Ik kan me je gevoel helemaal voorstellen. Proberen positief te blijven, nu moet het gewoon goed gaan. Ik wens je een goede zwangerschap toe!
wat een goed nieuws..... wens je een hele goede zwangerschap toe !!!!!.... vind het echt zo bijzonder...... maar goed ahd ik al tegen je gezegd he..... groetjes Gompie.... (je collega van de vierde )
Bedankt allemaal! Gompie, moest even nadenken haha Gisteren is moeders voor moeders geweest, test was hartstikke positief 14 maar eerste echo en intake bij de vk.
Vandaag moederdag.. Maar het was niet compleet zonder jou.. Ik mis je, lieve Quincy.. Voor altijd mijn kleine prinsesje..
Lief meisje, je krijgt een broertje.. Ik vind het zo moeilijk te accepteren dat er nooit een meisje zal komen om voor te zorgen.. Ik mis je zo lieve Quincy, meer dan ooit..