Ha dames, Even een vraagje... ik ben sinds dinsdag bezig met utrogestan. Heb er de eerste dagen geen last van gehad, maar sinds gisteren heb ik veel last van mijn maag en kan ik niet goed naar de wc. Herkent iemand dit, en/of heeft iemand tips wat ik zou kunnen doen om het te verlichten? Maandag moet ik naar het ziekenhuis voor controle dus dan vraag ik het daar ook nog, maar misschien heeft iemand nu vast tips.. Dank jullie wel alvast!
Hi Fiona, Utrogestan kan heel veel bijwerkingen en valse symptomen geven. Het is nogal een dosis progesteron dat je lichaam moet verwerken. Maagpijn herken ik niet, maar je steek je ze op of neem je ze met water in?
Maag en darmklachten zijn een van de meest voorkomende klachten, duizeligheid en krampen, steken in je baarmoeder horen er ook bij. Obstipatie dus helaas ook. Veel vezels en vocht en dat zou de boel een beetje moeten verlichten. Bij mij nemen de bijwerkingen na 10 dagen altijd flink af, dus hopelijk bij jou ook! Citrusfruit op je nuchtere maag wil nog wel eens tegen obstipatie werken, dus sinasappelsap, citroen en ook kiwi. Sterkte ermee
Veel water drinken kan ook helpen. En wat bij mij altijd helpt; gebroken lijnzaad door de joghurt. Koop je gewoon in de supermarkt, ligt altijd bij de zonnatura producten. Voor mn maag drink ik wel groene thee of venkel thee, met een scheutje melk, dat verzacht iets. Vorige ICSI was ik alleen heel moe en had ik erge zere borsten van de utro, deze keer is het echt een feest, gebruik nu 11 dagen utro, sinds een dag of 4 zere borsten (was vorige keer ook zo) maar sinds gisteren ook vreselijk misselijk. Heb het de ene keer ijskoud - niet warm te krijgen, en dan weer bloedheet, wordt mn hele hoofd rood en breekt het zweet me uit. Obstipatie al vanaf het begin. En moe moe moe... Bah, vind het maar rotspul!
Hoi, Ik slik 200 mg utro per dag. Deze pak ik voor het slapen gaan, kan ik goed van slapen Heb wel overdag dat ik ineens enorm moe of duizelig word, maar heb er geen maagpijn van. En wat betreft de obstipatie: ik heb altijd veel last van mijn darmen, hiervoor gebruik ik de vezelpillen van kruidvat. Deze werken super en kunnen geen kwaad. Raad ik je zeker aan! Heel veel succes
Gebroken lijnzaad door de yoghurt helpt bij mij ook goed, anders misschien roosvicee laxo(zelf geen ervaring mee) Succes met wachten!
ja heb al wat dingen in huis gehaald die moeten helpen... kamille thee zou ook een goede zijn voor je maag en inderdaad veel drinken... dat doe ik al wegens mogelijke overstimulatie, dus dat scheelt... vandaag lijkt het tot nu toe iets beter dan gisteren... heb wel last, maar niet zo dat ik niet weet wat ik met mezelf aan moet... morgen in het ziekenhuis toch ook maar ff vragen of ze nog tips hebben voor de zekerheid...