Dilemma: buurvrouw heeft gekozen naam

Discussion in 'Babynamen' started by nathalie2012, Feb 7, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Omelet

    Omelet VIP lid

    Nov 14, 2008
    14,874
    2
    0
    Hihi ik moest even teruglezen maar ik denk dat ts bedoelde dat haar voorkeur de eerste naam wordt, en die van haar vriend de tweede naam. en dus niet dat het kindje dezelfde naam als TS krijgt.

    OT: Gewoon gaan voor die naam! En als de kleine geboren is naar de buurvrouw gaan en aangeven dat die naam al heel lang bij jullie op nr 1 stond, en dat jullie gewoon vinden dat ze de mooiste naam heeft die er is :) Nou dan mag je een goeie zijn wil je je niet vereerd voelen ;)
     
  2. Bri

    Bri Niet meer actief

    ooooo.... ik heb het stukje echt drie keer gelezen, en kwam tot de conclusie dat ze hun dochter dezelfde naam als mama wilden geven. Ik begreep al niet waarom het zo'n punt was dat de buuf ook zo heet.
     
  3. Merryl

    Merryl Fanatiek lid

    Jun 25, 2012
    4,368
    192
    63
    Ik persoonlijk zou het niet leuk vinden als mijn buurjongen of meisje hetzelfde zou worden genoemd als mijn kinderen. Nu ben ik sowieso altijd opzoek naar een niet veel voorkomende naam. Ik denk dat het voor kinderen die veel met elkaar omgaan best verwarrend kan zijn als ze dezelfde naam hebben. Ze zullen er niks aan overhouden hoor :D
     
  4. Zara75

    Zara75 VIP lid

    Jul 10, 2007
    12,032
    6,135
    113
    Happyland
    Nou en?
    Ik zou er flink van balen als ik luttele weken voor mn bevalling opeens van naam moet veranderen omdat een of andere buurvrouw toevallig dezelfde naam heeft gebruikt.
    Zeker als het een naam is die al jaren in je hoofd zit en emotionele waarde heeft.
     
  5. adi

    adi Niet meer actief

    Ik snap dat als jij het zelf niet zo leuk zou vinden, dat is persoonlijk.

    Maar met bovenstaande denk ik persoonlijk dat mensen tegenwoordig te veel zoeken achter veel 'details'.

    In mijn oude straat woonde rechts naast ons een Wendy, links naast ons een Wendy, en beide zaten samen in de klas met nog een paar Wendy's ;).
    Iedereen speelde gewoon met elkaar, heb werkelijk nog nooit gehoord dat uberhaupt iemand verwarring/last oid zou hebben van dezelfde namen.

    Ik heb ook ooit stage gelopen met 3 Tim's, en we moesten samen 1 kantoor delen met zn 4en. Ik heb dan wel vaak lol gehad met de situatie, maar de jongens vonden er niks raars aan.
    1 Tim is de andere Tim niet ;)
     
  6. Andrea85

    Andrea85 Fanatiek lid

    Mar 18, 2011
    4,859
    1
    0
    Mijn beste vriendinnetje en klasgenootje heette ook Andrea, gaf echt geen problemen, was juist leuk!

    Maar in geval van TS: ik zou daar écht mijn eerste keuze niet om laten vallen hoor. Mijn buurvrouw heeft een hele mooie naam, kan me goed indenken dat wij die naam zouden overwegen voor een tweede, dan speelt er niet mee dat onze buurvrouw ook zo heet (en dat dat mogelijk onhandig is; dan roep ik wel 'buurvrouw X!' als ik de buurvrouw nodig heb :p ). Ik zou het echter misschien wel van te voren even aangeven oid, of als je een geboortekaartje bij hun in de bus duwt, er even op zetten;'Wat een toeval! Deze naam is al jaren onze favoriet, en toen kwamen we naast jou te wonen, dus een naamgenootje erbij!' ofzo.
     
  7. Hopefultimes

    Hopefultimes Fanatiek lid

    Sep 5, 2012
    2,209
    1
    0
    NULL
    NULL
    Ik zou lekker de naam geven, die jullie in gedachte hebben en hadden.
    Buurvrouw kan volgende week wel verhuizen.
    Of jullie kiezen andere naam en komt er een nieuwe buurvrouw die toevallig zo heet... nou pech gehad dan.
    Buren zijn tijdelijk, een naam voor je hele leven.
     
  8. Merryl

    Merryl Fanatiek lid

    Jun 25, 2012
    4,368
    192
    63
    Dat is jouw mening, maar niet die van mij. Zeker als je elkaar heel veel ziet, veel samen doet en goed bevriende buren bent zou ik het echt nooit doen.
     
  9. Merryl

    Merryl Fanatiek lid

    Jun 25, 2012
    4,368
    192
    63
    Ik zelf zou het ook best vervelend vinden als er meerdere van mij in een klas zouden zitten. Daar heb ik met mijn kinderen ook rekening mee gehouden. Zo is iedereen anders en ze vraagt om een mening.
     
  10. Me26

    Me26 Fanatiek lid

    Sep 29, 2012
    4,746
    719
    113
    gewoon gaan voor de naam! jullie vinden het een mooie naam en hadden m al bedacht voor je deze buurvrouw kende, dus vind ik geen reden te veranderen. vreemd als zo een buurvrouw dat niet zou begrijpen.
     
  11. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    Ik zou de naam om deze reden niet veranderen.
     
  12. jongmama

    jongmama Fanatiek lid

    Jun 1, 2008
    1,476
    0
    36
    nou jullie blijven niet voor eeuwig buren daar liet ik mijn naam zeker niet door veranderen
     
  13. Bougainville

    Bougainville Niet meer actief

    Ik zou de naam gewoon houden!
     
  14. Luja

    Luja Niet meer actief

    Ik zou de naam ook gewoon houden!!!
    Je buurvrouw mag het als compliment zien dat jullie haar naam zo mooi vinden;)
     
  15. Username

    Username Niet meer actief

    Gewoon houden :) wie weet hoe kort/lang je naast elkaar woont. Zonde om daarom een naam niet te geven.
     
  16. adi

    adi Niet meer actief


    Meerdere van jou???
     
  17. nathalie2012

    nathalie2012 Fanatiek lid

    Oct 5, 2012
    1,581
    0
    0
    Nee ik heet niet zo ;)
     
  18. Merryl

    Merryl Fanatiek lid

    Jun 25, 2012
    4,368
    192
    63
    Met mijn naam. Sorry zwanger he dan zeg je wel eens iets anders dan dat het hoort :D
     
  19. zinzi

    zinzi Bekend lid

    Jul 22, 2012
    627
    0
    0
    Ik zou er gewoon voor gaan hoor.
     
  20. ikkie124

    ikkie124 Fanatiek lid

    Nov 19, 2008
    1,695
    0
    0
    Ik zou het niet doen, vind persoonlijk dat het unieke ofzo er dan vanaf is en wie weet woon je wel heel lang naast elkaar.
     

Share This Page