Ik ben overtijd!

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door jennybenny, 5 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. jennybenny

    5 mrt 2013
    45
    0
    0
    NULL
    NULL
    dat zou indd wel kunnen.. dus ik zou nog niet teveel balen zolang je menstruatie nog weg blijft kan t nog altijd!en sommige vrouwen worden zelrs alsnog obgesteld tijdens hun zwangerschap!
    heb je al last van bepaalde kwaaltjes of zijn er dingen anders?

    ik wil morgen testen maar kan ik dit ook gewoon in de middag doen?weet jij dat toevallig
     
  2. liekje86

    liekje86 Lid

    26 jan 2013
    9
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja ik heb een warme gloed in mijn onderbuik, mijn tepelhoven zijn heel erg donker/blauw, inmiddels ook een ader op mijn borst gespot, een heleboel pukkels op mijn kin. Dus genoeg symptomen..
     
  3. AMW

    AMW Lid

    7 mrt 2013
    16
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo iedereen,

    Ik ben inmiddels al 10 dagen overtijd, nog niet getest.
    Ik ben altijd heel regelmatig (28 dagen) en heb symptomen.

    Het idee dat ik mogelijk zwanger zou zijn, lijkt me geweldig.

    Die test zie ik echt tegenop, maar ik geef mezelf t/m zondag en anders toch testen.
     
  4. jennybenny

    5 mrt 2013
    45
    0
    0
    NULL
    NULL
    @liekje86, oeh dat zijn zeker wat symptomen! Spannend, ik hoop echt voor je dat de test positief is! :D Heel veel succes iig

    @AMW, 10 dagen overtijd al, knap van je dat je nog niet hebt getest!.
    Welke symptomen heb je nu last van als ik vragen mag?

    Snap ik dat je opziet tegen de test , ik namelijk ook, had gisterenavond opeens een heel licht roze druppeltje bloed in mn maandverband, en daarna na het vegen ook weer wat licht bloed op mn wc papier.. toen bleef het weg.. en nu net 2x tijdens het plassen op mn wcpapier weer wat bloedverlies alleen het vreemde is dus dat het wel alleen steeds na het vegen is.. in mn maandverband zelf of tijdens het plassen geen bloed.. dus ben bang dat ik ongesteld ga worden helaas:(
    had de dokter ook al gebeld en die zei dat ik wel moet testen want ik had al ongesteld moeten worden.. maargoed..
    Heel veel sterkte wanneer je gaat testen!ik hoop op een positieve test voor je!
     
  5. bailey23

    bailey23 Lid

    28 feb 2013
    51
    1
    8
    NULL
    NULL
    nou jenny mijn test was negatief vanmorgen:( nog niet ongesteld nu 2 dagen overtijd maar ben bang dat het niks gaat worden deze maand ga voorlopig ook maar niet meer testen loop ik alleen maar te stresse wacht het gewoon nog even af en hopen dat k niet ongesteld ga worden
    en hoop voor jou dat je niet ongesteld gaat worden al is het bloedverlies wel vreemd maar ik duim voor je!! knuf
     
  6. jennybenny

    5 mrt 2013
    45
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Bailey23, oh wat jammer zeg dat het negatief was je test:( maargoed zolang de menstruatie wegblijft is er nog hoop!
    anders probeer je het over een weekje weer als je dan nog niet ongesteld bent??
    ik hoop ook voor jou dat je ongesteldheid wegblijft!

    Ja ik hoop het ook maar het gekke is ,ik had toenstraks 2x wat bloed bij het afvegen maar niet veel.. en er zit ook niks in mn maandverband of in mn plas zelf alleen tijdens het afvegen en het vreemde is nu dus, toen ik net ging plassen had ik weer helemaal niks van bloed ook niet tijdens het afvegen.. dus ik ben echt heel erg in de war nu en durf niet goed te testen!
     
  7. bashqa

    bashqa Lid

    7 mrt 2013
    8
    0
    0
    Hallo meiden!

    Ik ben nieuw hier en pas ook in jullie rijtje.

    inmiddels 10 dagen overtijd nod was op 25 februari heb altijd een regelmatige cyclus gehad. op de dag van nod krampen gehad en drie druppels roze verlies daarna niets meer, ook geen pijn.testen wezen negatief uit.:( Nog nooit een menstruatie gemist behalve toen ik in verwachting was van mijn zoon die bijna zes wordt. Afgelopen maandag getest op blaasontsteking en zwangerschap beide negatief!! Overleg met gynaecoloog gehad en die zei dat het goed kan zijn dat ik op mijn nod een late innesteling heb gehad. en dat dan een zwangerschap nog niet te zien is in testen zelfs niet op een echo:$ pas bij zes weken zwangerschap.Heb het advies gekregen tot aankomende zondag te wachten en dan zou de test positief moeten worden en zo niet dan wordt er een afspraak voor een echo ingepland(testte bij mijn zoon na 20 dagen namelijk pas positief) De klachten komen met vlagen voornamelijk in de ochtend en snachts en dit zijn ze:

    -spierpijn in bovenbenen en billen
    -steken rond bekken en schaambot
    -rugpijn
    -met vlagen misselijk en keiveel plassen
    -vanaf vandaag pijnlijke tepels en tepelhof
    -en hongerrrrrrr:p

    Meiden die dit herkennen? lijkt me fijn om op dit forum mee te praten aangezien ik in mijn vorige zwangerschap een operatie heb gehad en daardoor een van mijn zonen heb verloren en ik er daardoor nogal moeilijk over deze situatie praat thuis..

    Groetjessss en hopelijk veel positieve testen:)
     
  8. jennybenny

    5 mrt 2013
    45
    0
    0
    NULL
    NULL
    hey Bashqa,

    Ten eerste welkom en natuurlijk mag je mee praten! leuk!
    Wat je gynaecoloog tegen je heeft gezegd over een late innesteling zou inderdaad heel goed kunnen! Wel vervelend dat de testen steeds negatief waren.
    Ik moet je eerlijk bekennen dat je best wel wat klachten hebben die met een zwangerschap te maken kunnen hebben maar ook met een komende menstruatie.
    zo vervelend is dat he dat begin zwangerschapskwaaltjes ook kunnen betekenen dat je ongesteldheid op gang komt grr!
    ik zelf heb niet zoveel klachten als jij op dit moment, ik heb alleen met vlagen misselijk, menstruatiepijn wat komt en gaat, en indd ook honger terwijl ik al heb gegeten haha!
    dus ik herken wel een paar kwaaltjes van je!
    Vervelend om te horen dat je al eerder een zoontje hebt verloren, dat is zeker een nare ervaring en kan veel onrust mee brengen..
    Lucht je hart lekker hier;) dan kunnen we erover praten en elkaar helpen. ik hoop dat je het volhoud om te wachten tot zondag met nog een test doen!

    Ik ben zelf 5 dagen overtijd, maar heb gisteren een heel klein druppeltje licht roze bloed verloren in mn maandverband en daarna nog een klein beetje licht roze bloed tijdens het afvegen( sorry voor de details haha )
    toen helemaal niks meer kwa bloed, en vanmiddag ineens weer wat bloed tijdens het afvegen tot 2x aan toe.. en nu weer helemaal niks, ik durf niet goed te testen ben bang voor een teleurstelling dus ik ga proberen om nog even te wachten en aan te kijken of ik nou wel of niet ongesteld ga worden!
    Heel veel succes, en ik hoop snel weer wat van je te horen, kunnen we elkaar beetje steunen!
     
  9. bashqa

    bashqa Lid

    7 mrt 2013
    8
    0
    0
    @ jennybenny Fijn dat ik mag meepraten:)

    Mijn man weet ook niet zo goed meer wat hij er mee moet hij zegt ik voel niet wat jij voelt ik ben man haha!

    Verwarrend is het he! het voelt als menstruatiepijn maar toch anders:( dagen overtijd al jij en altijd ook een regelmatige cyclus?

    Snap dat je niet durft te testen(las ik in vorig bericht) heb je echt bloedverlies? of net als ik paar druppels roze en dat is het?

    Mijn gynaecoloog zei al dat het late innesteling kon zijn en je zelfs dan wat af en aan wat roze verlies kunt hebben.je zou toch zeggen dat als het om een menstruatie gaat dat het door moet zetten:x die man heeft maar makkelijk praten:p krijg je nu ook meer last? Hoop dat we snel uitsluitsel krijgen want dit is echt helemaal niks zo.

    Liefs
     
  10. bailey23

    bailey23 Lid

    28 feb 2013
    51
    1
    8
    NULL
    NULL
    jenny; ja heel vreemd dat beetje bloed verlies als je ongesteld word verwacht je meer bloed dan alleen een paar drupjes heb je we kramp of geen last van? k ga wel even googlen mischien vind ik wat en niet te veel stresse hea! komt wel goed:)

    bashqa: idd een forum zoals dit is super, en jeetje meid wat erg het verlies van je zoontje:(
    maar 20 dagen later pas positief geeft ons weer een beetje hoop,
    hoop voor jou dat je zondag positief test! en herken je symptomen me benen voelen niet anders wel steekjes en rugpijn heb k eigenlijk altijd wel werk namelijk in zorg dus vaker last van mijn rug en jaaaa honger de hele dag! en als k dan eet word ik misselijk heel vervelend haha, de misselijkheid zakt gelukkig snel weer af!
    vanmorgen ook weer me temp opgemeten die was nog steeds hoog 37,2 een goed teken dus;)
     
  11. jennybenny

    5 mrt 2013
    45
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ bashqa haha aan mannen hebben we op dit soort momenten maaar weinig hahaha! mijn vriend weet ook niet meer wat hij moet denken haha!

    Het is zeker verwarrend, begin zwangerschapssymptomen lijken zo verdacht veel op kwaaltjes die je ook wel is krijgt als je menstruatie er weer aan komt!
    ja ik heb ook een regelmatige cyclus, ben altijd rond het begin van de maand ongesteld.. had me dokter al gebeld en die zei ook je had op zn minst nu wel ongesteld moeten zijn .. maar niks van te bekennen om gek van te worden.. zeker nu ik steeds wat licht bloed verlies heb tijdens het afvegen maar verder niks het zet niet echt door.
    Ik had gisteren opeens een druppeltje licht roze bloed in mn maandverband, daarna wat licht roze bloedverlies tijdens het afvegen, toen tot vanmiddag niks meer ,en vanmiddag wat bloed tijdens het afvegen weer, en nu weer niks .. om gek van te worden dus en het is ook niet echt bloed waarvan je kan zeggen ja nu word ik ongesteld, het is steeds een beetje of niks!

    haha ja die man heeft makkelijk praten indd, het is een vervelende en onzekere periode dit, en hoop dat er snel voor ons allemaal duidelijkheid komt!
    Ik heb verder niet meer last ,alleen buikpijn wat komt en gaat honger, wat meer plassen , beetje misselijk met vlagen en ja, mn borsten als ik aan bepaalde plekken zit is t wat gevoelig maar heb geen idee of ik dat nou als een symtpoom moet aanvinken haha!
    welke zwangerschapstesten heb jij geprobeerd?

    Liefs!

    @bailey23 Ja precies, ik had nadat ik gister beetje bloed zag ook wel verwacht ja nu komt me ongesteldheid, zei het ook al tegen mn vriend dat het kwam.. maar niks te bekennen, alleen nu weer beetje bloedverlies maar het zet nite door tot een ongesteldheid, om gek van te worden!
    Ja ik heb wel beetje menstruatiepijn, maar echt met vlagen het komt en het gaat, en normaal als me ongi komt dan heb 1 dag daarvoor de hele dag buikpijn en nu dus niet, nu heb ik sinds zaterdag vlagen buikpijn het komt en gaat het blijft niet zoals ik gewend ben.
    Dat is lief van je! ik zal proberen niet teveel te stressen heb mn gedachten maar gezet op standje dat ik ongesteld word.:(
    hoe zit het bij jou nu? al iets te bekennen van een eventuele ongi?of nog helemaal niks!
    Knuf
     
  12. bashqa

    bashqa Lid

    7 mrt 2013
    8
    0
    0
    @Bailey23

    Ja met 20 dagen pas een positieve test en mijn zoon was ook nog een tweeling! daarvan heb ik dus een verloren..Dus het zegt allemaal mij vrij weinig dat testen;) Bij lef weken werd ik ook pas mega misselijk was toen al erg vaag allemaal.Ik hoop ook op een positieve test en voor jullie natuurlijk allemaal ook! Hoelang zit jij al op het wachtbankje? mijn temp was steeds 37.2 of 37.1 tov 36.5 vandaag op 37.9:( Voel me verder prima op de kwaaltjes na..verleiding is groot hoor om weer te testen maar anderzijds misschien ook wel eens verstandig om te luisteren naar een dokter:p Die misselijkheid ken ik wel ja denk steeds dat ik misselijk ben van de honger dan eet ik mn buikje rond en ook daarna gelijk misselijk..En zo vreselijk moe blech!

    @jennybenny

    Dat roze verlies had ik dus op mn nod vergeten er bij te zeggen dat het ook alleen bij afvegen was..En zolang het niet meer wordt is er volgens mij hoop hoor meis! dat de klachten niet erger worden (aankondiging menstruatie) is volgens mij nog positief voor jou..ik heb ook wel vaker gehoord dat dat aan kan houden tot je zesde week zwangerschap:$ ivm de zwaardere doorbloeding van de baarmoeder. Ben je nog van plan om een dezer dagen nog een test te doen? En ondanks dat we in de stress zitten is dit toch wel fijn kletsen hoor meiden!:)

    Ik had in mijn eerste zwangerschap bij 20 dagen na nod predictor en die knalde helemaal postief en nu had ik kruidvat twee voor vijf euro alleen wel een probleempje de eerste test kreeg ik een roze bocht ipv streep en de tweede een horizontale roze streep:x werd mij verteld door de klantenservice dat het een fabricagefout betrof! dus, teruggebracht en naar de huisarts geweest en daar een urinetest gedaan en die was dus negatief afgelopen maandag. En daarop dus het sprookje gekregen van de gynaecoloog dat het om een late innesteling zou gaan dus nu op de strafbank tot zondag
     
  13. Amy12345

    Amy12345 Lid

    7 mrt 2013
    80
    0
    0
    Nieuw vennep
    @jennybenny

    Ik had het ook dat bloed bij het afvegen. Heb dit 3 dagen gehad maar toch helaas ongesteld geworden.
    Nu ga ik voor de volgende ronde. Hopelijk komt er bij jou wel iets positiefs uit.
     
  14. Triskele

    Triskele Niet meer actief

    je kan al testen 4 dagen voordat je ongesteld moet worden dus waarom wachten tot 9 dagen erna, dat is toch onzin, gewoon lekker testen...
     
  15. bailey23

    bailey23 Lid

    28 feb 2013
    51
    1
    8
    NULL
    NULL
    nou jenny heb ff gezocht lees verschillende verhalen aantal die ondanka wat roze bloedverlies toch zwanger bleken en bij andere zette de menstruatie door dus conclusie je heb er niks aan gewoon afwachte of teste bah!
    en heb nu sinds een uur kramp niet normaal dezelfde kramp die ik altijd heb als ik ongesteld moet worden:( we wachten het maar weer af en bashqa we zitten pas in ronde 3 dus ik mag nog niet zeuren zijn pas net begonnen al is dat afwachten wel zwaar vervelend
     
  16. jennybenny

    5 mrt 2013
    45
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Bashqa Nou ik had net ook wat licht bloedverlies in mn maandverband zitten maar echt heel licht en niet meer als 3/4 druppels, en toen ik ging afvegen zat er helemaal niks op mn wc papiertje, word er beetje gek van zo langzamerhand haha!Ja klopt dat had ik indd ook gehoord, ik las vandaag ook een verhaal op internet die een week lang hetzelfde had als ik beetje bloed geen bloed beetje bloed geen bloed, en die testte na een week positief en zelfs toen ze positief teste had ze nog steeds bloed op dr wc papier zitten tijdens het afvegen!dus er is zeker hoop voor ons allemaal! maarja ik probeer me er niet teveel op te focussen,ik ga er maar gewoon vanuit dat mn ongesteld doorbreekt dan is de teleurstelling minder groot!ik ga morgen testen dus ben best wel zenuwachtig haha!Het is zeker fijn kletsen, en wie weet zijn we straks wel tegelijk zwanger, of houden we er een mooie vriendschap aan over,of beide natuurlijk haha,iig fijn om zo te babbelen!Hoe gaat het nu met jou? houd je het nog vol? zijn er al veranderingen?
    Lekker dan van die testen, ik wou morgen ook die kruidvat test halen maar nu weet ik niet of ik dat wel moet doen haha misschien kan ik beter een andere kopen hihi?!Vervelend dat zelfs die testen je alsnog geen duidelijkheid kunnen geven!Ik duim echt voor je dat het goedkomt, en ben benieuwd wat er zondag uitkomt!Liefs

    @ Amy12345 Dat is heel erg balen indd, ik hoop ook dat er iets positiefs uitkomt, maar heb me gedachtes maar gewoon gezet op dat me ongesteld gewoon doorbreekt, al is het nu nog steeds niet doorgebroken , ga morgen testen!Jij veel succes voor de volgende ronde, dat het dan wel mag lukken! ik duim voor je!

    @triskele de testen waren ook uitverkocht die ik wou hebben bij de kruidvat in mijn buurt, en ik wilde gewoon wat langer over tijd zijn voor ik zou gaan testen, want zoals nu heb ik wel wat licht bloedverlies maar nog geen echte doorgebroken menstruatie!morgen ga ik testen!

    @ Bailey23 Lief van je dat je wat info voor me hebt gezocht, jammer dat je niet verder bent gekomen dan ik :( ik ben ook niet echt wijzer geworden van internet, dus ik heb besloten om morgen maar gewoon een test te kopen als ik dan nog steeds niet goed ongesteld ben geworden!vind het wel heel spannend, maar ga niet teveel hopen, want dan is de teleurstelling niet zo groot als de test negatief is!
    Ohw ik hoop zo dat je ongesteldheid niet doorbreekt!
    hoe gaat het nu met je? is je kramp al wat minder?
     
  17. bailey23

    bailey23 Lid

    28 feb 2013
    51
    1
    8
    NULL
    NULL
    ja de kramp zakt nu wel wat k merk het wel en wel even laten weten morgen hea ben nu zelfs zenuwachtig voor jou haha k duim voor een mooie positieve test!
     
  18. jennybenny

    5 mrt 2013
    45
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Bailey23 gelukkig zat het wat, is je ongi al op gang gekomen of nog steeds geen rode duiveltjes gezien? Ja ik laat het zeker morgen even weten haha!
    haha ahw lief dat je zenuwachtig voor mij bent haha, toch grappig hoe je op zon furum niemand kent maar toch met een paar een bepaalde klik krijgt en met elkaar gaat mee leven haha!
     
  19. AMW

    AMW Lid

    7 mrt 2013
    16
    0
    0
    NULL
    NULL
    @jennybenny

    De symptomen waar ik vooral last van heb;
    - krampen (alsof je ongesteld wordt, maar het niet komt)
    - pijnlijke borsten
    - misselijk (de hele dag)
    - hoofdpijn
    - heel vaak moeten plassen

    En ook hangerig moe (maar ik weet niet of dit door hierdoor komt, of dat ik gewoon heel slecht slaap de laatste tijd).
    Ik ben ook wat stemmingsgevoeliger (maar dat kan ook weer zijn door gebrek aan slaap)
     
  20. bashqa

    bashqa Lid

    7 mrt 2013
    8
    0
    0
    @bailey23 Wachten is inderdaad het ergst! vooral als het moet! hoe voel je je nu? nog veranderingen? ik ben in ronde 2 momenteel dus mag ook niet mopperen en weet ook dat het niet altijd gelijk raak is.maar het overtijd zijn en moeten wachten vind ik wel mopperwaardig haha xxx

    @jennybenny

    Meid wat zenuwslopend! je gaat vandaag testen begreep ik?
    Je kan het wel proberen hoor met de kruidvat denk gewoon dat ik pech heb gehad haha! komt helaas vaker voor:p ik blijf die berichten ook lezen net als wat bailey23 heeft gevonden dus er is hoop.:)

    Dat zou wat zijn he tegelijk zwanger! Als ik het ben is het 43 dagen en ben dan uitgerekend op de verjaardag van mijn man en tevens schoonvader lekker ironisch maaaar nog niet te vroeg juichen:cool:

    Hier verder geen veranderingen alles is nog hetzelfde zweet me alleen af en toe het heen en weer en het nare gevoel in mn maag wordt wat erger net alsof die omdraait ofzo beetje onpasselijk.verder geen ergere krampen nogsteeds hetzelfde hou alleen wat vocht vast.en ik schiet om het minste uit mijn slof:( zenuwen of hormonen wie zal het zeggen.Ga morgen de test halen en zondagochtend als een malle opstaan om te kijken of het omowit of eindelijk positief is..Nou hoop voor ons allemaal dat we een zwangerschapstopic kunnen beginnen en anders blijven we elkaar gewoon steunen in de volgende ronde:)
    liefs
     

Deel Deze Pagina