Oktober 2012 mama's

Discussion in 'De mama's' started by JaDeBo, Nov 4, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Penny82

    Penny82 Bekend lid

    Apr 11, 2012
    788
    0
    0
    Noord Brabant
    @ Jedebo, thanks :D. Ik heb mijn eisprong nog nooit gevoeld voor zover ik weet. De zieken wisselen elkaar zo wel lekker af bij jou thuis, vervelend hoor. Hoop dat iedereen zich snel weer beter voelt!

    @ Maia, wat lastig. V slaapt ergens anders ook amper. Bij gastouder wel, maar bijv bij opa/oma niet. Wel fijn dat het thuis wel goed gaat!

    @ Lycka, thanks. Haha kennen ze sperziebonen niet daar? Maar ze verkopen het wel, of heb je het meegenomen vanuit NL? Wat een leuke foto's!

    Cabaret was heel leuk. We waren naar Henry van Loon geweest. Heb me kapot gelachen. En één wijntje gedronken en dacht al dat ik wankel liep. Ik kan er echt niet meer tegen haha. Drink ook bijna nooit.

    Hoe doen jullie het met de papfles? 's Ochtends of 's avonds, hoeveel rijstebloem, welke speen?

    Ik wil er misschien mee gaan beginnen in de ochtend.
     
  2. Syrse

    Syrse Fanatiek lid

    Feb 9, 2012
    1,157
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oei, veel bij te lezen, ik moet er even terug inkomen :p

    @mamafaith: mijn bedrijf heb ik afgezegd. Ik hoopte zelfstandig in bijberoep te kunnen blijven, maar dat was blijkbaar een héél gedoe met een opleidindscontract waardoor ik 400 euro minder per maand zou krijgen. Dus ja ;)
    Hoe was je kinderloos weekend? :)

    @engeltje: Heb je een leuke 10 jaar kunnen vieren? Proficiat met het tijgeren! Nog even en hij gaat er vandoor ;)

    @JaDeBo: he wat naar, een oorontsteking. En jammer dat je borstvoeding terugloopt. Welke groentjes en fruit eet je kindje graag? Hier zijn we er ook mee begonnen, pompoen, worteltjes en venkel zijn goedgekeurd, de broccoli, euh, niet :D

    @lycka: zwijg me van de voorjaarsopruiming, ik probeer hier te doen alsof het nog lang geen lente is, haha.

    @cindy: hoe is het afgelopen met de moedervlek?

    @penny: wat erg voor je moeder :( knuf

    @anoniempje: ben jij nu al terug bezig voor een volgend kindje? Wauw, dat zie ik zelf hélemaal nog niet zitten, petje af hoor.

    @miepkip: proficiat met Vriendin! Wat is er juist mis met je schildklier?

    @luiers: ik ben echt super blij dat we voor de herbruikbare zijn gegaan. Nooit sleuren met dozen, geen volle vuilzakken, super handig om te wassen, en ze lekken echt nooit :) En nooit meer luiers kopen :p
    Ben wel benieuwd hoe het in de opvang gaat gaan.

    @borstvoeding: ik ben moeten stoppen omdat ik teveel gewicht begon te verliezen. Daarbovenop kreeg ik dan nog eens de griep, en voor ik het wist woog ik nog maar 44 kilo. Tijdens het afbouwen heb ik dan wéér de griep gekregen, en toen was het ineens heel snel gedaan :( Ach, ik heb het toch maar gedaan.

    @vaste voeding: wie is er hier allemaal al mee begonnen? :) Groentepap, fruitpap, of allebei?

    Hier een leuke zondag gepland, straks naar het toneel, en dan vanavond op tijd erin. Morgen de eerste werkdag, compleet met opvang. Spannend!
     
  3. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    Mar 27, 2012
    6,134
    1
    0
    Poeh veel te lezen :D
    Ff op de iPhone dus uitgebreide reactie volgt nog!

    @hutte ik heb je verzoek geaccepteerd :D

    @lycka leuke plaatjes :)

    @annoniempje, al aan de tweede! Spannend hoor, ik denk dat wij ook weer gaan proberen over twee maandjes Hihi. Spannende tijden!

    @syrse jammer van de bv. Maar het moet ook wel leuk blijven en jij bent ook belangrijk. Daarnaast heb je het al een hele tijd volgehouden dus daar mag je zeker trots op zijn!
    Klinkt als een leuke zondag!

    @pemny, lekker hoor zon avondje! Ja de wijntjes hakken er snel in als je t niet gewend bent, ken t gevoel ;)

    @eisprong. Ik voel dit altijd wel duidelijk :( alsof er iemand keihard aan m'n eierstokken trekt ;) sorry weet anders ff geen etere omschrijving. Als m'n gevoel klopt komt ie volgende week weer.

    @mf hoe was je weekend! Lijkt me heerlijk, maar stiekem ook best lastig om echt vrij te kunnen genieten. Wel super dat t kan!
    @engeltje wauw al tijgeren, super zeg! Hier nog niks maar ze wordt erg tegen gehouden door t harnasje. Zodra die af is en ze op haar built ligt gaan de beentjes wel steeds omhoog. Helaas mag t niet zo lang af.

    @maia lastig met slapen. Maar wel fijn dat ie gister overdag dan wel gewoon lekker ligt te kijken!

    @hier alles prima. Vrijdag had ik in een zwak moment een fles gemaakt met wat jhbm. Ze was de hele avond jengelig , niet willen slapen, dus ik dacht ik probeer t gewoon eens, misschien dat ze dan eens lekker lang slaapt. Dus fles gemaakt, speen 2 erop anders kwam er niks uit ;). Op de helft van de fles sliep ze al, dus met veel gekietel toch uiteindelijk 120cc opgedronken. En ze wa in diepe slaap. Lekker in bed gelegd boven en ik dacht; wat zal ik nu eens gaan doen. Lekker op tijd in bed en een lange nacht hebben of toch eerst nog wat opruimen. Nadat ik een half uurtje had opgeruimd en weer voor de keus stof of naar bed of een filmpje werd ze al weer wakker!!! Niet stil te krijgen alleen met de borst ;) en de rest van de nacht verliep als alle andere.

    Vandaag lekker familiebezoeken gedaan en zometeen spelletjes bij ons thuis. Lekker rustig aan.
     
  4. Lycka

    Lycka Fanatiek lid

    Jan 10, 2012
    1,118
    0
    0
    Zweden
    @Penny, ik heb de boontjes hier gekocht. Ik vind dat de mensen hier weinig groente eten en ook weinig gevarieerd. Als we bij mijn schoonouders eten, staat er altijd sla op het menu.
    Ook in de winkels is er weinig vers te krijgen. In de grotere supermarkten is iets meer aanbod, maar mensen staan me raar aan te kijken als ik witlof pak en vragen me soms hoe ik dat eet ;)
    Ik geef nu geen fles, maar mijn zoontje kreeg eerst alleen 's avonds een papfles, later ook 's morgens. Ik deed 2 eetlepels volgens mij. En een papspeen.

    @Syrse, wat leuk dat het eten zo goed gaat. Hoe maak je venkel klaar? Nooit gedaan.
    Hoeveel van die wasbare luiers heb je? En zitten daar ook maten in of gaan deze mee tot ze zindelijk zijn?
    Wow, jij ook al zoveel afgevallen door de bv. Ik wou dat er hier wat kilootjes afgingen. Groot gelijk dat je gestopt bent hoor. Je hebt je kindje toch een hele goede start gegeven. Mag je best trots op zijn.
    Succes morgen!

    @Ukkie, waarom probeer je dan geen rijstebloem? Jbpm dikt toch alleen maar in, daar gaan ze niet van doorslapen.
     
  5. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    Aug 14, 2011
    9,348
    0
    0
    @ ukkie: hoop voor je dat de nachten snel beter gaan meis! Hier gaat t ook nog heel wisselend, alleen niet doordat hij honger heeft, maar door de pijn. Kan t bij jou meisje niet zo zijn dat ze moest wennen aan de voeding en dat ze last had van haar buikje en daarom wakker werd?

    @ penny: heftig hoor van je moeder! Hopelijk gaat t niet al te snel achteruit!
    Wel fijn dat je t naar je zin hebt gehad bij de cabaret. Mij niet gezien!

    @ eisprong: voel ik overduidelijk meestal!
    Vandaag ook weer voor de 2e keer ongi geworden, zat nu 45 dagen tussen. Had altijd wel een vrij regelmatige cyclus en nooit langer als 30 dagen.... Zou dit nu door de bv komen?

    @ lycka: wat een wijs moppie heb je om te zien zeg, leuk!!

    @ syrse: vervelend dat je zoveel bent afgevallen door de bv! Ik zou willen dat ik er van afviel, maar helaas! Kon ik maar wat spekkies aan jou geven ;)

    @ hapjes: hier groente en fruit, geef geen pap en ben ik ook niet van plan om te geven aangezien t stoppend kan werken. Hij heeft al genoeg last van zijn darmpjes.
    De groentes die hij tot nu toe eet zijn : wortel, bloemkool, courgette, broccoli, knolselderij en sperzieboontjes.
    Fruit wat hij tot nu toe eet is: peer, kiwi, mango, avocado en pruimen.
    Verder heeft hij ook pompoen en appel gegeten, maar daar reageert hij op met uitslag.

    @ maia: ik herken het hoor met het slapen! Door de reflux is dat best lastig soms. Ligt hij thuis nog steeds omhoog ook met t matrasje? Hopelijk gaat t snel beter daarmee op de creche!

    @ jadebo: he jeetje, de een na de ander wordt ziek bij jou dus, sterkte!

    Wij hebben de 10 jaar samen op een gebakje na niet echt kunnen vieren.... Ml moest werken helaas! Nu lekker een weekje vrij saampjes, dus qualitytime met zijn drietjes en ws ook nog wel een dagje saampjes!

    Vandaag een flinke boswandeling gemaakt en jeetje mina wat was het koud!! Kan me haast niet meer indenken dat we van de week zonder jas op t strand konden lopen! Het was nu echt weer dikke jassen weer! Achja, toch heerlijk anderhalf uur gewandeld en een lekkere frisse neus gehaald ;)
     
  6. Lycka

    Lycka Fanatiek lid

    Jan 10, 2012
    1,118
    0
    0
    Zweden
    @Engeltje, je cyclus kan na de zwangerschap eerst wat onregelmatig zijn, hoeft niet aan de bv te liggen.
    Heerlijk een weekje samen vrij. Geniet er van meis. Je verdient het.

    Nog eentje hoor ;)
     
  7. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    Mar 27, 2012
    6,134
    1
    0
    @lycka, soms helpt jhbm wel dus ik dacht probeer het eens. Rijstebloem wil ik toch nog even mee wachten.

    @engeltje, pijn leek het me niet, dan huilt ze naar mijn idee anders. En daarnaast heeft ze de eerste weken bij iedere voeding jbpm gehad alleen dan niet door de melk heen en daar heeft ze ook nooit pijn van gehad.
    Lekker zeg zon wandeling! Was t wel mooi weer bij jullie dan? Hier herfstachtig ;)
     
  8. hutte

    hutte Lid

    Mar 24, 2012
    64
    0
    0
    NULL
    NULL
    engeltje, gefeliciteerd met jullie 10 jaar!

    Penny, rot van je moeder zeg hopelijk gaat ze niet te hard achteruit.
    En wijn, drink elke avond een wijntje bij het eten (schijnt gezond
    te zijn) maar doe ik ook pas sinds ik 30+ ben...haha daarvoor nooit.

    Lycka, schattig kindje hoor! Ik denk ook dat we in NL best veel groente eten, heb fam. in Engeland wonen en daar is ook weinig vers te krijgen.
    Ik zou echt gek worden daar alles in blik, en wij hier flippen al als onze peuter geen groente wil eten.

    Eisprong, ja die voel ik ook sinds ik van mn 1e bevallen ben. En het doet echt zeer, de ene maand meer dan de andere maar ik voel het altijd.

    En over ballorig, hoef ik ook niet te betalen voor de baby als ik met peuter kom, maar alleen met baby lijkt me een ander verhaal want je houd toch plek bezet binnen.

    Verder, hier is D ziek griepje denk ik. Wel lekker rustig haha..normaal is ie nogal adhd (op een leuke manier) maar nu is ie zoooooo rustig, begin me bijna zorgen te maken.
    L heeft nergens last van, hoop dat hij niet aangestoken word.
     
  9. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Engeltje gefeliciteerd met 10 jaar saampjes, op naar de volgende 10 :)
    Lekker dat je ventje zo goed eet ;)

    Eisprong hier altijd al duidelijk te voelen nu wel extreem... nu zakt t af gelukkig.

    Bijvoeden b krijgt 's avonds flesje bv met rijstebloem. Kwa groenten eet hij: wortel, bloemkool, broccoli, sperziebonen en bruine bonen met appel (potje)
    Kwa fruit tot nu toe: peer, banaan, gemengd (potje)

    Lycka lieve foto's

    Hier vandaag weer wat opgeruimd. Verder lekker rustig dagje. Vanmiddag kaasfondue jummie. Alle 3 de kids liggen lekker te slapen en ik nu lekker op de bank... in de relax mode

    J knapt goed op, D is verkouden dus valt mee. Morgen weer schoolritme... drukdrukdruk dus.
     
  10. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    Aug 14, 2011
    9,348
    0
    0
    @ hutte: thnx!!
    Sterkte met D! Hopelijk is hij snel weer opgeknapt!

    @ lycka: dan wacht ik t maar af wat mijn cyclussen gaan doen vanaf nu! Oh en echt een snoepie heb je zeg! Om op te vreten ;)

    @ ukkie: je hoort t zelf t beste aan haar huiltje natuurlijk! Ik hou mezelf steeds voor dat ze vanzelf doorslapen als ze een jaar of 18 zijn ;)
    Het was hier ijskoud en zwaarbewolkt, maar wel droog gelukkig. We waren ff bij mn schoonouders en Quinten werd erg moe, maar we hadden nog geen zin om naar huis te gaan, dus daarom zijn we lekker gaan wandelen met zn allen. Mn souders hebben ook een bordeaux dog, dus die was natuurlijk ook in zn sas en Quinten sliep als een roosje!

    Quinten toonde trouwens eerst nog niet veel interesse in de hond, we komen daar ook niet heel vaak, laatste keer was een maand geleden ofzo, maar nu vond hij het zoooo leuk!! Echt jammer dat ik t niet aan t filmen was! Als Quinten namelijk iets heel leuk vindt dan strekt hij zn armpjes er naar uit en wil het vastpakken, knuffelen en jawel...proeven! Hihi nu zat hij dus bij ml op schoot en samen met hem spike te aaien en ineens strekt hij zn armpjes uit, pakt die grote kop beet en knuffelt en proeft gelijk whaha een vies gezicht dat hij me natuurlijk trok! Als dank voor deze liefkozing gaf spike hem ook nog een flinke lik in zn gezicht. Normaal hou ik hier echt niet van hoor, maar t ging zo snel en het was te schattig voor woorden :D
     
  11. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    Aug 14, 2011
    9,348
    0
    0
    Thnxx jadebo! En wat een droppie heb je toch!
     
  12. Syrse

    Syrse Fanatiek lid

    Feb 9, 2012
    1,157
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ukkie: wil jij ook al een tweede? Petje af hoor, hier nog laaaang niet mee bezig! Het kan zelfs dat we het bij ééntje houden.

    @lycka: venkel gewoon buitenste blaadjes eraf, wassen, in blokjes doen, en stomen. We gebruiken de babycook voor bijna alles, buiten dan de Nitraat rijke groentjes.
    Luiers; wij hebben de bamboozle stretch. We hebben gewacht tot maatje 2 voor de grote aankoop, we hebben 20 binnenluiers en een 5tal overbroekjes in S en M. Maatje 2 in de bamboozle is verstelbaar met drukknopjes, zodat ze meegaan tot zindelijkheid :) In totaal net geen 400 euro kwijt.
    En oh, wat een snoetje!!!

    @engeltje: ik wou dat het zo werkte, dan had mijn man allang een paar kilos aan mij gegeven :D
    En oh wat klinkt dat schattig seg, haha, likken aan een hond.

    jhbpm: wat is dit? :)

    @Hutte: Beterschap voor je ukkie!
     
  13. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    Aug 14, 2011
    9,348
    0
    0
    @ syrse: dat is johannes broodpitmeel. Dit wordt meestal aan voeding toegevoegd om het in te dikken. Helpt meestal wel wat tegen spugen en voor hongerige baby's zorgt het ervoor dat ze iets kanger verzadigt zijn.
     
  14. Penny82

    Penny82 Bekend lid

    Apr 11, 2012
    788
    0
    0
    Noord Brabant
    @ Engeltje, wat schattig van die hond haha. En gefeliciteerd met jullie 10-jarig jubileum! Hiep hiep hoeraaaa! Volgende week hebben wij ons 7-jarig jubileum :).

    @ Syrse, ik heb ook met zulke luiers in mijn hand gestaan op de negenmaandenbeurs. Ik ben benieuwd hoe dat gaat bij de opvang.

    @ Jadebo, kaasfondue, heb ik nog nooit gedaan. Is dat lekker? Fijn dat het met de kleintjes wat beter gaat. Hoe gaat het in de liefde? ;)

    @ Lycka, echt een mooie meid hoor!

    @ Hutte, wat naar dat D ziek is.

    Gisteren dag 2 sperziebonen, hij vindt het niet zo lekker denk ik haha. Trekt me toch rare gezichten en spuugt soms een beetje uit en begint te brabbelen. Net of hij wil zeggen "nee mama, bah!" hihi. Vandaag weer wortel, dat zal er beter in gaan.
     
  15. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Penny ja ik vind wel lekker :)
    In liefde gaat goed hoor

    Engeltje thnxxx

    Hier goede nacht b heeft geslapen vanaf 18.45 tot 5.00 uur en toen na de voeding nog ff. Nu begint hij weer moe te worden dus zo lekker naar bed. J is naar school en D speelt op zijn kamer. Zo maar weer ff wasje draaien en vouwen...
     
  16. Sammie1

    Sammie1 Fanatiek lid

    Feb 14, 2012
    3,494
    2
    38
    Jullie gaan snel!!

    Weinig puf om overal netjes op te reageren.. Maar hier alles goed.
     
  17. kimmiikim

    kimmiikim Fanatiek lid

    Jan 26, 2011
    1,609
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey meiden!!

    Hoe is t met iedereen? Hier prima! Vanmiddag gyn! Echo om te kijken voor mijn pcos! Ben zeer benieuwd omdat mijn bloedwaardes goed waren ineens!!

    Wat een leuke foto's heb k voorbij zie komen!

    Meeting leukk!!! Amersfoort ben k wel bekent! Heb k altijdop school gezeten!

    Hoe doen jullie dat met hapjes? En fruit? Ik wil t eigenlijk ook vers zelf maken... maaruuhh hoe doe ik dit???

    Belastingszaken waren gelukt! We krijgen vanaf april weer wat meer ademruimte!! :)

    Nou ben beetje zenuwachtig voor vanmiddag! Jullie horen het gauw!!
     
  18. Penny82

    Penny82 Bekend lid

    Apr 11, 2012
    788
    0
    0
    Noord Brabant
    @ Kim, succes vanmiddag!

    Vwb de hapjes; ik stoom groente met een speciale stoomschaal in de magnetron (ben nu een week bezig en heb bloemkool, sperziebonen en wortel gehad). Dan met de staafmixer aan gort mixen :p en in bakjes of ijsklontjesbakje in de vriezer. Dan haal ik 's ochtend een bakje uit de vriezer en zet het in de koelkast voor die avond. Een bakje bestaat uit 1 of 2 porties (een portie is nu ongeveer 15-20 gram).
    Ik geef alleen nog groente 's avonds. Fruit begin ik later mee (dat is zoet en lusten ze toch wel ;)).
     
  19. Godinn

    Godinn Fanatiek lid

    Mar 5, 2012
    1,105
    0
    36
    Friesland
    Hallo iedereen!

    Ben ik ook weer eens ;)
    Ik moest 20 blz bij lezen, hopelijk niet erg dat ik dat niet helemaal heb gedaan?? :)

    Hier gaat alles goed. Zelf ben ik dood op, vandaar ook weinig online.. Morgen weer even ritje huisarts. (hartkloppingen, benauwd, noem het maar op)

    Fer.re doet het erg goed, het is echt een schat. Slaapt goed, vind z'n groente héérlijk! Hij krijgt geen fruit meer, want dat vinden zijn darmpjes niet leuk.

    Alles ook goed met jullie?

    Las iets over een meeting, maar daar pas ik voor :) Woon ook veels te ver weg..
     
  20. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    Mar 27, 2012
    6,134
    1
    0
    @Syrse, nou over 2-3 maandjes gaan we weer proberen, dus wil niet zeggen dat het natuurlijk weer meteen lukt. Maar ik zou het wel super vinden als er niet zo heel veel tijd tussen zit. Het is altijd mn droom geweest om een groot gezin te mogen hebben.
    We zullen zien!

    @goddin, fijn dat het met F goed gaat. Wel vervelend dat het met jezelf wat minder gaat :( *knuffel* enig idee waar het van kan komen? Succes morgen bij de ha

    @kim, fijn dat het bij jou ook goed gaat :)
    Succes vanmiddag, ben benieuwd!

    @jadebo, lekker nachtje!! :D

    @Engeltje, ja het is af en toe nog wel moeilijk in te schatten hoor de huiltjes. Vannacht om 3uur was weer een mooi voorbeeld. Buik vol, schone luier en toch krijssen tot en met.. Naar mijn idee niet van de pijn maar gewoon boosheid/overstuur. Misschien een nachtmerrie zou dat kunnen? Ml heeft na de schone luier (die overigens helemaal niet vol was) 10 min met haar op de arm gelopen waardoor ze eindelijk wat rustiger werd..
    Uiteindelijk zelf ook rechtop erbij gaan zitten en zo de borst nog eens geprobeerd. Ze gebruikte m als meteen als speen en werd toen wel rustig. na 2 minuutje ofzo begon ze toch weer heftig te drinken en viel na 10 min drinken weer in slaap..

    Woensdag weer naar het cb en ben toch wel benieuwd of ze goed gegroeid is. Gezien ze nog zovaak drinkt maak ik me af en toe wel eens zorgen of er wel voldoende voedingsstoffen in zitten. Maar goed aan de andere kant heeft ze wel ruim voldoende poep (1-3x) en plasluiers (4-6) En verder ziet ze er gewoon gezond uit, lekker dikke wangen en billen en is ze als ze wakker is super vrolijk..

    Woensdag maar even afwachten.

    Productie is trouwens wel hoger geworden, net gekolfd en zit gewoon op 210 cc! (normaal +/-100cc). Maak er maar ff gebruikt van, verwacht einde van de week/begin volgende week menstruatie weer :(
     

Share This Page