Wij gaan voor eerste kindje in 2012 (DEEL2)

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Sunshine24, Oct 17, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. liga

    liga Fanatiek lid

    Oct 27, 2011
    1,569
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ctje Hahaha sorry t is niet leuk maar ne verhaal klinkt zo grappig wel testen he!

    Kaatje Spannebd!!! Ik duim hoor!!

    Hier ook hoog libido maar een snurkende man zucht:p
     
  2. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    Pff mijn libido is al de hele zwangerschap ver te zoeken :p

    Kaatje ik duim!!

    Ctje balen van jullie bed zeg!

    Voor de rest lees ik morgen bij op de laptop is de planning..
    Lig nu al tijdje in bed beetje pijntjes te hebben en misselijk zijn met hoofdpijn bleh. Maar gauw slapen!
     
  3. Ctje1987

    Ctje1987 Fanatiek lid

    Mar 29, 2011
    2,822
    94
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Gefeliciteerd liefde!!!! Fijne dag vandaag!! :)

    Mn man is heel eigenwijs gewoon in zn eigen bed gaan slapen.hihi Ik vind het best eng en durf me amper te bewegen. Hopelijk zijn de plakspullen er maandag! Zoo hopelijk wil Tijn nog even slapen :)
     
  4. liga

    liga Fanatiek lid

    Oct 27, 2011
    1,569
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik hoop dat tijn lekker slaapt nu!

    Hier slaapt de kleine weer tot 6 uur sinds paar dagen wel fijn. Alleen is hij daarna vaak klaarwakker ... Hoera..
     
  5. Yasmin84

    Yasmin84 Fanatiek lid

    Sep 29, 2009
    3,042
    1
    0
    Zuid-Holland
    Goedemorgen dames!

    Kaatje dinsdag is de dag dus! Hoop het zo voor je! Duim duim duim

    Hilse mijn libido was ook ver te zoeken hoor. Zelfs een tijd na de bevalling nog. Maar 36 weekjes nu!! Joehoe!

    Ctje jij en je man zijn dus lekker bezig geweest hihi.
    Zou idd maar ff testen voordat je begint.
    En is je man droog gebleven vannacht?
    En hoe was Tijn gisteren?

    Liga jij bent nu al wakker dus? Ben een beetje verwend. Vind het vroeg als meneer rond half 8 al eruit wilt hihi.

    Liefde jarig? Zag een felicitatie voorbij gaan. Gefeliciteerd dan maar :)

    All ik ben gisteravond weer tante geworden! Het grappige is dat hij ook op de 2e dag van de maand geboren is (D ook) en om 22.50 D om 10.42
    M'n zusje is zelf op 2 mei jarig en D op 2 juli hihi
    Alleen wonen ze in het buitenland. Zal het met foto's moeten doen.
     
  6. Liefde1987

    Liefde1987 Fanatiek lid

    Apr 2, 2012
    1,325
    1
    0
    @Ctje bedankt :D
    beetje goede nacht gehad??

    @Yasmin hihi klopt...k ben jarig :)
    jij gefeliciteerd dat je tante bent geworden!!! Jammer dat ze int buitenland wonen...

    @Hilse oe dus nu beginnen allerlei klachtjes omdat je opt einde loopt... nog ff volhouden meid! Wie weet nog ‘maar‘ 2 weekjes...raar idee he!


    K heb net mooie oorbellen gehad en Quoins....mn man wilde graag de munt met babyvoetjes halen maar die was niet op voorraad. heb nu een mooie met swarovski en een parelmoer munt. helemaal blij mee :D
     
  7. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    @Liefde, gefeliciteerd met je verjaardag!:)
    Leuke cadeautjes! Wie weet komen die baby voetjes nog hihi

    En idd.. Echt de laatste loodjes kan je wel zeggen.. Hopelijk komt ie gauw een kijkje nemen buiten mama's veilige buik!:D

    @Yasmin, gefeliciteerd tante! Jammer dat ze in het buitenland wonen:( grappig met die tijden en datums hihi

    @liga, balen dat hij dan klaarwakker is. Gelukkig gaan we naar het mooie weer toe dan is het miss minder erg:)

    @Ctje, hoe was de nacht? Hihi

    Hier keurig om even voor 4 wakker geworden met alle pijn van dien omdat ik moest plassen. Lampje aan, oef 5uur, in slaap gevallen, sta op knappen!! Haha zo vervelend :(
     
  8. Ctje1987

    Ctje1987 Fanatiek lid

    Mar 29, 2011
    2,822
    94
    48
    Female
    Zuid-Holland
    @liefde - leuke cadeaus!! Lekker verwend dus!
    @Hilse - ja rot he, die laatste weken! Was zo blij dat ik 'maar' 38 weken hoefde.. het had toen ook gewoon nog 4 weken kunnen duren. Hoop dat jouw kleine snel komt. Ben je al helemaal zeker van de naam? :)
    @yasmin - gefeliciteerd met je neefje! Jammer dat je het met foto's moet doen omdat ze zo ver wonen!
    @liga - ook zo'n lekkere vroege vogel! Tijn wil na zn voeding van 5u niet meer slapen!

    De nachten gaan hier best goed.. omdat ie nog steeds bij mij slaapt. Het zijn meet de dagen die ik zo moeilijk vind. We kunnen hem inmiddels geen seconde meer op zijn rug leggen, dan krijst hij het uit :( komt zn eten omhoog of hij ligt zn eten te herkouwen en te smakken met een vies gezichtje.. denk dus echt dat het reflux is en ik sta erop dat ze me dinsdag helpen, dit is voor niemand vol te houden.

    Wandelen is ook niks.. in de kinderwagenbak is het ook meteen huilen.. dus wij de maxi cosi geprobeerd, ging iets langer goed, maar we konden alsnog binnen 10 min terug omdat hij begon te huilen. De kinderarts is echt mn laatste redding..

    Deze foto heb ik tijdens onze 10minuten durende wandeling gemaakt:
     

    Attached Files:

  9. liga

    liga Fanatiek lid

    Oct 27, 2011
    1,569
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ctje jeetje wat erg joh! Hoop zo dat ze jullie helpen kunnen!
     
  10. Yasmin84

    Yasmin84 Fanatiek lid

    Sep 29, 2009
    3,042
    1
    0
    Zuid-Holland
    Ctje Ahhhh wat zien ze er altijd lief uit als ze slapen zeg!!!

    Hier een foto van onze dondersteen. Gaat zo weg met papa.
    Weet niet waarom het gedraaid is.
    View attachment 309441
     
  11. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    @Ctje, ik hoop dat ze dinsdag goed nieuws voor jullie hebben en kunnen helpen!
    Wat een mooi mannetje is het zeg!
    En ja we zijn helemaal uit over de naam!
    Vanmiddag wil ik de etiketten voor op de enveloppen uit gaan printen.

    @Yasmin, Aah wat een mooie man! Leuk vestje ook! Hihi

    Ik ben de kastjes in de badkamer opnieuw aan het inrichten hahaha
     
  12. Ctje1987

    Ctje1987 Fanatiek lid

    Mar 29, 2011
    2,822
    94
    48
    Female
    Zuid-Holland
    @yasmin - leuke foto!! Leuk om jouw kleine eens te zien!!

    @liga - ik hoop het ook zooo!

    @hilse - bedankt meis! Ik hoop het ook heel erg. Anders weet ik t niet meer..
     
  13. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    @Ctje, snap ik meis! Hou moed!

    Pfff bij alles wat ik doe ben ik lichamelijk meteen kapot en buiten adem nu pff :(
     
  14. Kaatje87

    Kaatje87 Fanatiek lid

    Dec 2, 2011
    2,602
    125
    63
    @Liga, jaaaa heel spannend! Och vervelend zeg een snurkende man, ik heb er ook 1 :(

    @Yasmin, Gefeliciteerd met je neefje! Jammer dat ze in het buitenland wonen zeg! Wat een leuk zoontje heb je!

    @Liefde, Gefeliciteerd met je verjaardag!

    @Ctje, ik hoop ook dat de kinderarts kan helpen.

    @Hilse, succes met de laatste loodjes meis!

    @All, lief dat jullie voor me duimen! M'n temperatuur was vanochtend nog steeds hoog! Pff het wordt steeds spannender!!
     
  15. Mammietammie

    Mammietammie Fanatiek lid

    Jan 18, 2012
    1,567
    0
    36
    Zuid-Holland
    Sunshine, yeaaahhhh toch gevraagd hè!! Gaaf hoor, gefeliciteerd meis! Al een datum in de planning?

    Liefde van harte gefeliciteerd met je verjaardag! Het mooiste cadeau heb je al gekregen ;) Fijne dag vandaag!

    Yasmin leuk om jouw kleintje eens te zien :) Zo schattig die tandjes :D

    Ctje ach jeetje meis wat ontzettend klote... :( Ik hoop dat de kinderarts jullie gelijk kan helpen.

    Kaatje spannend meid! Wanneer ga je testen?

    Hier, we zijn aan het verbouwen dus erg druk, overdag werken en na het werk gelijk klussen (euh, ECHT klussen dan :)). Lange dagen dus. (Mede) Daardoor ook helemaal geen zin meer om nog m'n best te doen deze ronde, ben er echt even klaar mee, heb het gevoel dat het toch geen zin heeft. Heb de eerste dagen ook niet getemperatuurd en denk dat ik zodra ik m'n ei heb gevonden daar ook gelijk weer mee ga stoppen tot het volgende ei.
     
  16. Sunshine24

    Sunshine24 Fanatiek lid

    Mar 27, 2012
    1,284
    0
    0
    Goedemorgen meiden,

    zo ben weer terug van weggeweest, heb nog een druk weekend gehad!
    Bedankt voor jullie lieve felicitaties lieve meiden het was echt geweldig. Wat betreft een datum hebben we geen haast, ik denk pas over vijf jaar .. eerst de verbouwing afwachten en de kleine.. maar het was natuurlijk de afspraak omdat ik eerst wilde trouwen en hij een kindje wilde, hadden we afgesproken dat we verloofd zouden zijn voordat ons kleintje geboren werd.. hebben we al afgesproken voordat ik zwanger was hihi en hij hield zich aan ze woord, het was ook voor hem een manier om te laten zien dat hij echt heel ze leven met mij wilt delen hihi..

    hier verder alles goed niet zo vandaag, in venetie wel geweest maar gewoon doorgegaan hihi,, en vandaag onze kleine weer zien, de 20 weken echo. Ik hoop dat alles goed is! hihi spannend

    @liefde nog gefeliciteerd meis maar had ik op fb ook al gedaan!

    @ctje en yasmin wat een lieve fotos van jullie mannetjes hihih

    @mammietammie ook wij zitten in de verbouwinge en is pas over 10 weken klaar pff hihi, wat zijn jullie aan eht doen? Agh nee kan het me voorstellen, wie weet is het nu wel raak ook!! het geeft je wel wat afleiding he de verbouwing zeker?

    @ctje hoe is het met tijn ? ik had gedroomd dat vriendlief onze kleine DIJN wilde noemen haha moest heel tijd aan jou denken

    @liga hoe is het met jou?

    @kaatje HEB JE AL GETEST???? SPANNENDDDDD IK DUIM DUIM DUIM

    @veetje hoe is het met jou meis..

    volgens mij ben ik niemand vergeten, zowel sorryy

    zit weer op werk en heb echt geen zin, die leuke collega is er en vraagt niks over ons reisje afgelopen week pff .. haha laat jezelf toch kennen...
     
  17. Yasmin84

    Yasmin84 Fanatiek lid

    Sep 29, 2009
    3,042
    1
    0
    Zuid-Holland
    Sunshine veel plezier vandaag!!! :)
    En die collega.. lekker laten gaan joh :p

    Mammietammie druk bezig dus. Kan me voorstellen dat je er helemaal klaar mee bent hoor. Misschien idd dat tempen voor nu achterwege laten. En je hoort wel eens dat wanneer je er niet zo mee bezig bent je onverwachts alsnog zwanger raak!! Dat laatste hoop ik dus voor jou :)

    Kaatje hoe was je temp???

    Ctje nog 1 nachtje slapen!!! Hoop echt dat ze je kunnen helpen!

    D gaat vandaag naar de oogarts. Ben benieuwd of er iets gedaan gaat worden.
     
  18. Ctje1987

    Ctje1987 Fanatiek lid

    Mar 29, 2011
    2,822
    94
    48
    Female
    Zuid-Holland
    @mammietammie - heel begrijpelijk meis, maar wat Yasmin al zegt: misschien dat het afstand nemen wel positief uitpakt.. Hoop het zo!
    @ Sunshine - hihi Dijn! Toevallig heet het zoontje van een kennisje zo. Had daarvoor nog nooit van die naam gehoord :) klinkt wel leuk, Dijn en Tijn ;) Stom van je collega, lekker niks van aantrekken! Hoe laat heb je de echo? Spannend!! Geniet ervan samen!
    @yasmin - jaaa ik ben ook zo aan het aftellen.. Stom he, want straks ga ik alleen maar teleurgesteld worden als mijn verwachtingen zo hoog zijn.. Er moet iig wat gebeuren!
    @ hilse - hoe voel je je meis? Zwaar he, die laatste weken. Hou vol, je bent er bijna!

    Mijn man zn vakantie zit er weer op :( gelijk een super lange dag alleen: mn man heeft ouderavond tot 21.30. Hopelijk wil Tijn straks heeeeel even in zn wieg, dan kan ik douchen..
     
  19. liga

    liga Fanatiek lid

    Oct 27, 2011
    1,569
    0
    0
    NULL
    NULL
    CYje sterkte vandaag morgen zal er hopelijk een oplossing komen ...
    Ga je nog testen?

    Sunshine wat een arrogante collega! Voor jou ook zo spannend bijna je echo!:)

    Kaatje bijna testen!!!:) leuk leuk!

    Mammietammie knap hoor meis dat je teven loslaat sicces met de verbouwing!

    Hilse nog 5 dagen en dan mag je kleintje zonder problemen komen!!! Zo Spannebd!

    Yasmin wat een lief mannetje ! Succes vandaag

    Morgen krijgt beeb z'n 2e prik.. Vind t e ht Spannebd hoop zo dat hij niet zolang huilt als vorige keer..
     
  20. Sunshine24

    Sunshine24 Fanatiek lid

    Mar 27, 2012
    1,284
    0
    0
    Hihi ik heb de echo om half drie meiden ben wel een beetje zenuwachtig maar zo verliefd op mijn mannen hihi, ben zo happy.. nu lekker zomer worden en de kleine erbij hihi

    jaaa hilse het schiet echt op nu voor jou!! hoe voel je je?

    yasmin succes bij de oogarts met jullie kleine.

    ctje haha oh echt ook toevallig ja weet echt niet hoe ik er op kwam die droom raar he hihi
    heb je morgen afspraak bij cb?

    liga ahhh weer een tweede prikkie aghhh zo zielig he als ze die krijgen... hoe gaat het met werken?
     

Share This Page