Wij hebben de namen al klaar Alleen de puntjes nog op de i. De eerste is in de tweede naam vernoemd, dat willen we met de tweede ook. Alleen weten we nog niet welke namen dat zullen worden
Nog een vraagje voor jullie meiden. Welke anticonceptie gebruikten jullie voordat jullie begonnen aan jullie kinderwens? En heb je daar nog last van 'bijwerkingen'? Ik ben zelf gestopt met de pil, maar ik merk dat mijn lichaam anders reageert dan normaal. Ik merk dat wanneer ik in 'relax' toestand ben, ik veel krampen en steken heb in mijn onderbuik. Dit heb ik al sinds m'n laatste ontrekkingsbloeding. Vooral 's avonds heb ik hier last van. Hebben jullie ook last van ineens rare symptomen?
Ik gebruikte de Nuvaring. Heb inderdaad ook rare steekjes in mijn buik en af en toe last van m'n onderrug. Net alsof je ongesteld bent. Ook lijkt mijn bloeddruk lager te zijn, wat ik merk wanneer ik te snel opsta en ik af en toe duizelig ben. @lijstje: leuk idee! Is het niet handiger dat ze een opzet maakt en dat wij het lijstje overnemen en zelf onze gegevens erin zetten. Heb het zo ook gedaan in een eerder forum. Anders moet ze continu alle pagina's langs om de gegevens te verzamelen...
@syke: Wat rot zeg, doen ze dan in de tussentijd helemaal niets? @baukje: wat heerlijk dat je dat al kunt afstrepen dan. Ik was net even voor de lol aan het kijken op het babynamen forum en daar komt ook echt van alles langs he. Iedereen heeft z'n mening ook klaar over de naam van een ander.. Je moet dan ook lekker doen wat je zelf het mooiste vindt! @fien: Ik heb ook de pil (Microgynon 30) gebruikt, ik heb na het stoppen de eerste 3 maanden me ook een beetje raar gevoeld. Beetje zenuwachtig/kriebelig en duizelig, maar niet heel erg. Ook geen last gehad van mijn buik. Hoe lang ben je nu gestopt?
@Fien25; Ik had een mirena. Heb vaak hoofdpijn nu hij eruit is en vaak duizelig. Maar dat kan ook van de spanning komen denk ik wel eens. En nee we zijn nog maar kort écht bezig. Maar omdat ik veel overbeharing heb ben ik doorgestuurd door de dermatoloog. En toen ik bij de gyn. was heb ik gelijk die mirena eruit laten halen omdat we wel een grote kinderwens hebben. Maar voorig jaar hadden we beide Pfeiffer dus was niet slim om dan eraan te beginnen. Verder hebben wij het wel eens over namen gehad maar nog geen definitieve.
Ik heb geen idee nog. de 22e weer terug. Ze liet me vandaag zien op de echo, een hele ring met eitjes die vechten om eruit te kunnen ploppen maar nog niet rijp genoeg ervoor. Maar eerst ook sperma onderzoek nu, als dat goed is krijg ik denk ik wel die pilletjes om de eisprong op te wekken. Maar als het niet goed is gaan we een heel ander traject in zei ze. Dus ja afwachten maar weer.
Ja idd, Maar zei kon op de echo zien dat er nog voorlopig niet een rijp zou zijn om te springen. maar ja hopen blijven we idd wel
Hoi Meiden, Zo ik ben blij dat ik weer thuis ben. Heb alles bij gelezen hoor, maar alweer bijna vergeten bij wie wat stond.. Sorry! Vandaag vrij, maar hele dag is kwijt. Vanmorgen eerst met vriendinnen geluncht. Vanmiddag naar Lelystad om spullen op te halen. Die meteen in de winkel neer gezet. Tussendoor gegeten. Meteen daarna op verjaardag en nu zit ik eindelijk even. Leuk idee om een lijstje te maken Syke: Balen zeg.. Ik zou gek worden. En onzeker. Juist omdat je het zo graag wilt. Over jaloersheid gesproken. Nou dat ben ik echt wel hoor. Dat ik toen hoorde dat mijn nichtje zwanger was heb ik best een traantje gelaten. Bij vrienden van ons toen ook. Ik was heel blij voor hun maar tegelijkertijd ook verdrietig omdat ik het ook zo graag wil. En dat ik de kleine van mijn nichtje voor het eerst zag, heb ik ook moeten huilen. Tja kan ik niks aan doen. Ik ben gewoon een huilebalk Ik heb al wel over namen gedacht. Maar wij hebben het er hier nog niet over gehad. Komt wel als het zover is Ik ben alweer een hoop kwijt.. sorry als ik niet overal op reageer. Doe het niet express
@Baukje1984; jouw symptomen komen precies overeen als je mijne. Ik heb af en toe ook last van m'n onderrug. Ook merk dat als ik te snel opsta, dat ik heel snel duizelig ben. Ben eigenlijk wel een beetje gerustgesteld dat ik niet de enige ben die bepaalde symptomen ervaar. @wrummel; ik ben nu bijna 2 weken pil vrij. Ik slikte hiervoor ook de microgynon30. Dit is pas onze eerste ronde dat we het echt gaan proberen.
Nou ik snap er niets van maar die onttrekkingsboeding van gisteren was al niet veel maar is er nu weer mee opgehouden. hoop dat ie snel weer begint...
Haha, ik ook ongeveer ten NoordOosten. Woon je in een stad ofeen dorp? Zou toch wel grappig zijn als we in dezelfde plek wonen!
Hihi das nou ook toevallig!! Allebei Turkse man allebei bijna t zelfde met de cyclus nu nog allebei zwanger haha....(de rest natuurlijk ook )
Hi ladies, Ik heb ff snel alles doorgelezen, heb niet zoveel tijd!! Maar ik begon eerst met de meliane pil, daarna microgynon 30 en uiteindelijk de microgynon 50!! Bij de eerste 2 bleef ik tussendoor bloedingen houden. Ben er nu 2/3 jaar van af omdat we Zoiets hadden willen we straks kids dan hoef ik niet eerst te ontpillen!! In t begin was m'n cyclus gewoon nog op 28 dagen maar nadat de pil was uitgewerkt schommelde t tussen de 27/30 dagen. T afgelopen jaar heb ik veel menstruatie klachten en best wel erg wat ik nooit eerder had dus denk dat dit dab PMS is Maar ladies ik ga er weer van door en lees straks of vanavond wel weer!! Ben nu op stage, Gezelly bij de kleuters vandaag!!
Goedemorgen meiden, Ik slik de ethinylestradiol (weet niet of ik het goed schrijf) Deze heb ik nu een paar jaar. Daarvoor slikte ik de diane 35. Mimully, ziet er goed uit toch! Nu even ontbijten en hop hop aan het werk Kom tussendoor wel even kijken. Fijne dag meiden!
Hallo dames! Zo wat een pagina's weer ! Even mijn gegevens erbij zetten dan maar: Naam: Nichelle Leeftijd: 24 Ronde: laten we het op ronde 3 houden Nod: 28 februari dan maar. Ik hou al vanaf m'n 12e een namenlijst bij xD. Maar manlief heeft een heel ander idee over namen dan ik heb dus het wordt nog lastig. Ik had een Mirena spiraal, heel veel ellende van gehad. Ben blij dat ik daar vanaf ben. @syke wat vervelend zeg! Hopen dat het snel beter wordt!
Wat een toeval he! Het zou wel heel toevallig zijn, als we ook nog tegelijk zwanger zouden worden. Helaas hebben we daar geen invloed op.