Goede morgen dames.. Donderdag had ik volgensmij cervixslijm was doorzichtig en rekbaar ( sorry!! ) Toen had ik met me man vrijdag zaterdag en zondag geklust.. Maaar nu ??? Toen ik smorgens vroeg rond 8 uur wakker werd.. Was ik zoooo misselijk + pijnlijke borsten.. ( zijkant en onder mijn borsten als ik er op dieuw.. ) Laatste ongie 5-02-13 & CervixSlijm was op 7-03-13 .. Dat kan toch niet of wel ? Heb onregelmatige cyclus.. Help aub heb jullie hulp nodig ik weet het ook niet als ik (vruchtbaar) ben wanneer ongeveer mijn ei er is .. Als je slijm hebt heb je dan je ei of 1 dag erna? Ben ik te laat of niet. Alvast bedankt meidennnn ! <3
De enige manier om te weten dat je zwanger bent is natuurlijk door een test te doen (als je nog ong. je NOD zou hebben). Het klinkt misschien niet leuk, maar mensen kunnen hier een heleboel neerzetten, maar daarmee ben je nog niet zwanger. Je kan 100.000 symptomen hebben en toch niet zwanger zijn. Ik weet van mn vorige zwangerschappen dat ik juist weinig tot geen klachten had toen ik zwanger bleek te zijn. Maar toch laat ik mn hoofd hier af en toe op hol brengen, als ik gevoelige borsten heb of misselijk ben dan denk ik ook al snel: zou het? Maar uiteindelijk is het nog steeds niet raak. Dus sorry, maar denk niet dat iemand je hier wijzer kan maken of je wel of niet zwanger bent.
Het klinkt wel dat je op de juiste dagen sex heb gehad. Ik heb alleen op de dag dat ik rekbaar slijm had geklust en zie nu banner. Cupcakes heeft wel gelijk. Je kan allerlei symptomen hebben en toch niet zwanger zijn. Toch zijn er vrouwen, net als ik, die het gewoon wisten. Misschien weet jij het ook? Het is allemaal erg spannend maar je weet het idd het beste als je een test doen en het is beter de test te doen net voor, op of na je nod. Ik had ook te vroeg getest en had omo witte test. 1 dag voor nod was me test positief. Ik hoop dat je hier wat aan hebt. Veel succes!!
Misschien ben je wel misselijk van je eisprong. Zou goed kunnen zo 4 dagen na het begin van je slijm.
Zit iets meer als een maand tussen tussen je laatste ongi en (ei?) Wat is je cyclus (ook al is die onregelmatig) Lijkt me sterk als je je ei 7maart had of kort erna dat je nu deze klachtten heb eerst moet het eitje zich innestellen zou zeggen of doe een test dan weet je het of gebruik volgende keer ovulatietesten
Je zit net na je eisprong. Wellicht komt het doordat je zo graag zwanger wilt zijn dat je allerlei dingen gaat voelen, zelfs misselijkheid. Voor zwangerschapsklachten is het eigenlijk nog veel te vroeg namelijk. Je kunt ook misselijk zijn van de eisprong. Het schijnt dat je vanaf innesteling pas HCG gaat aanmaken. En vanaf dan kun je ook symptomen gaan krijgen. De innestelling van het bevruchte eitje (en dat is dus ook nog de vraag of je eitje bevrucht is geraakt, die zekerheid heb je helaas ook niet!) vindt gemiddeld 5 tot 10 dagen na eisprong plaats. Verder ben ik het eens met voorgaande dames. Symptomen willen helaas lang niet altijd wat zeggen. Er zijn genoeg vrouwen die in een cyclus waarop ze plots geen symptomen hadden, opeens zwanger bleken te zijn. Ongesteldheidssymptomen lijken verder ook erg op zwangerschapssymptomen. Kortom, je kunt er geen pijl/peil op trekken. Het enige wat je kunt doen, is door blijven klussen en 2 weken na je eisprong een testje doen.
Ik had vorige maand ook aaaalle zogenaamde zwangerschapssymptomen al 9 dagen voor m'n NOD. En gewoon ongesteld geworden. Probeer er niet te veel over na te denken en gewoon te wachten tot je NOD. Ik vind het ook moeilijk maar alleen dan heb je zekerheid! Pijnlijke borsten zo 4 a 5 dagen na je ei is heel normaal, heb ik bijna altijd. Sterkte met wachten!
Bedankt dames voor de hulp.. heb gevoel dat ik ongesteld ga worden. vertrouw myn lichaam niet meer . als ik nog paardagen nog niet ongesteld ben geworden dan ga ik testen heb er nog 1 test klaar staan.. als de test negatief is ga ik dan niet meer testen tot ik echt voel dat ik zwanger ben.. Nogmaals bedankt meiden voor de hulp <3
lieverd...... het is erg lastig om echt te voelen dat je zzwanger bent. het kan namelijk altijd alle kanten op. ik wist vorige maand zeker dat ik zwanger was. heb 2 kindjes dus weet hoe het kan voelen. had alle symptonen maar ik was niet zwanger hoor.
Je bent nog veel te vroeg met testen. Ik zou zeker nog een dikke week wachten. En maak je niet gek. Pijnlijke en grote borsten heb ik elke maand. Rond je eisprong neemt de hoeveelheid progesteron toe. DIe zorgt ervoor dat je baarmoederslijmvlies dikker wordt zodat het eitje kan innestelen. En die zorgt ook voor symptomen als grotere borsten. Vlak voor je ongesteld wordt neemt dat hormoon weer af en gaan je borsten weer naar normaal. Dus.. doe net als ik (zit mezelf minstens zo gek te maken als jij) en wacht nog tot volgende week woensdag. Succes!