Meisjesnamen vind ik echt heel moeilijk. Vind elke dag een andere naam leuk. Wat vinden jullie van Nine en hoe zouden het schrijven.
Dan als Niene, anders denk ik aan het Engelse nine (9). Vind eerlijk gezegd Fiene of Nina leuker, maar Niene niet lelijk.
Gewoon Nine, erg leuk! (was bij ons ook favoriet!) Floor is toch ook vloer in het engels, niemand die er naar taant.
Dan Niene want bij Nine denk ik ook aan negen in het Engels (bij Floor leg ik trouwens de link naar het engels ook meteen) Ik vind Niene geen mooie naam en ben het wat dat betreft eens met Abri dat Nina veel leuker is
Hihi bedoel ook niet dat men dat zou zeggen hoor, want lijkt me wel duidelijk dat het om een naam gaat. Maar is wat ik in eerste instantie zou lezen, omdat ik vaker nine gezien heb (en uitgesproken) tov de naam Nine
Mijn dochter heet Nine ;D Ik vond Niene heel lelijk staan, zeker wel getwijfeld..wat als ze een internationale carriere gaat krijgen ofzo Maar toch voor ons gevoel gegaan! Ik vond Nine zoveel mooier/zachter dan Nina.
Mijn dochter heet Nine, ik heb de spelling Niene nooit overwogen eigenlijk, maar ik vind het zeker niet lelijk. Ik vind Nine ook liever dan Nina (masr misschien komt dat ook wel omdat ik gtst vreselijk vind en toch die link legde
Nine... Niene vind ik wel aardig maar al dat door denken naar het Engels vind ik zo'n onzin. De gemiddelde Nederlander spreekt erg matig Engels en waarom dan opeens namen geturnd moeten worden.. het is me een raadsel. We wonen in Nederland hoor!
Ten eerste ben ik daar niet mee eens. Iedereen weet toch wel dat nine, Engels is voor negen. Ten tweede vind ik het raar dat je dat zegt, gezien je handtekening.
Ik vind Nine een mooiere schrijfwijze, maar ik vergis me iedere keer in de uitspraak, niet omdat ik het niet weet, maar omdat ik in eerste instantie toch steeds het Engelse 'nine' zie staan. Ik zou om die reden dus toch voor Niene kiezen. Bij bv. Floor is er minder verschil in uitspraak in het Engels en Nederlands, waardoor ik het minder verwarrend vind, maar de naam is ook gewoon bekender, wat natuurlijk ook uitmaakt.
Absoluut Niene. Dat andere vind ik niet mooi staan en is letterlijk het woord voor 9 in het Engels. Maar ik vind de naam wat kinderachtig. Nieke daarentegen vind ik super leuk!