet zo meer! Maar zie wat spannende wachtenden voorbij komen! Ik duimdraai zeker mee! Hier heb ik t idee dat ik mn ei heb gevoeld maarja, weet t natuurlijk niet of dat zo is.. Klussen schiet ook niet zo op want allebei zo druk en veel te doen dat we blij zijn als we t bed raken haha, maar dat komt wel goed . Was gister op werk opeens zo misselijk, en dan ga je toch nadenken, slaat nergens op natuurlijk haha. Vanavond lekker uit eten, denk toch dat ik die carpaccio en dat wijntje nog maar gewoon neem.. Denk ik..
Ooow spannend!! Klusse dit weekend Haha! Heb je ook eentje vanmiddag gedaan? Ze schijnen namelijk minder betrouwbaar ze zijn bij ochtendurine, dat las ik Op de website van clearblue.. En in de instructies stond ook tussen 11 en 8 Ofzoiets. Al testte ik vorige week zowel s morgens als s middags positief. Succes he!
Klusze leetje Ovutesten begin ik de komende 3/4/5 rondes sowieso nog niet aan. Ik zou dat wel graag willen, maar vriendlief heeft aangegeven dat ie dat echt nog niet ziet zitten, die is nog aan het wennen aan het idee (vond de test vanmorgen ook heel spannend haha) en gaat het een beetje als een verplichting zien als ik op die manier m'n vruchtbare dagen in de gaten hou. Dus dat doen we voorlopig nog maar ff niet Het klussen moet ook leuk blijven tenslotte, en als ik precies weet wanneer ik vruchtbaar ben ligt er dan denk ik net te veel druk op. @sammini, ik zou gewoon nog lekker genieten van je carpaccio en wijn hoor. Kan nu echt nog geen kwaad volgens mij. En straks moet je je al 9 maanden inhouden dus nu nog ff genieten zo lang het kan
Hallootjes, ik heb vanmiddag ook nog een ovutest gedaan en die was ook positief dus we zijn aan de klus haha. Ik wilde er eigenlijk ook nog niet mee begninen maar kon me echt niet inhouden en het is wel zo handig eigenlijk vind ik...
net terug van een gezellig avondje uiteten. @ Kaatje: is goed. Ik zal je via een PB even mijn rekening nummer doen. Zou jij dan mij je adresgegevens willen sturen? @ Sammini: wat fijn weer wat van je te lezen. Vervelend dat je last van misselijkheid hebt. Ik hoop dat het snel overwaait en anders iets positiefs mag betekenen
Goedemorgen dames Hier nog steeds geen rode duivels... Als ik gisteren niet negatief getest zou hebben zou ik daar héél blij mee zijn, maar nu word ik er alleen maar ongeduldig van, ik wil aan de volgende ronde beginnen! Jullie leuke plannen voor de laatste weekenddag? Wij gaan gezellig op familiebezoek
@Tralalala, ik snap dat je er ongeduldig van wordt! Is ook erg lastig om niet te weten waar je aan toe bent! Ik hoop dat je snel een positieve test in je handen hebt, of dat je ongi snel komt zodat je weer aan een nieuwe ronde kan beginnen.. (Bedoel het niet vervelend hoor) Wij gaan vanmiddag ook gezellig op familiebezoek
@tralalala ik wil ook aan een nieuwe ronde beginnen! Heb wel een beetje zeurende onderbuik dus hopelijk komt het er aan! Ik heb een lekkere luie dag, net is een vriendin even langs geweest.. Maar verder lekker niks!
Hier ook een lekker luie dag! Geen bezoek en ook niet op bezoek. Ook weleens lekker zon dag! Geniet van jullie zondag! @cupcake: hoop voor je dat je ong er snel aankomt, dan kan je weer opnieuw beginnen is dit je eerste ronde na de pil? Of al eerder gestopt met de pil. Sorry als je dat al eens gezegd heb maar vergeet t steeds bij iedereen haha
Ik kwam even gauw kijken of er al nieuws was...maar helaas! Snap dat jullie zo gauw mogelijk aan volgende ronde willen beginnen...Zijn jullie allemaal nog maar kort met de pil gestopt dan?