Oktober 2007 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by sofieke, Jan 24, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. martine

    martine Bekend lid

    Nov 23, 2006
    673
    0
    0
    @andrea gefeliciteerd met jullie zoon en broertje, wat een plaatje!
     
  2. mariekebalm

    mariekebalm Fanatiek lid

    Oct 31, 2006
    1,882
    0
    0
    Argeliers, Frankrijk
    Klieke gefeliciteerd, wat een poppetje!

    Wat gaat dat hard zeg, ik wil ooooooook! :)
     
  3. Misoh

    Misoh Bekend lid

    @ nica en avalon: veel succes morgen... 1 oktober is een prima dag om geboren te worden :)

    @ anderea: gefeliciteerd met de geboortje van jullie zoon!

    @ maartje: fijn dat je je beter voelt, wel erg irritant van je zo hard gespaarde kilo's

    @ klieke: gefeliciteerd met de geboortje van jullie zoon!

    Hier alles redelijk rustig. Heb ineens energie voor 10 geloof ik. Zijn vandaag naar onze groentetuin geweest. Zouden maar even gaan. Werd de hele middag. Heb zelf ook weer eens goed mee kunnen werken. Wel op m'n eigen tempo en met genoeg pauzes. Voelde zowaar het zweet opkomen. Het was ook prachtig weer zo met het zonnetje erbij. Nu kan de tuin er weer even tegen. Veel onkruid weg en een hele lading bedden bemest (Diederiks werk). Scheelt straks weer als ik niet meer naar de tuin kan de eerste weken na de geboorte.

    Nu lekker rozig van het douchen en dadelijk lekker m'n bedje in. Zal wel lekker slapen worden na al het harde werken.

    Tot morgen

    liefs Silvie
     
  4. lvdwerf

    lvdwerf Bekend lid

    Jan 16, 2007
    744
    0
    0
    Office manager
    Hoenderloo
    @ Klieke: Gefeliciteerd met jullie zoon!

    Ik moet zo nog even eten om mijn AB te kunnen nemen en dan duik ik mijn bedje in. Hopelijk voel ik me morgen wat beter, zou namelijk wel moeten volgens de HA.

    Weltrusten allemaal!
     
  5. mariekebalm

    mariekebalm Fanatiek lid

    Oct 31, 2006
    1,882
    0
    0
    Argeliers, Frankrijk
    Misoh, mmm, warme douche, zeeerrrr goed idee...
     
  6. NiCa

    NiCa Bekend lid

    hey meiden hier ben ik weer ff ga zo op de bank denk want tis hier weer flink aan het rommelen en borrelen en heb nu weer flinke steken onderin doet gewoon zeer van de ene kant hoop ik niet dat het door zet want dan moeten we me paps en mams bellen enzo morgen willen we danny zelf naar school doen en paps of mams haalt hem weer van school op begin wel nerveus te worden hoor

    liefs nica
     
  7. diaan

    diaan Bekend lid

    Apr 3, 2007
    920
    0
    16
    Andrea: gefeliciteerd met je zoon, prachtig goed gedaan, wees maar lekker trots en geniet van je kraamtijd.

    Klieke: gefeliciteerd met je zoon, wat was jij al weer snel online :) :) of heeft iemand anders het op het forum gezet?
    Geniet lekker van je kraamtijd en veel geluk.


    Zo net ff Gooise vrouwen gekeken. Zijn er meer meiden die hier naar kijken? Vind het wel een leuke serie.

    Nynke: loop jij maar lekker met je mobieltje rond, neem je hem ook mee naar de wc want stel je voor dat je iets mist, hihi ;)

    Slaap lekker allemaal en tot morgen.

    Kus Diana
     
  8. NiCa

    NiCa Bekend lid

    oeps sorry voor de mama's gefeliciteerd met jullie kleintjes!

    liefs nica
     
  9. Marize

    Marize Bekend lid

    Oct 25, 2006
    571
    0
    0
    Klieke gefeliciteerd met jullie zoon.................Oktobermama's het word nu weer eens tijd voor een meid.

    Slaap lekker allemaal xx
     
  10. Choco

    Choco Fanatiek lid

    Oct 30, 2006
    1,186
    0
    0
    Friesland
    Jeetje....ben je even niet geweest en er zijn al weer baby's bijgekomen. Andrea en Klieke: van harte gefeiliciteerd met jullie zoontjes!

    Marize: ben het met je eens. De volgende mag wel een meid worden.

    NiCa en Avalon: veel succes morgen!

    Trouwens...ik had gezien bij het mama forum dat iemand al een topic had geopend voor de oktobermama's. Dit was toch niet de bedoeling....of heb ik het verkeerd. De dame in kwestie klept hier niet mee en is niet bevallen voor zover ik het heb gezien.
     
  11. Anne36

    Anne36 Bekend lid

    Feb 9, 2007
    506
    0
    0
    Field service enigeer
    Bergen op Zoom
    Klieke gefeliciteerd met je zoon Reijer, mag ik vragen waar de naam vandaan komt. Had hem nog nooit gehoord.
     
  12. Anne36

    Anne36 Bekend lid

    Feb 9, 2007
    506
    0
    0
    Field service enigeer
    Bergen op Zoom
    Ik heb haar even gepbt dat we voorlopig met zijn alle nog hier blijven en dat we haar graag hier verwelkomen.

    Nog even de lijst waar je je geboortekaartje kunt inleveren voor kado's
    http://beeb.anneonline.nl/?cat=6
     
  13. Kissflower

    Kissflower Fanatiek lid

    Mar 19, 2007
    2,575
    0
    0
    Enschede
    Lieve meiden...

    Heb vrijdag voor het laatst een bericht gestuurd.
    Het hele weekend al last van harde buiken. Het doet zo ontzettend pijn.
    Ben dr gewoon kots misselijk van! (dus denk dat het lang niet allemaal alleen maar 'harde buiken' zijn, maar stiekem voorween).
    gisteren 18 uur achter elkaar. Soms om de 3 minuten, dan weer om de 15 minuten. Maar ze duren maar heel fftjes.. dus niet zo lang.

    Toen ff rust gehad maar vandaag begon het weer in de avond.. Kan dus gewoon echt niet slapen. Zo zitten op de stoel doet al pijn. Douchen helpt gewoon niet :cry:

    Dus heb het ff gehad.. Moet om 9 uur bij de gyn zijn, maar wil dus nog wel kunnen slapen voordietijd. *zucht* Weet gewoon niet hoe ik in mijn bed moet liggen.. :cry:
    Snap heus wel dat een bevalling pijn gaat doen. En heb het er ook wel voor over.. maar tsja, dat voorwerk word ik een beetje moe van.
    Of zou het stiekem geen voorwerk meer zijn? Dat het door gaat zetten? vast niet, het gaat strax vanzelf wel weer over.

    Nica, heel veel succes morgen!(vandaag)
    Avalon, heel veel succes morgen!(vandaag)

    Wat ik echt super vind is dat er sinds ik afwezig ben geweest die 2 dagen er toch 3 baby;s bij zijn!

    Floortje, van harte gefeliciteerd met jullie zoon Robin!!

    Andrea, van harte gefeliciteerd met jullie zoon Vince!!

    Klieke, van harte gefeliciteerd met jullie zoon Reijer!!

    Er is er 1 jarig hoeraaaaaaa hoeraaaaaaaaa, Dat kun je wel zien dat is XENAS!!!!!!!!!!!!!!!! gefeliciteerd meid!!


    3 jongens geboren.. geen 1 meisje.. grappig.. Zou mijn zoontje dan ook willen komen? Pfff ik ga toch proberen in bed te liggen, al weet ik niet hoe. maar moet morgen toch echt om 9 uur bij de gyn zijn. En wil daar niet heel erg moe aankomen.

    Fijne nacht meiden!

    Liefs Kiss
     
  14. Liesje1207

    Liesje1207 Bekend lid

    Feb 9, 2007
    796
    0
    0
    Kinesiste
    Nijlen
    Goede morgen!

    Klieke, gefeliciteerd met je knappe zoon!

    HIer is alles stilgevallen...stilte voor de storm?
    Heb een goede nacht achter de rug...heerlijk...zelfs bijna geen last gehad van tintelingen...leve de brandnetelthee!

    Laura, hoe is het met je meid? Beter?

    Kissflower, ik duim voor je dat het al flink wat voorwerk geweest is!

    Xenas, gefeliciteerd met je verjaardag!
     
  15. kaykekay

    kaykekay Actief lid

    May 6, 2007
    126
    0
    0
    huisvrouw
    roosendaal
    @ andrea gefeliciteerd met julie zoon
    @klieke gefeliciteerd met julie zoon
    @floortje gefeliciteerd met julie zoon
    dames geniet er maar lekker van
    @nica suces vandaag ik zal aan je denken
    @avalon suces vandaag ik zal ook aan jou denken
    @ xenas gefeliciteerd met je verjaardag maak er een leuke dag van
    groetes cathy
     
  16. goedemorgen meiden!

    Allemaal gefeliciteerd met mij!

    hahaha

    hmmm toch even een vraagje.. werd vanmorgen wakker en ik heb gedroomd dat ik in mijn bed geplast had..
    ik zie mezelf zo zitten op de wc.. rob en de poes zaten te kijken omdat het zo lang duurde...
    toen ik wakker werd voelde ik nog steeds wat nats....
    Daarna snel naar de wc gerend.. en moest gewoon plassen en ja hoor natte plekken in mijn bed..
    Zou dit dan toch vruchtwater zijn... hoe weet je dat? wat vruchtwater is en wat urine is...
    ik voel nu nog niks bijzonders.....
     
  17. klieke... gefeliciteerd met jullie zoontje! prachtige naam! Heeft het een betekenis?
    geniet er maar lekker van!
     
  18. appeltje

    appeltje Niet meer actief

    **Meld**
    Ach, arme Kissflower, ik hoop dat je nog een beetje hebt kunnen slapen vannacht. Harde buiken beginnen hier ook wat pijnlijker te worden, maar ik heb er niet zoveel als jij. Ik ben erg benieuwd wat de gynaecoloog zegt. Sterkte!

    Xenas, gefeliciteerd met je verjaardag! :D

    Avalon en NiCa, heel veel succes vandaag... ik hoop dat jullie snel jullie mooie, gezonde babies vast mogen houden.

    Alle nieuwe mama's: gefeliciteerd!!!!

    Hier is het nog erg rustig. Morgen ben ik officieel uitgerekend, maar ik denk dat ik overtijd ga lopen. Wie had dat nou gedacht? Ik ben het stiekum wel een beetje zat hoor, maar zolang mijn mannetje nog lekker binnen zit en het naar zijn zin heeft, vindt mama het ook best. Woensdag weer naar de verloskundige en dan vraag ik wat hun policy is bij overtijd lopen. Misschien willen ze wel strippen.... dat zou de bevalling kunnen bespoedigen. Het schijnt wel pijnlijk te zijn, maar als ik tegen de 41 weken loop, wil ik dat wel proberen. Ik wil namelijk graag thuis bevallen en wordt liever niet met 42 weken ingeleid.

    Wel raar dat ik door allerlei andere oktobermama's - die verder op de lijst stonden - wordt ingehaald. Ik ben jaloers! ;)
    Nee hoor, meiden... het is jullie gegund!
    Ik ben benieuwd of er nog meer staat te gebeuren vandaag, want het is tenslotte oktober nu!!

    Groetjes,
    Appeltje
     
  19. appeltje

    appeltje Niet meer actief

    Xenas, vruchtwater ruikt zoetig, even snuffelen dus. En in de laatste fase van de zwangerschap kan je ook hele dunne afscheiding hebben.

    Mocht het vruchtwater zijn, dan sijpelt er steeds een beetje uit. Even in de gaten houden dus...
     
  20. Liesje1207

    Liesje1207 Bekend lid

    Feb 9, 2007
    796
    0
    0
    Kinesiste
    Nijlen
    Heeft er iemand nog wat van Safiya gehoord?
     

Share This Page