Alvast bedankt, al kan ik het me nauwelijks voorstellen. Na drie jongens is mijn man (en ik stiekem ook wel) ervan overtuigd dat we geen meisjes kunnen maken. Alles is welkom, ik ben alleen zo nieuwsgierig!! Meer reacties zijn welkom en ik laat het morgen natuurlijk nog even weten. Walleke
Hallo allemaal! Bij mijn vorige vriendin hadden jullie het geslacht goed, nu heb ik een echo van mijn andere vriendin Zouden jullie willen kijken of er iets te zien valt? Alvast bedankt!
Vanmiddag mijn termijnecho gehad. Ik zou vandaag 11+6 dagen moeten zijn. Nou begrijp ik dat je 12 weken zwanger moet zijn voor de NUB. Is er toch wat te zien??
Hi,willen jullie kijken? Ik weet nog niet of we het 'echt' willen weten bij 20 weken maar dit vind ik wel erg leuk, kijken of het klopt. Deze echo is bij precies 12 weken. Thanks!
@lenaroos; ik zie geen nub helaas @dniise; ik denk een jongen, maar vind hem niet erg duidelijk @super80; meisje
Hey meiden, een poosje geleden plaatste ik hier mijn NUB foto. Ik zet 'm nog even een keer neer. Jullie zeiden toen unaniem dat het een meid werd. (En buiten het NUB-topic zei iemand ogv deze foto en de NUB ook dat 't een meisje zou worden). Nou... 14 februari heb ik een pretecho gehad, en het is toch echt een knul!! Dacht, laat ik nog even weten, haha. Hij heeft iedereen gefopt.
Hallo Allemaal, Ik ben nieuw hier, en ik heb nog niet helemaal door hoe ik mijn profiel kan aanpassen, maar ik ben 12 weken en 5 dagen zwanger. Vrijdag heb ik een echo gehad en volgens mij heb ik een goede afbeelding van de Nub, ik ben heel erg benieuwd wat jullie ervan denken... hilda79
@Hilda: ja ik denk bij jou ook een meisje. Zeker als je 'm ook vergelijkt met die van mij. NUB bij jouw ukkie staat toch anders... Al kunnen ze je flink foppen hoor, want bij mij zat iedereen er naast (incl. ikzelf).
@annabeth, het blijft inderdaad lastig, zelf twijfel ik heel erg en zoals bij jou blijkt ze kunnen je goed voor de gek houden bedankt voor het kijken!
@Lenaroos: ik denk een meisje, al ben ik hier vrij nieuw in, maar nub lijkt mij meer horizontaal met de ruggengraat te lopen @dnnise: ik denk een jongetje omdat hij wat meer omhoog staat
zien jullie iets? De echo was nav van de nekplooimeting maar misschien kunnen jullie toch iets zien? Ik was toen 12 weken