Mijn dochtertje van bijna 3 is weg van ballerina's. Staat ze van de week te dansen door de kamer zegt ze: mama, ik ben 13 (als ik 13 ben) dan komen mijn vriendjes en vriendinnetjes kijken dat ik ben een ballina (en toen ging ze verder dansen zooooo schattig )
ff een upje, Onze dochterr van bijna 3 probeert de reclame van hallo jumbo na te doen, Klinkt als Hallo Homo whahahha Gaat nog niet vlekkenloos dus Nog meer uitspraken?
Zo ben ik hier weken bezig geweest om te achter halen wat mijn zoon toen 3 met porseleinen beer bedoelden.we hadden helemaal niks porseleins en ook geen beer. Todat hij ineens kwam aanlopen met buzz lightyear.
Jonas is gek op 'soephondjes'... Duurde eventjes voordat ik doorhad dat het soepstengels zijn Hij heeft ook een hele poos alles 'neuk' gevonden. "mama, oma isse neukhe, opa isse neukeh?" en dat op luide toon middenin een volle winkelstraat. "ja schat, oma is heel erg Leuk!" Soms wat genant, maar wel heel lief!
ohh mama kijk.. dikke pik op televisie.. dus ik loop naar de tv geen idee wat te verwachten.. Maar gelukkig was 't dikkie dik maar.
Ik had het even met dochter over een leidster die met verlof ging op de opvang. Ik: M. heeft een baby in de buik en komt een tijdje niet meer Dochter: Opa ook een baby in de buik? hihi opa heeft idd ook zo`n vorm buik En ze is bezig zindelijk te worden en zegt dan: "ikke houde in"
Deze is weer van een paar maanden geleden. Vraag aan M: wie denk je dat er ouder is? Opa of Sinterklaas? M: ik denk opa want Sinterklaas woont nog niet in zo'n huis. (verzorgingsshuis)
Mama.. Ik ben echt de beste he.. .. ja hoor jongen dat ben je zeker. Vandaag gingen we friet eten. Dus ik vroeg aan iedereen wat ze wilden. Roept hij opeens. mama je moet mij niet vergeten. Ik willl frieten en kipje.. Laatst stoeide hij met mijn vriend waarop hij iets achterop de rug van mijn vriend deed. Dus ik zeg 'm ahh wat lief geef je papa een kusje.. Nee hoor mam zegt. ik had gewoon een beetje spuug..
deze is het vermelden wel waard. hij wilde graag helpen afruimen na het eten. prima, wel handig halverwege roept hij enthousiast: 'mama dit is zo leuk! ik word later ook mama!' tja
Mijn middelste was nogal in een norse bui en was bezig zichzelf aan te kleden. Hij had z'n broek verkeerd om aan dus zei hem dat zijn broek andersom moest. Schreeuwt hij heel boos: 'Nee niet andersom, deze-som!
Mijn oudste praat nog niet heel veel, maar snapt wel heel goed wat ik zeg, tot ik iets zei wat wel bekend voorkwam haha Ik zei tegen hem, I love you!! Hij heel droog, ja hatsjoe! Je kon me opvegen
Ik lig hier weer in een deuk Mijn zoon zit nu ook op de BSO. Het is daar blijkbaar leuk, want hij vertelde: Ze hebben daar een poppenkast. En dat is heel leuk. Want daar kun je poppen doorheen gooien! Maar het niveau op school vind iewat bedenkelijk. Mam, zetellen daar maar tot 20 (met zo'n blik en intonatie van, stelletje amateurs daar) Toch leert hij er wel dingen. Ze hebben het gehad over botjes. En dat je hele lijf ermeevolzit. Dus daar was hij over aan het vertellen. Dus ik zei: aha, heb je dat op school geleerd? Hij: Neehee. Dat heb ik geweet. Ik: ? hoezo? Hij: nou, de juf liet een plaatje zien, en nu weet ik dat.
Laatst was er een nichtje een dagje bij ons omdat haar moeder naar de 'dinosauna' ging (aldus mijn oudste dochter). <3