Hoi meiden, Ben nieuw op dit forum en zal me even voorstellen, Mijn naam is anita, 24 jaar, sinds april gestopt met de pil, nu ondertussen nog niet ongesteld. In januari is er pcos vastgesteld en ook meteen gestart met mijn eerste kuur clomid van 50 mg p/d. Vanochtend terug naar de gyneacoloog geweest, aangezien ik niet ongesteld ben geworden na de kuur, en ook niet zwanger, heeft de kuur niet aangeslagen. Nu ben ik vandaag meteen begonnen met 3x daags primolut voor een week, dan zou ik ongesteld moeten worden en dan weer beginnen met clomid, verhoogde dosis, 100 mg per dag. En 5 maart een vervolg afspraak om te kijken of er eitjes gegroeid zijn. Een erg spannende tijd voor ons vinden we, ik heb nog geen bijwerkingen gehad, ook niet van de clomid. Ik hoor graag jullie ervaringen, en dit is ook een beetje om mijn verhaal kwijt te kunnen. Liefs, Anita
hoi anita, ik lees ook even mee, zit bijna in hetzelfde schuitje. zit nu aan de primolut en volgende week me eerst ronde clomid 50. heel veel succes meid!
Hier geen primolut gebruikt, maar Duphaston. Heeft hetzelfde doel. Clomid 50mg heeft hier 2 keer aangeslagen, daarna werkte het niet meer en ben ik overgestapt op 100mg. Dat sloeg wel weer aan, maar te langzaam naar mijn zin, dus nu stap ik volgende maand weer over op spuiten Succes!
Hallo meiden, Ik zal me even kort (opnieuw) voorstellen Ik ben Willemijn 26 jaar en sinds maart 2012 weer aan het proberen voor een 2e kindje. Onze dochter is geboren na 3 jaar mmm uiteindelijk met puren,pregnyl en iui. Nu wil de gyn het met clomid proberen, waarom weet ik nietprecies Ben nu met de eerste ronde clomid bezig 50mg Nu ben ik 5 feb, op dag 11 voor de 1e fm geweest, veel kleine eitjes en 1 van 12 mm Dag 13 terug, niks gegroeid, dag 16 terug ook geen groei te zien. Nu heb ik na mn fm van afgelopen zondag bloedverlies gekregen, tot gisteren, vandaag niks meer. Gisteren op dag 18 nog geen groei te zien en baarmoederslijmvlies was nog dik. Nu vrijdag weer terug en als ze dan geen verandering zien, moet ik een test doen en indien negatief starten met duphaston. Vandaag heel erg misselijk. Vinden jullie dit ook vreemd? Zou ik dan toch zwanger kunnen zijn? Ik leest graag jullie reacties. Groetjes Willemijn
Same here... Ik ben gisteren begonnen met mijn eerste kuur. Nu aan de Primolut en daarna aan de Clomid (50). Voordat ik mocht beginnen moest ik eerst voldoende afgevallen zijn, ik heb er 2 en halve maand 8 kilo afgekregen, wat voldoende was om te mogen starten. Wel hing dat starten afgelopen week nog even aan een draadje, want ik heb zelf een eitje laten rijpen, maar die was nog niet groot genoeg, dus gaat 'ie (of een ander) nu een zetje krijgen. Ik hoop vooral dat ik niet te veel last ga krijgen van de Primolut en Clomid.
Heej, Zo mag ik even klagen, tot nu toe geen bijwerkingen gehad van clomid of primolut ik heb zondag mijn laatste tabletten van de primolut ingenomen. Maar sinds gister mega sjacherijnig, en vanaf vanochtend half 7 zit ik bijna non stop te huilen. Ik heb dit echt nog nooit gehad, ik ben niet om te genieten en voel me echt k*t Vind het maar zielig voor mijn vriend, die zit met zo een sjacho jankend mens opgescheept en hij kan echt niets goed doen.. Ik hoop echt dat ik vandaag of morgen ongesteld word, want dit is echt geen pretje. De eerste bijwerkingen zijn er.... zucht... Groetjes Anita
Bij mij sloeg de primoluut ook niet aan ivm te weinig aanwezig baarmoederslijmvlies. Ze hebben mij toen maar gewoon ergens midden de oneindige cyclus een clomidkuurtje gegeven en bovenwonder werd ik hiervan ongesteld. Helaas sloeg de clomid bij mij niet aan. Geen groei en dun cervixslijm en heeel veel bijwerkingen. Wel kreeg ik mijn cyclus terug. Nu spuit ik Gonal F en gelukkig reageert hier mijn lichaam wel op. Maar ik hoor veel goede ervaringen van de Clomid. Ieder lichaam reageert anders. Veel succes!!
Hier 2 succeservaringen met Clomid! In 2010 Clomid 50 mg genomen en binnen 1 ronde zwanger. En nu zwanger van ons 2e kindje! Afgelopen december was ik weer begonnen met Clomid 50 mg, maar die sloeg dit keer niet aan. Mijn cyclus is toen afgebroken en ik heb toen Provera geslikt om menstruatie op te wekken en ben door gegaan met Clomid 100 mg. En toen dus in 1x zwanger. Veel succes! Hopelijk lukt het bij jullie ook zo snel!