Haha Shandy, dat herken in ook, zo voor de spiegel staan. Je kan het nu wel een beetje zien, maar mensen die het niet weten, die zien het nog niet. Ik kan niet wachten om zo'n ronde buik te hebben! Eindelijk geen schaamte meer!
Als ik mijn jeans niet draag met zo'n elastisch stuk stof er in, is mijn buik ook niet zo rond als op de foto's hoor. Dan hangt het meer
Hier ook geen mooie buik als ik geen zwangerschapsbroek aan heb met band rond mijn buik... Dat hangende deel herken ik helaas maar al te goed We groeien gewoon verder en dan komt die mooie buik vanzelf!!!
Ik doe ook even mee Mijn buik met 29 weken. Ben begonnen op 112,9, tot nu toe 7,5 kilo aangekomen... Hopelijk kom ik niet teveel meer aan, was net 13 kilo afgevallen voor de zwangerschap. Maar heb extreme bekkeninstabiliteit, dus sporten komt er nu niet van en kan bijna niks, dus zit veel thuis en heb zo nu en dan toch echt serieus last van zwangerschapsvreetbuien Gelukkig nog niet te zien tot nu toe!!
ik hoor er niet meer bij ik ben presies week geleden om 12:10 bevallen van een prachtig zoontje van 3695.
Plaats je zwangerschapsshoot foto's in dit forum, alvast bedankt! http://www.zwangerschapspagina.nl/zwangerschap-clubs/421265-plaats-hier-zwangerschapsshoot-fotos.html