Hahahaha nee zei ook niet anders had ze wel gewacht tot morgen. Ik zeg duurt lang dus zwanger. Hoop t voor der
Heb toch echt lang gewacht, maar echt weer omo wit... Vriendlief kwam net thuis.. Dus even tegen m gezegd. Snap er niets van. Hoop dat ik dit weekend echt ongesteld wordt.. Iemand ervaring met teunisbloem?
Ooooo balen meis. Hoopte t zo voor je. Teunisbloem is dat een olie. Zo ja dan zit er een vis olie in en die verlengd je cyclus. Had een vriendin van mij ook en ze snapt niet waarom ze maar niet ongje werd. Ha. Zei door die olie. Meis balen voor je.
Ohhh meid, wat balen zeg!! Dan hoop ik ook voor je dat het nu gewoon doorzet.. Ik ben deze week ook begonnen met teunisbloem, schijnt je cyclus te verkorten. Ik wil alles proberen op dit moment @Tralalala ik heb nog geen tijd gehad om je te feliciteren van dus bij deze: GEFELICITEERD MEID EN GENIET ERVAN! @Jeansflower, wat een gave echo foto!! Super leuk dat je dat al helemaal kon zien! @Schoesje.. Voor jou ook nog steeds spannend! @Leetje.. Voor zulke opmerkingen ben ik toch altijd een beetje bang dat ik van kleur verschiet. Alsof mensen het aan je zien dat je graag wil he!! @Simoontje,, spannend met je kwaaltjes! Hoop dat ze bij een zwangerschap horen meid!! Ik ben net naar de film Silver Lining Yearbook geweest.. was best leuk! Zo lekker naar bed en een weekendje zonder plannen! Ook wel eens lekker! Maargoed, dat kan altijd nog veranderen..
Goedemorgen dames, Gisteren gauw even gespsiekt ivm tralalala en wat super je bent gewoon zwanger. Super gefeliciteerd. Geniet ervan meis. Ik had het gisteren zo druk dat ik geen tijd had om alles bij te lezen en te reageren. @ jeansflower, mooie echo. Bijzonder he om je kleintje te kunnen zien. Veel plezier met vertellen vandaag en morgen. Geniet ervan. @ keef, balen van je test. Hopelijk weet je snel waar je aan toe bent. @ schoesjer, heb je al getest? Ik ben nog steeds druk aan het duimen. @ hier, ik ben nu bij mijn ouders. Gisteren aan ze verteld dat ik zwanger ben. Daarvooot snel bij mijn zusje langs geweest. Wat is dit toch heerlijk om te doen. Straks nog aan mijn broertje vertellen en dan alleeen het werk nog. Ik ga er nu alleen nog maar meer van genieten.
Goedemorgen dames, Kan niet uitslapen Femmes, leuk hè iedereen vertellen Keef, wat jammer zeg misschien dan nu toch een langere cyclus.. Zou de voor zekerheid maar doorklussen
Goedemorgen! @Keef: jammer! Misschien nu inderdaad later je eisprong gehad. @all: dochter is weer opgeknapt dus haar feestje kan gelukkig gewoon doorgaan! Straks taart halen en boodschappen, terwijl ml het huis nog even doorwerkt Teunisbloem zit toch in alle vitamine mbt zwangerworden? Van de etos en die ik gebruik zo ie zo dacht ik. Lijkt me beetje raar als juist die je cyclus verlengen? Oja, en heb kramp onder in mijn buik. Nog even een vraag, woensdag had ik een positieve ovulatie test. Dan zou toch donderdag of vrijdag mijn eisprong geweest moeten zijn? Later kan toch niet in princiepe? Heb trouwens woensdag rond 17.00 flinke krampen onderin mijn buik gehad, werd er misselijk van! Zou dat ook al mijn ei geweest kunnen zijn? Omdat er staat binnen 24-48 uur. Dus kan bv ook al 12 uur? Of echt pas na 24 uur na je posi test? Snappen jullie de vraag nog?
Kowalski: veel plezier met het feestje! Na een positieve test kun je je ei hebben tussen 0-48 uur, het kan namelijk zijn dat je pas om 3 uur s middags test maar s morgens 8 uur ook al positief zou testen, je weet dan dus nooit precies vanaf wanneer je positief testte en de klok dus ging lopen. Ik testte ook 26e positief en heb waarschijnlijk gelijk de 26e m'n ei gehad (krampen, steken en zere onderrug)
Ohh maar dan denk ik toch dat ik woensdag mijn ei al gehad heb maar ja dat weet je natuurlijk nooit zeker haha
@keef85: spijtig van die test en raar dat je nog steeds niet ongi bent dan hé... @cupcake: heb dat ook, heb liever dat de mensen er niet over beginnen of over vragen, ben dan bang dat ze het van mijn gezicht aflezen terwijl het nog te vroeg is om te vertellen... goed weekend iedereen!
@keef Wat jammer nou. Ik hoop als nog dat jij zwanger bent het kan natuurlijk zij dat jou ei later is. Als dat niet zo is hoop ik dat jij snel ongi wordt. @kowalski Nou, veel plezier met alls organiseren voor jou kleine meid. Hoop dat ze geniet van har verjardagsfeestje. En bij mij toen ik positief testte had ik mn ei de dag daarna. Maar het verschilt bij iedereen.
Dank jullie wel cupcake en femmes! Kan het nog steeds niet echt geloven, zit elke keer opnieuw naar de testen te kijken of het echt zo is, haha. Vanavond met vriendinnen uit eten, zij weten dat ik gestopt ben met de pil dus ik ga vast vragen krijgen of het al raak is... Weet nu al dat ik echt m'n mond niet kan houden haha! Aaaah Keef wat jammer zeg Hopelijk kan teunisbloemolie je helpen om je ongie op te wekken want zo in onzekerheid zitten is ook niks he meid. femmes leek zeg dat nu bijna iedereen het weet! Bij mij zal ik het wel al snel op het werk moeten gaan vertellen, wij hebben speciale werkkleding en die broeken heb je natuurlijk niet in zwangerschapsvariant haha. Een collega van me heeft daarom al met 10 weken moeten vertellen dat ze zwanger is omdat ze dus d'r broek niet meer paste. Hoe is dat bij de zwangere dames, passen jullie je eigen kleding nog, of al aan het shoppen geweest voor positiekleding?
zoooo pfff ben kapot, gister niet normaal druk op het werk, had nog geen 5 minuten gezeten in de hele dienst. Ben nu uit bed, maar zou rustig nog verder kunnen slapen . Wel een saai weekend voor de boeg, ben ik eindelijk een weekend vrij, is mn vriend 2 weken op oefening...grrrrrrrrrr:x
hoi dames, net getest met een da test en die geeft geen 2de streep... snap er niks van geen ongie hier te bekennen maar ook geen positest. ml gaat zo naar de kruidvat om daar een test te halen zou het dan echt zo verschil zijn??? Hellllpppppppppp
@SchoesjeR, aaaah balen zeg! Ik ken de testen van de DA niet eerlijk gezegd.. Lief dat je man ff naar de kruidvat gaat om andere te halen..
ja erg lief, ik snap t niet ben nooit overtijd, en heb geen ongie klachten en geen kwaaltjes, maar wel t gevoel is het dan toch raak. maar test zeg nee. zie wel iets op de test maar ook weer niet zo zenuwachtig van