Hallo mama's Ik heb een heerlijke zoon van 9 weekjes! De kraamweek was geweldig maar, daarna begon het .. Niet slapen! 'S nachts slaapt hij prima maar overdag lukt het gewoon niet. Wild met de armpjes slaan (dus al snel begonnen met inbakeren) Maagzuur en pijn (dus al enkele weken medicijnen voor reflux) Bij ons houden in een draagdoek vond ie verschrikkelijk dus maar een draagzak aangeschaft maar ook dit is geen succes. In de box houdt hij eventjes vol, slapen in de box lukt niet. Rust en regelmaat toevoegen, proberen we ook al een aantal weken. Na alle flesjes een vast patroon van voeden, knuffelen, spelen en in de wieg. Helaas werkt dit dus ook niet. In de eerste week heeft hij heerlijk geslapen in zijn wieg. Bij een osteopaat lopen we ook al (met onze dochter ook gedaan en dit hielp erg goed) zijn.nekje zat wat vast vond ze en hier is hij nu 3x voor behandeld. Helaas ook nog geen succes! Een speentje heeft ie ook al. Misschien.dat hij moet wennen aan alles, maar dit gaat al weken! Ik ben soms het spoor helemaal kwijt! En weet niet wat ik nog meer moet proberen. Als hij niet wil slapen prima, maar hij is wel hartstikke moe. Het is alleen maar huilen .. de hele dag. 'S nachts slaapt hij door en dan 's ochtends heel vrolijk (waarschijnlijk omdat ie dan genoeg slaap heeft gehad) maar daarna is het dus weer mis. De kinderarts en huisarts kunnen niets bijzonders vinden. Hij drinkt heel goed en drinkt zn flesjes niet helemaal leeg, meer honger heeft hij dan ook niet. Misschien is het 'gewoon' een huilbaby zeggen ze dan! Maar daar moet toch iets aan te doen zijn? Ik hoop op ervaringen of tips van andere moeders ..
Ik weet hoe je je voelt... dit hebben wij ook gehad, gaat gelukkig nu al wat beter. Ene dag beter dan.de ander maar is wel fijn om te zien dat hij tóch in slaap kan vallen overdag. Wat wij hebben gedaan is een knuffeltje en muziekdoosje bij t slapen...zowel overdag al in de avond. Eerst hem lekker neerleggen, in stoppen en wel truste wensen. Heb nu door dat als ik hem vrolijk in bed legt dat hij t dan beter doet. Hij lacht dan terug en gaat meestal dus nu wel slapen...Soms duurt t wel een half uurtje hoor! Ik laat hem zeker niet huilen maar heb moeten leren dat af en toe een jengeltje voor hem nodig is om te slapen... Als hij wel gaat huilen ga ik er heen en help ik hem met de speen tot hij wel slaapt. Als dit niet lukt neem ik hem er uit en kijk wat ie doet.. als ie alleen maar aan t piepen is weer terug in.bed. Tja..en als hij té moe is lukt t inderdaad niet meer en.heb je een kind wat de hele tijd huilt... lastig hoor! Hoop dat andere nog wat tips voor je hebben!
Ja, ik zeg ook: op z'n buik laten slapen, kijken hoe dat gaat. Ze kunnen dan ook niet met de armpjes maaien, dus inbakeren is dan ook niet meer nodig. Onze jongste slaapt op haar buik vanwege reflux, en dat werkt geweldig. Heb haar ook een tijdje ingebakerd, maar dat kan niet bij buikligging, maar de maaiende armpjes zijn bij buikslapen dus geen probleem meer
Mijn zoon slaapt al weken op zijn buik, maar maait nog altijd met zijn armen. Het lijkt dan alsof hij vooruit gaat kruipen of zoiets. Gaat ook heel zijn bed door zo, en draait constant met zijn hoofd zodat hij zijn fopseen kwijt is, en dan huilt ie daarvoor. Hier dus ook een baby die moe is maar niet wil/kan slapen.
Caitlyn heeft geen speen, die pakt gelukkig lekker haar duimpje. Speen is niet heel geweldig handig in buikligging...
Bedankt voor jullie reacties tot zover! Ik vind buikslapen zo eng. We zijn een kindje verloren aan wiegedood (oorzaak onbekend) dus vandaar dat ik er zo huiverig voor ben. Maar ga het vanmiddag toch eens proberen! Aerosleep erin, nannycare aan .. Kan hij dan nog wel zijn speen in of beter van niet? Bedankt!! Ik laat weten wat zijn reactie was.
Ik gebruik tegenwoordig een slaapzak voor onze dochter van nu 2 maand en bij toeval kwam ik er achter dat wanneer ze die aan heeft, ze heel snel gaat slapen. Ik gebruik de slaapzak nu overdag dus ook en dit werkt heel erg goed. Blijkbaar heeft ze de link gelegd slaapzak = slapen. Eerder deed ik dat dus niet en sliep ze overdag ook nauwelijks en al helemaal niet boven in haar bedje. Maar nu dus wel! Wellicht dat dit voor jou ook kan werken?
Nou buikslapen bleek een drama te zijn. Hij vond het niks! Nena wat bedoel je precies? Als ie moe is gaat ie op bed en dat is dus heel vaak. Maar hij blijft gewoon in het circeltje hangen van moe zijn en huilen, omdat ie niet slaapt. Op den duur is hij dan oververmoeid!
Weer niet of je er wat aan hebt maar onze zoon had dit ook heel erg. Veel huilen, niet willen slapen en erg druk. Werd er ook een beetje moedeloos van. Vooral na de fles was het drama. Wij zijn toen overgestapt van nutrilon naar friso comfort en eerlijk vanaf toen ging het fantastisch! Nogmaals weet niet of het bij jullie aan de voeding ligt maar je zou er eens over na kunnen denken Succes en hopelijk gaat t gauw beter
Met reflux mag je toch niet inbakeren? Ik zou toch nog eens een goede draagdoek of ergonomische babydrager proberen voor op de dag. Of erbij gaan liggen tot de kleine slaapt. Dat werkt hier heel goed. Ik slaap namelijk ook niet graag alleen, dus ik snap dat mijn kleintje mij graag bij zich heeft. Als hij slaapt kruip ik weg.
En gaan wandelen met de wagen? Als hier een half uurtje wandel dan valt hij eigenlijk altijd in slaap. En als het rot weer is wandel ik door het huis... tja het helpt haha.
Bedankt allemaal! Draagdoek/zak vind hij niets helaas. Erbij liggen kan helaas niet altijd, heb nog een dochter rond lopen van 21 maanden die niet meer slaapt overdag. Wandelen doen we veel, dan is hij stil! Maar slaapt niet Vanochtend was ie uitgeslapen en lekker vrolijk. Samen met mij in bed gelegen daarna (dochter sliep bij oma) en ook toen weer lekker geslapen. Ik kan me eens verdiepen in de voeding, hij krijgt nu AR voeding. Volgens kinderarts mag je gewoon inbakeren met reflux, hij wist niet waarom dit niet zou mogen.
Caitlyn moest er ook even aan wennen. Die viel dan bij mij op de arm in slaap, dan legde ik haar slapend weg op haar buik, (word je snel handig in ), en dan werd ze in eerste instantie na 3 kwartier altijd wakker, (maar dat was een heerlijkheid vergeleken met de max 5 minuten die ze op haar rug kon slapen). Na een tijdje wende het en ging ze langer slapen en na nog iets langer werd alles zo rustig dat ze ook op haar buik zelf in slaap kon vallen. Ze heeft nu alleen hulp nodig bij het in slaap vallen als ze niet lekker is, (de laatste 2 weken helaas weer vaak ).
Een paar weken terug heb ik hetzelfde hier opgeschreven. 5 maanden ging het bij ons al zo. Ik ben 5 dagen elke keer naast haar gaan zitten als ze moest slapen. Ze huilde en huilde. Ik hield haar hand vast, gaf haar soms een knuffel en verder zat ik muisstil naast haar. Hierdoor kon ik haar observeren. Hierdoor zag ik wanneer het fout ging, wanneer ze eenmaal sliep wat de momenten van wakker schrikken waren en kwam ik erachter dat het te licht was, ze alleen maar een kort muziekje wil, geen lampjes aan en haar bed schuin omhoog moest. Ik heb toen haar kamer omgebouwd, ramen afgeplakt en het bed schuin. Snoozz aangeschaft en geen lampjes en lange muziekjes meer. Even huilen (hooguit 5 min) heeft ze wel nodig. Dus niet overstuur huilen maar gewoon huilen. Overstuur huilen dan gelijk troosten. ik moest ook beter op haar slaapsignalen letten. En nu, nu gaat het super. Niet alleen slaapt ze nu goed in maar ze slaapt ook vaak door. Waar ze eerst na 20 à 45 min wakker werd slaapt ze nu door. Ook heb ik geleerd dat een huilende baby bij wakker worden nog niet uitgeslapen is en dus probeer ik haar weer in slaap te krijgen. Een paar dagen observeren tijdens het slapen zou ik dus aanraden. Het enige is dat ze wel in de ochtend vaak erg vroeg wakker is. Ook dat is vaak wisselend en gaat de laatste week beter.