Onze dochter van 5 had gisterochtend buikpijn, dat heeft ze erg vaak dus gewoon naar school gegaan. Werd gebeld dat ze gespuugd had maar ze wel wilde blijven. Half uurtje later wou ze toch naar huis, prima. Onderweg naar huis gespuugd en thuis ook paar x. Temp was 38.3 Ze was moe dus lekker 2 u geslapen. Savonds had ze 40.0 dus Paracetamol gegeven voor de nacht Ze had ook erge hoofdpijn (vanaf smiddags) Niet meer gespuugd. Vandaag gaat het redelijk, ze blijft erge hoofdpijn hebben. Ze heeft niet gespuugd en crackers op. Maar ze had net al 39.0 Bij hoeveel graden koorts moet je de huisarts bellen? Bij 41 graden? Ze is niet benauwd, hoest wel. Paracetamol geven voor de hoofdpijn? Ze heeft (bijna) nooit hoge koorts.
Of ze haar kin nog op de borst kan leggen, na 3 dagen koorts zowizo even met ha bellen of als ze dus meer benauwd of suf wordt. Beterschap!!
ik zou wel paracetamol geven als ze dr zo'n last van heeft, en inderdaad bellen bij 41 graden, of als de koorts langer duurt dan 3 dagen. Zo veel mogenlijk laten drinken en lekker laten uitzieken. de huisarts hier zei dat ze pas uitgedroogd zijn als ze 24 uur niet plassen dus daarop letten en dat ze goed blijft reageren.
Jakkie, er heerst een hardnekkige griep. Manlief is nooit ziek maar onlangs heeft ook jij een week op bed gelegen met hoge koorts etc. Hopelijk zakt haar koorts genoeg om een beetje te slapen vannacht, dat blijft toch het beste medicijn. Beterschap voor je meisje!
Net bij de hap geweest, assistente vertrouwde t toch niet.. Kom ik daar, zegt de arts nog net niet wat doe je hier. Als t maandag nog zo is naar eigen huisarts
Er heerst indd een goedd griep. Onze ha zei dat je er heel erg beroerd van kan zijn en echt wel met 40graden koorts op je bed kan liggen. Beterschap met je meisje!!
Hier ook die griep gehad me oudste 4 dagen koorts van 40 gr en me jongste zelfs 9 dagen koorts van gehad! paar keer door ka onderzocht waarschijnlijk had zij dr nog een virus overeen gekregen. Hoe s nu met je meisje?
Wow 9 dagen..dat is lang!! Gaat opzich goed, ze werd net wakker met 39.0 Dat had ze afgelopen 2 dagen pas smiddags. Dus dat word wat vandaag. Ze is wel vrolijk, eet en drinkt (wel minder als normaal). Ze mocht 3 dagen hoge koorts hebben, 40/41 graden.
Nou, veel succes vandaag. Gelukkig drinkt/eet ze wel wat. Dan krijgt ze in ieder geval wat binnen om beter te worden. Hoop dat jullie jongste het overslaat zodat 18 maart door kan gaan!
De griep die heerst is heel hardnekkig. Dochter hier is in 4 jaar nog nooit ziek geweest maar nu was het een doodvogeltje die met hoge koorstveen week op de bank lag. Daarna twee weekjes beter en toen kreeg ze het weer een week lang. Beterschap!
Hardnekkige griep inderdaad....hier heeft de oudste uiteindelijk 5 dagen rond de 40 Gr. Koorts gehad en veeeeel buikpijn. Ze hebben niks kunnen vinden; veel laten drinken en uitzieken