Mima Xari

Discussion in 'De babyuitzet' started by nijntje87, Mar 1, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. nijntje87

    nijntje87 Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    1,256
    1,178
    113
    Female
    Noord Holland
    Hey meiden,

    Iemand ervaring met deze kinderwagen?
    View attachment 309251

    Ik vind em erg gaaf! Maar is ie ook praktisch?
    Liefs Nijn
     
  2. DaphneB

    DaphneB Bekend lid

    Jul 25, 2011
    585
    68
    28
    Hij is TOP!

    Wij hebben precies dezelfde. Onze kleine is nog niet geboren maar we hebben de kinderwagen sinds januari in huis.
    Hij is heel erg praktisch en zeer compact te maken zonder veel handelingen die je moet uitvoeren. Alle onderdelen zijn makkelijk te bevestigen en het rijden gaat als een zonnetje. Wij gaan hier veel plezier aan hebben met de kleine straks.
    Wij hebben ook de bijpassende maxi cosi van mima erbij gekocht en kan je super makkelijk erop zetten (ook wel makkelijk).

    En niet onbelangrijk hij is zooo mooi! echt een luxe wagen en strak. :D

    Ik zeg doen hihi.:cool:
     
  3. nijntje87

    nijntje87 Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    1,256
    1,178
    113
    Female
    Noord Holland
    Super! Op deze reactie hoopte ik uiteraard!
    Ik vind hem ook zo mooi en luxe! Ook mooi dat er een bijpassende maxi cosi op kan..
    Ik moet nog even wachten met de aankoop maar ik kan niet wachten ;)
    Thanks voor je snelle en positieve ;) reactie!
     
  4. JongeMama2013

    JongeMama2013 Actief lid

    Sep 14, 2012
    271
    0
    0
    Zuid-Holland!
    Wij hebben em ook besteld, maar dan in het zwart en inderdaad de maxi Cosi van mima erbij! Ik vind em echt chique eruit zien en hij rijdt lekker.
    En alles is zo makkelijk te bevestigen.
     
  5. gebakje

    gebakje VIP lid

    Dec 15, 2010
    5,130
    0
    0
    Heerle (NB)
    Ziet er heel mooi uit. Ik vraag me alleen af of dat klepje op het boodschappenmandje erg handig is ???

    Ik duw mijn mandje namelijk altijd vol, zodat ik mijn handen vrij heb. En dat zou dus met dat klepje zo niet kunnen.
     
  6. MariamZ

    MariamZ Niet meer actief

    Ik heb hem maar dan de zwarte. Hij is echt mooi idd en praktisch. Wel groot voor de kofferbak ach ja. Maar licht in gebruik en als ik met m'n prinsesje buiten wandel. Zeggen mensen altijd dat ik leuke wagen heb.
     
  7. MariamZ

    MariamZ Niet meer actief

    Ohja wij hebben ook de maxi cosi van de Mima en als je die op de wagen bevestigd dan is de wagen zo licht alsof je niks duwt hahaha.
     
  8. void

    void Fanatiek lid

    May 19, 2012
    2,356
    19
    38
    0161
    Ohh errrug nice!! Maar die prijs moet ik echt van huilen! :( of issie nu niet zo heel veel duurder kon maar 1 prijs vinden doen ze een beetje vaag over!
     
  9. DaphneB

    DaphneB Bekend lid

    Jul 25, 2011
    585
    68
    28
    Rond 950 toen wij em kochten in okt. 2012
     
  10. sassie25

    sassie25 Fanatiek lid

    Nov 15, 2009
    4,613
    0
    0
    bakkersmeisje
    Bleiswijk
    Dat boodschappenmandje .... Rekt dat nog uit ofzo? Ik zou zowiezo geen ruimte hebben voor de boodschappen die ik doe elke dag ...
     
  11. nijntje87

    nijntje87 Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    1,256
    1,178
    113
    Female
    Noord Holland
    Dan is het inderdaad geen kinderwagen voor jullie. ;)
    Ik ga de kinderwagen niet zien als een boodschappenwagen.
    Ik wil een mooie, stevige, hoge (i.v.m. lengte van mijn vriend) en lekker rijdende kinderwagen. Een trotse moeder met een geweldige bolide!
    Hij is nu 855,-. Een beetje knappe kinderwagen kost gewoon geld.
     
  12. DaphneB

    DaphneB Bekend lid

    Jul 25, 2011
    585
    68
    28
    Ja dat viel mij ook heel erg op. Een beetje mooie kinderwagen (naar mijn smaak dan ;)) heb je zeker niet onder de 800-900 euro.
    Andere kant doe je hier ook heeeeel erg lang mee dus tja... het is maar net wat je wil.

    Nu het zonnetje schijnt heb ik zoooveeel zin om met de kinderwagen te lopen, kom maar snel kleine uk! hihi
     
  13. void

    void Fanatiek lid

    May 19, 2012
    2,356
    19
    38
    0161
    Hmm daar heb je wel een goed punt! Ik zal es kijken wat mn vriendlief ervan vind menneer heb net een mountainbike van 1000 piek gekocht via een groener naar werk scheme dus uiteindelijk krijgt hij het geld en de korting er wel uit en wordt t gefinancieerd door ze werk maar anders hadtie em net zo goed gekocht :p hij financieert dan ook de spulletjes zoals de wagen, maxi cosi ect om dat zijn rekening daar minder een hartverzakking van krijgt haha :)
     
  14. catharina1985

    catharina1985 Fanatiek lid

    Jul 28, 2010
    2,092
    8
    38
    NULL
    NULL
    Ik heb hem in 2011 gekocht voor mn dochter. Het is een topwagen. Makkelijk te bedienen, makkelijk schoon te maken en hij rijdt super. Hij is lekker hoog (zo'n bugaboo zo laag bij de grond vind ik er altijd zo raar uitzien) en ook echt een super mooi design.

    Ik zou ook echt de bijpassende zak erbij nemen, daar liggen ze zo lekker in en ook erg handig voor daarna in de buggyzit.

    De boodschappenmand is inderdaad niet al te groot, maar inderdaad het is geen boodschappenkar, ik heb gewoon zo'n haak voor aan de wagen gekocht waar je wat tasjes aan kan hangen als je toch wat wilt shoppen!
     

Share This Page