Ik heb ontzettend last van mijn vocht vasthouden voornamelijk in mijn onder benen. Ik ben altijd welk gevoelig geweest voor vocht vast houden, maar het lijkt steeds erger te worden met veel pijn nu, Ik heb ook wel steunkousen gedragen, ben dus eerder bij een huisarts er voor geweest. Maar nu weer een afspraak vanmorgen gemaakt ik hoop dat ik nu plastabletten krijg. wie herkent deze klacht en wat is er bij jullie gedaan aan dit probleem?
kan er niet over meepraten. Heeft de huisarts je bloed al eens onderzocht?? Soms is er een verstoring in de elektrolyten (bv kalium) waardoor je vocht vasthoudt. Heel veel succes bij de HA
Vaak zijn er onderliggende problemen waardoor je vocht vast houdt. Je vaten gaan niet uit het niets slechter doorbloed worden waardoor je vocht vast houdt. Vocht vasthouden de oorzaak Er zijn uiteenlopende oorzaken voor het vasthouden van vocht door het lichaam. Een aantal van deze oorzaken zijn:Aderen voeren het bloed niet goed af vanaf de benen Verminderde pompfunctie van het hart Lever- & nieraandoeningen Gebruik van de anticonceptiepil Tijdens de menstruatie kun je tijdelijk veel vocht vasthouden Zwangerschap Overmatige inname van zout Warm weer Koffie drinken (bevordert de opname van natrium) \ Dus ik zou ook om een bloedonderzoek vragen, kunnen ze de oorzaak misschien ook vinden.
IK hou altijd na een zwangerschap lang vocht vast. Het enige wat bij mij helpt is 2 liter brandnetelthee drinken per dag. moet je even vragen aan de ha of dat mag (ik zou niet weten waarom niet, maar even voor de zekerheid)