Dank jullie Gaat alles goed met jou en V, Sarah? En wat vindt F ervan? Lijkt me wel leuk, hij maakt het natuurlijk best bewust mee allemaal.
Ha meiden, ik laat maar eens wat van me horen. Ben niet zo snel! Haha! Het was me wat...die bevalling...pfffffff. Erg eng allemaal om zo te bevallen, maar gelukkig gaat het met Vajèn nu erg goed. En met mij ook! Heb niet eens een hechting, en dat terwijl ze er met 3 minuten persen uit was! Voor Finn is het allemaal wel wennen. Hij maakt het idd bewust mee, maar dat is soms dus ook het lastige. Hij is ook wat drukker op sommige momenten en kan erg boos reageren. Aan de andere kant doet hij zo zijn best om in de ochtend rustig te doen en zachtjes te praten en hij is hartstikke lief voor haar. Alleen snapt ie nog niet helemaal dat hij haar niet plat kan kroelen! Hahaha! De kraamzorg is gisteren voor het laatst geweest en ook zonder gaat dat goed. Dit is veel makkelijker dan aanpassen naar de eerste. Vandaag voor het eerst naar buiten geweest. Wat een hell! Hier strooien ze niet en ik ben 3 keer haast onderuit gegaan. We zijn dus maar de straat uit gegaan, hond laten plassen en weer terug. Hahaha! Dat komt allemaal wel als het gaat dooien volgende week. @Flut...leuk hoor...3 meiden!!!!
heftig hoor saar! hier ook een nieuwtje... r en ik zijn weer bij elkaar sinds een paar weken en wonen sinds vandaag ook weer samen... maar even sssst op facebook want we bezuinen het nog even niet rond...
@ Sarah84: Ik heb het verhaal gelezen kreeg er kippenvel van gelukkig is alles goed gegaan. Hoe is het nu begin je je draai een beetje te vinden? @ Debby: Wat een goed nieuws.
Oh Fijn Debby! Ik dacht er gisteren nog aan toen ik je naam (je meisjesnaam) op facebook zag. Omdat je toen zelf had gezegd dat jij het wel zou willen! Fijn! Ik hoop dat jullie er samen helemaal uitkomen! Hier...mn draai gevonden??? Soms...hahaha! Ze huilt erg veel. Uren achter elkaar. We hebben nu al dezelfde voeding als die Finn kreeg voor zijn KMA. Dit leek te helpen, maar nu is het mopje ook nog een verkouden...dus ja... Het is allemaal een beetje lastig. Maar het komt allemaal vast goed
Oh wat vervelend Sarah, wij hadden dat ook met N. kun je echt wanhopig van worden.... Gaat het beter met de andere voeding? Anders mss een keer een bezoekje aan een osteopaat? Ik geloofde er niet in maar het werkte echt!
sarah, wat vervelend zeg. Helaas weet ik hoe je je voelt Ook S. heeft een moeilijke eerste maanden gehad. Heeft ze ook last van refulx net als F? Sterkte ermee hoor. flutter, alweer bijna 20 weekjes , gaat ook snel! Al helemaal uit de naam? debby, wat fijn dat jullie weer bij elkaar zijn!
Debby, leuk en fijn dat jullie weer samen zijn. Succes! Saar, aah das idd vervelend. Sterkte en zal idd vast goed komen. Flut, bijna je 20 weken echo? Spannend! Adnalie, al wat gerommel (harde buiken/vorween) daar?
moedertjuh, nee hoor, helemaal niets (gelukkig). Duurt nog even, dus hopelijk blijven die voor weeen nog even weg