zwalkend lopen

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Paarse80, 13 feb 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Paarse80

    Paarse80 Fanatiek lid

    5 okt 2008
    4.473
    1
    38
    Vrouw
    Thuis
    Mijn zoontje loopt nu iets meer dan 2 maanden. In het begin liep hij zwalkend en dat vonden we wel grappig. Maar nu 2 maanden later loopt hij nog steeds hetzelfde. Hij vliegt ook meestal uit de bocht, lijkt er weinig controle op te hebben. Hij heeft ook één voetje dat wat naar binnen gedraaid is. Ik denk eraan om naar de HA te gaan. Herkennen jullie dit en hoelang duurt dit ongeveer en is dit normaal?
    Mijn oudste liep aarzelend in het begin, maar dat ging snel goed naar goed lopen/rennen.
     
  2. kimke77

    kimke77 Bekend lid

    24 feb 2009
    526
    0
    0
    Ik zou ermee naar de huisarts gaan. Die kan beter beoordelen wat er aan de hand is. Misschien moeten er foto´s worden gemaakt van zijn voetjes of heupjes en misschien is je zoontje gebaat bij kinderfysiotherapie, dat komt vrij veel voor. Gewoon even naar je huisarts, nu blijf je tobben en het klinkt toch alsof er iets aan de hand is.
     
  3. misa

    misa Niet meer actief

    Misschien eens fysio ernaar laten kijken als je twijfelt?
     
  4. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.183
    16.521
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Je zou naar de kinder fysio kunnen gaan en die kunnen dan goed beoordelen waar het knelpunt zit.Zal wel een stukje coördinatie kunnen zijn en zij kunnen die op een leuke en speelse manier verbeteren.
     

Deel Deze Pagina