Oktober 2007 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door sofieke, 24 jan 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Irene

    Irene Fanatiek lid

    1 dec 2006
    1.034
    0
    0
    Ff een vraagje, leggen jullie de matrasbeschermer onder of op je molton?
     
  2. Het begint nu echt zeg. Al twee aan het bevallen.

    Vannacht lekker geslapen. Wel een beetje kort. Diederik had een assesment voor een nieuwe baan. Er zijn maar twee kandidaten die voor de vacature waarop hij heeft gereageerd. Ben benieuwd. Functie is 'm op 't lijf geschreven alleen mist hij de nodige ervaring. Bovendien moet hij echt weg bij z'n huidige werk. Het is flink aan het rommelen. Per 1 aug iemand weg en gisteren heeft een andere collega z'n ontslag ingediend. Gaat niet lekker daar.

    Het blijft hier lekker aanrommelen. Ben al de hele morgen misselijk. Wel of niet eten maakt niet veel uit. Redelijk wat dunne afscheiding en harde buiken. Volgens Diederik wordt de kleine vandaag geboren of pas over een paar weken. Ik ben benieuwd.

    @nynke: hoop dat je man snel weg kan bij z'n baas, wordt het weer wat rustiger voor jullie.

    Wat betreft de matrasbeschermer. Die leg ik helemaal niet op bed. Las in het boek Veilig bevallen dat een maandverbandje het eerste golfje vruchtwater ook op kan vangen en dat je tegen de tijd dat je moet verschonen je toch al wel wakker bent. (bovendien is vruchtwater schoon spul dus ben niet bang voor m'n matras.) Leg pas het plastic erop, op het moment dat het nodig is. Voor die tijd lijkt het me alleen maar zweterig en dat doe ik al genoeg.

    Hoe het er van beneden uitziet... geen idee. Heb in ieder geval nergens last van. Scheer zelf, op de tast heel voorzichtig onder de douche. Lukt me redelijk. Diederik vindt het te eng om me daar te scheren, bang dat ie in m'n vel snijdt.

    Nu maar even aan de boterham en dadelijk een wandelingetje naar de markt voor een palinkje. Doe m'n best om te blijven bewegen nu (moest het eerst wel rustig aan doen, doe nu zoveel als m'n lijf aankan, veel harde buiken die weeën worden is nu niet erg meer).

    Iedereen een fijne dag en laat die baby's maar komen!
     
  3. Nynke

    Nynke VIP lid

    30 sep 2006
    8.087
    0
    0
    Frankrijk
    Meiden bedankt allemaal. Ik ben echt helemaal blij.

    @Maartje: meis, klinkt als harde buiken/ voorwerk. Mocht er regelmaat in komen dan even gaan douchen of zo en kijke of het weg trekt.

    @Bolletje: hoe oud is je dochtertje? Die van mij is 2,4 jaar en als die stil is dan is het niet goed. :)

    @Nijnie: grappig zo noemen wij het ook als manlief wat haalt. Ook al kan hij goed koken.

    @Jotim: fijn dat je weer jezelf bent. Die harde buiken zijn lastig, heb ik ook nog steeds. Geniet nog even met je mams.

    @Irene: hier ook geen matrasbeschermer. Ik heb een celstofmatje in een badlaken erop liggen. Bij mij tweede kwam er zo veel vruchtwater dat een maandverbandje het echt niet kon ophouden. Opzich kan vruchtwater weinig kwaad tenzij de bay erin heeft gepoept dan kan je je matras wel weg gooien.

    @Misoh: o, als Diederik denkt dat veel afscheideing en harde buiken voortekenen zijn komt bee hier ook al snel. ;)
     
  4. Marize

    Marize Bekend lid

    25 okt 2006
    571
    0
    0
    Nog niets gehoord van Floortje..heb nog wel sms terug gestuurd en hara veel succes gewenst.......logisch dat het nu even stil is van haar kant uit, denk ook niet dat ik tijdens de weeen aan smseen denk....we wachten geduldig af...wanneer was ze ook al weer uitgerekend?

    Ingrid, ik heb een incontinetie matje gekocht, die heb ik boven de molton gelegd. Zo een incontienetie matje zweet niet, er zit geen plastic in. Heb niet eens in de gaten dat het op mijn bed ligt. Het is idd zo dat als je vliezen breken je er snel genoeg bij kan zijn, soms beginnen zelfs eerst de weeen en komen de vliezen later. (Bij mijn schoonzus moesten de vleizen zelf gebroken worden) maar ik neem toch maar het zekere voor het onzekere..............zonde van mijn matras, di eis nog niet zo oud.


    ;)
     
  5. Marize

    Marize Bekend lid

    25 okt 2006
    571
    0
    0
    Hahahahahahhahah :) ;) :) :) :) Hoe heb ik incontiedinges geschreven? Ik bedoel natuurlijk Incontinentie! Of zeg ik het nu nog fout?
     
  6. Maartje06

    Maartje06 Fanatiek lid

    5 dec 2006
    2.143
    0
    0
    MW-er
    Noord Holland
    Het lijkt hier inderdaad op voorwerk, maar het gekke is dat mijn buik de hele tijd pijnlijk en strak is ipv afwisselend hard en dan weer normaal. Ik moet zeggen dat liggen wel fijner is dan zitten. Ik voel alleen wel mijn ribben meer.
     
  7. Nijnie

    Nijnie Fanatiek lid

    12 mei 2007
    1.108
    0
    0
    @Irene, gewoon doen wat jij het handigste vind. Ik heb em nu op de molton leggen, maar dat plastic zeil wat ik er eerst in had liggen had ik onder de molton.

    @Nynke, die van mij kan ook wel echt koken hoor, als hij wil. Maar dat laatste... dat wil hij vaak niet. Overigens koken we in het weekend op het moment vaak samen en dat vind ik wel prettig. Want ik heb er ff niet zoveel zin in op het moment en samen is toch een extra stimulans om het dan toch te doen.

    @Marize, wat maakt het uit hoe je het schrijft, volgens mij weet iedereen wel wat je bedoeld :).
     
  8. lvdwerf

    lvdwerf Bekend lid

    16 jan 2007
    744
    0
    0
    Office manager
    Hoenderloo
    Zo Marize goed bezig! ;) :D

    Goed om te horen dat jullie het ook nog bijhouden daaronder. Ik heb er een scheerapparaatje voor, met een mesje weet ik ook niet of ik Jeroen zou vertrouwen, maar hiermee moet hij wel erg raar doen, wil hij in me snijden.

    Ik duik ff mijn bedje in, ik ben echt doodop.
    Hoop dat als ik wakker ben er weer beebje bij is.
     
  9. Anne36

    Anne36 Bekend lid

    9 feb 2007
    506
    0
    0
    Field service enigeer
    Bergen op Zoom
    Floortje – Go meid…….
    Lvdwerf – Hier wordt de knipbeurt beetje op de tast gedaan, heb helaas niet even iemand die ik daar voor kan vragen. Nadeel is dat mijn liezen nog steeds geiriteerd zijn en ik daar niet goed durf te scheren.

    Maartje – misschien wel gewoon het begin :)


    Hoeveel harde buiken mocht je ook al weer hebben in een uur. Mijn buik is eigenlijk meer hard dan normaal, en begint toch wel erg pijnlijk te worden.
     
  10. Marize

    Marize Bekend lid

    25 okt 2006
    571
    0
    0
    Had zaterdag een fotosessie late doen van buikje..........36 weken. zie album.........heb beetje pijn aan mijn rug......ga even liggen........x
     
  11. @marize.. wow gave foto zeg!
    heel stoer!
     
  12. Nynke

    Nynke VIP lid

    30 sep 2006
    8.087
    0
    0
    Frankrijk
    @Marize: gave foto zeg!

    @Anne: ik weet het niet precies. Ik dacht 5 per uur, maar weet dit niet zeker. Bel bij twijvel even de gyn anders.

    Manlief gaat per 1 november bij de nieuwe baas beginnen. Om het te vieren gaan we heerlijk naar de Mac straks. :)
     
  13. @Anne: Er is nu niet echt meer sprake van hoeveel je er mag hebben in een uur. Je bevalling mag nl gewoon beginnen. Als je erover twijfelt, bel dan de gyn, wie weet begint het, of heb je woorweeen. Misschien toch stiekem eerder je KS!
     
  14. Kissflower

    Kissflower Fanatiek lid

    19 mrt 2007
    2.575
    0
    0
    Enschede
    Hey meiden..

    Ben nog bij me mams. Eet hier ook maar vanavond. Aangezien Alex nu op zijn werk is, tot vanavond :(

    Ik dacht ik check ff hier of er al babys bij zijn. Maar helaas.. Nog geen nieuws..

    Ik wacht geduldig af!

    Liefs Kiss
     
  15. mariekebalm

    mariekebalm Fanatiek lid

    31 okt 2006
    1.882
    0
    0
    Argeliers, Frankrijk
    Marize wat mooi!

    Ik word net wakker, voel me helemaal raar, ben voor de tv in slaap gevallen en dat was geloof ik rond twee uur of zo, gelukkig belde de buurman me voor een zaag uit bed .... Pfff, nou moet ik nog rennen ook om de vaatwasser uit te ruimen hond uit te laten en was op te vouwen voor Fred thuis komt, hihi

    Hoop dat alles ok is met Floortje en Avelon...

    Maartje, heb ik ook wel eens, als het zo lang duurt dan is je baarmoeder een beetje overgeprikkeld, kan komen door sex, of dat de baby veel beweegt, heb het meestal 's nachts heel erg en dan kan ik niet meer slapen...Gyn zegt dat ik veel moet sexen om kind in te laten dalen, maar als dat ten koste gaat van m'n slaap weet ik het ook niet echt hoor...

    Ik heb een lijstje gekregen van mijn vk:

    Vals alarm weeen: onder in buik, niet pijnlijk en onregelmatig of juist heel stabiel (ritme)

    Geboorteweeen: Oplopend
    periode tussen 2 weeen-->duur-->pijn
    20/25-->10 -->0
    15-->12-->0
    10-->15-->trekkend in rug en buik
    5/6-->20/25-->harde buik en flinke buikpijn
    5-->20/35-->au

    Warm bad min 45 min stopt of verzacht de vals alarm weeen...Ik mag niet eerder komen als dat ze om de 4 min komen en ik eerst het warme bad heb genomen....

    Is dit bij jullie ongeveer hetzelfde?
     
  16. avalon1972

    avalon1972 Bekend lid

    13 jul 2006
    590
    0
    0
    Medewerkster Afd. Administratie/Inkoop
    Culemborg
    Hallo Meiden,

    Even een berichtje van mij, uit het internetcafe van het ziekenhuis. Het gaat goed met mij en het gaat heel goed met de baby.

    Helaas slaat het inleiden niet echt aan.

    Dinsdag heb ik 2x gel ingebracht gekregen om de baarmoedermond te weken en te verzachten. Ze hoopten dat ik woensdag een paar cm ontsluiting zou hebben, zodat ze de vliezen zouden kunnen breken en de bevalling verder op gang zou kunnen komen.Helaas werkte dat niet. Ze hebben daarom woensdag weer 2x gel ingebracht in de hoop dat dit wat zou doen. Helaas weer niet het gewenste resultaat en gisteren (Donderdag) heb ik een rustdag gekregen.

    Vandaag weer met goede moed naar de verloskamer. Wederom gel ingebracht. Binnen een kwartier heftige weeën en wederom hadden deze geen effect. De baarmoedermond is wat zachter, maar weer geen ontsluiting.

    Het rommelt wel flink in mijn buik en ik heb voor mijn idee ontsluitingsweeën om de 5 a 6 minuten, maar het vordert niet echt.
    De artsen vinden het niet nodig om de bevalling met kracht op te wekken, omdat het heel goed gaat met de baby en mijn bloeddruk is door de verhoogde dosering van de Methyldopa / Aldamet (Bloeddrukverlagers) ook weer netjes.

    Als het gerommel in mijn buik van nu aan blijft houden, dan kan het nog steeds zijn dat het spontaan gaat komen.

    We wachten maar weer af. Als het niet doorzet, dan heb ik een weekend rust en dan gaan we maandag weer verder kijken. Je kan het lichaam nu eenmaal niet dwingen. Ik denk dat ons jochie het nog veel te lekker heeft in de baarmoeder. Hij wil er nog niet uit, denk ik. ;)

    Ik lees hier dat er al veel gerommel is bij de dames hier. Ik wens iedereen heel veel sterkte en een voorspoedige bevalling toe. Ik, mijn man of mijn moeder (Klasina) laten zeker weten als de kleine man geboren is.

    Dikke knuffel voor iedereen.

    Marianne
     
  17. mariekebalm

    mariekebalm Fanatiek lid

    31 okt 2006
    1.882
    0
    0
    Argeliers, Frankrijk
    Nou hee, hoop dat je niet te uitgeput bent, maar zo te zien laten ze je wel rusten idd...

    Moet zeggen dat je redelijk opgewekt klinkt ook...Fijn om van je te horen en hopelijk zet het in ene door en kan je voor je rust naar huis, maar MET baby ;) :)

    Kusjes en goed weekend!
     
  18. Nynke

    Nynke VIP lid

    30 sep 2006
    8.087
    0
    0
    Frankrijk
    Fijn om wat je te lezen Marianne. Jammer dat het inleiden niet wil werken. Maar zoals je zelf al schrijft ws zit je mannetje nog te lekker. Rust lekekr uit en ik hoop dat beeb zich toch snel aandiend.
     
  19. Jotim30

    Jotim30 Fanatiek lid

    Avelon wat stoer dat je je zelf komt melden vanuit het ziekenhuis. Succes en hoop vlug op een baby voor jou

    Floortje ? nog steeds stil hoop dat alles goed gaat.

    Nynke gefeliciteerd met je mans nieuwe baan

    Marize gave foto

    Zo hier gaat alles goed ga ff lekker op de bank mijn man is al thuis en dit is ons laatste weekend samen. 1 kind naar haar vader andere is met oma mee. Zal nooit meer kidsloos zijn in de weekende.

    Nienke al een tijdje niet meer gelezen ?

    We zijn wel druk met zijn alle. De pagina's vliegen erbij.

    Hier geen harde buiken meer wel me rug raar gevoel. Morgen alweer 37 weken. Heb een waterdichte matrasbeschermer op bed liggen. celmatjes vind ik niet echt lekker slapen ze gaan zo verpulveren.

    Zo kom straks weer kijken na babynieuws. Heb de nieuwsbrief al klaar staan.
     
  20. Maartje06

    Maartje06 Fanatiek lid

    5 dec 2006
    2.143
    0
    0
    MW-er
    Noord Holland
    @Anne; mijn buik is dus ook meer hard dan normaal. IK heb van twee uur tot nu net in bed gelegen, dat ging iets beter dan zitten. Helaas toen ik opstond begon het meteen weer opnieuw. Afwachten maar weer.

    @Marize; wat een prachtige foto! Ik wilde dat ook zo graag, maar ik vond het uiteindelijk te eng en ik kan niet zo lang staan.

    @Nynke; gefeliciteerd meid! Wat een opluchting voor jullie! Kan hij weer lekker wat op gaan bouwen!

    @Kiss; laat je maar lekker vertroetelen!

    @Marieke; die van mij kan echt niet meer lager......ja, eruit! Ik kan me voorstellen dat je je nachtrust ook belangrijk vind! Misschien je mannetje in de ochtend bespringen?! ;) (zegt de vrouw die al misselijk wordt bij het idee ;) )

    @Avalon; meid, wat een verhaal. Ik vind het supergoed dat je zo positief blijft (of in ieder geval overkomt). Laten we hopen dat de weeen doorzetten dit weekend!

    @Jotim; wat een gek idee; het laatste kinderloze weekend! Geniet lekker van elkaar! Is misschien ook wel een handig weekend om te bevallen dan toch?!
     

Deel Deze Pagina