Goeiemorgen! Hmm.. Xenas stiekem toch op haar verjaardag aan het bevallen? En Maartje? Is het 'doorgezet'? Ik gun het je zó! Hier alles rustig... jongse kind net naar school..ik duik er nog even in
Mogguh allemaal! Nou mijn hartecho, die is ok gegaan, maar ik heb er nog geen uitslag van, moest ook een holter voor 24 uur, erg irri bijna niet geslapen met die stomme draden, plakkers en een kastje eraan...krijg de uitslag pas over 2 a 3 weken maar ik heb die vrouw een beetje uitgehoord, wil toch met een "gerust hart" de bevalling in...ze zij dat ze echt niks mogt zeggen omdat zij geen cardioloog is, maar ze zij wel dat als ze mij was ze zich niet te veel zorgen zou maken...dus dat klinkt behoorlijk positief dacht ik zo! Haha Maris, dat was niet een onbedoeld grapje, was het vergeten tussen aanhalingstekens te zetten, toen ik het overlas had ik geen zin om het te verbeteren dacht dat je het wel zou begrijpen hihi! gisteravond nog aan de ctg gelegen, maar zodra ik aangesloten lag begon ukkie weer als vanouds te trappelen en schuiven, dus weer heerlijk gerust gesteld...vond het toch wel grappig hoeveel "gerommel" dat weeen detector ding registreerde...hoop dat het flink zijn voorwerk doet Laura, vervelend dat je zo een last hebt van die blaasontsteking zeg..hoop dat het snel over is! Chrisje, beterschap meis Nica, wat ontzettend rot voor je dat de inleiding niet is doorgegaan.. kan me heel goed voorstellen dat je daar zwaar teleurgesteld over bent..hoop dat je beebje snel mag komen.. sorrie dat ik ff niet op iedereen reageer...petje af voor degene die dat wel altijd kunnen en doen! heb nu een klein beetje energie, dus wil nog ff wat in huis doen, zit vanmiddag weer in het ziekenhuis om die holter af te laten koppelen enz...ts hier de laatste dagen n flinke puinhoop geworden dus tis nodig..stel je voor dat ukkie nu eens komt fijne dag en ik probeer als ik klaar ben en nog wat energe over heb nog even te komen beppen! dikke knuf voor iedereen!
goede morgen dames. hier weer even aan mijn meldplicht voldoen ik ben snipverkouden! snot komt zelfs uit mijn oog! iemand tips over wat je nu wel en zeker niet moet doen om die :c: verkoudheid weg te krijgen? en nog een vraagje.. hebben jullie ook wel eens een stekerig/trekkerig gevoel in je.. euhmm.. driehoek zeg maar?
Meld! Ik ben vandaag 40 weken!! Maar ik ben zo brak, heb net mijn ontbijtje voor mijn neus, maar ga weer even terug. Trusten!
goedemorgen Zo straks weer na de VK, ik heb goed geslapen maar een druk dagje voor de boeg. Heb er wel zin in. Doe gewoon lekker op me eigen tempo. Nica ik snap helemaal je teleurstelling. Maartje ik heb je ook niet meer gelezen na de laatste bericht Xenas je verjaardag toch nog gevierd of was het stiekum vruchtwater ? Siesje gezellig dat je de laatste loodjes met ons komt delen Lvdewerf ik zal het aanpassen Marize ja kwam hem toevallig tegen mag maar 1 keer in de maand stemmen anders deed ik het elke dag Nomen gefliciteerd met je Dochter. ( volgens mij had ik dat al gedaan ) Nijnie ik blijf ook gewoon afspraken plannen hoor maar echt van dag tot dag. Al is het maar om niet me rustmoment te missen Kiss dat voorwerk heeft ook zijn nut Zo kom vanmiddag nog wel even pijlen Avelon als je nog geen baby had vandaag in ieder geval wel.
Baby luuf kan je gebruiken Even stomen met poho -olie of vapo onder een hete douche Hier ook gehad maar was binnen 3 dagen weer weg. Ja stekjes heel herkenbaar
Hallo meiden, Ik had vanmorgen de grootste moeite om uit bed te komen, want ik heb weer een erg onrustige nacht gehad. Helaas hebben de harde buiken niet doorgezet, maar ik heb wel een hele pijnlijke buik. Ik denk ook dat ik gewoon in mijn hoofd erg onrustig ben en bang ben dat de gyn me niet serieus neemt (ik moet naar een gyn die niet bekend staat om zijn takt). Vanmorgen wel heel veel taai donker slijm verloren (sorry voor de onsmakelijke omschrijving op de vroege ochtend). Ik wacht het maar rustig af! @Siesje; meid, welkom hier. Laten we hopen dat je snel een kindje in je armen houdt. 4 oktober zou wel heel symbolisch zijn voor een koppel met een dierenspeciaalzaak! @NiCa; oh meid, wat ontzettend beroerd zeg! Ik ben heel benieuwd naar je verhaal, maar kan me voorstellen dat je nu even wat anders aan je hoofd hebt. @Appeltje; gefeliciteerd met je 40 weken! Laten we wel hopen dat het niet veel langer wordt goed?! @Safiya; wat vervelend dat je zo lang op de uitslag moet wachten zeg! @Xenas; WAAR BEN JE NOU?!?!?! Ik verdenk je ervan dat je gewoon lekker feest hebt gevierd gisteren en nu aan het uitslapen bent! @Marize; je moet speurhond worden joh! Verder weet ik het even niet meer. Sorry! Ik ga even proberen een broodje te eten, want over twee uur moet ik in het ziekenhuis zijn (en geloof me, dat is voor mij tijdsdruk op dit moment). Fijne dag allemaal! Maartje
@ Denisse: een halve ui naast je bed leggen op het nachtkastje wil ook vaak helpen tegen verkoudheid. En hier ook steken beneden. @ Maartje: misschien je slijmprop verloren? Veel succes vandaag in het ziekenhuis. Volgens mij is Xenas een beetje brak van gisteren. Die heeft zich volgens mij flink uitgeleefd!
Goedemorgen allemaal, hier alles zijn gangetje. Ik ben doodop door alle gerommel. Ik slaap slecht s'nachts en heb overdag ook weinig rust. Ach, beeb komt vanzelf wel. @Maartje, Xenas, Diaan: waar zijn jullie? Aha Maartje is boven water. Meis ik hoop toch echt dat de gyn je wel serieus neemt. @Nica: meid wat balen voor je zeg. Ik hoop dat je snel meer duidelijkheid krijgt. @Siesje: welkom hier. Mooie datum 4 oktober toch? @Appeltje: 40 weken! Ik hoop toch dat het niet veel langer duurt voor je. @Safiya: ga er maar van uit dat het goed is, als er echt iets mis is laten ze je niet bevallen zonder toezicht hoor! @Denisse: hier ook steken hoor. @Nijnie en Jotim: ik maak ook nog afspraken hoor. Wel onder voorbehoud maar anders word ik gek als ik alleen nog maar thuis kan zitten.
Goedemorgen! @ Safiya: Balen van zo'n nacht en dat je nog geen uitslag hebt. Ik hoop voor je dat je snel meer weet, maar het zal vast allemaal we los lopen. @ Appeltje: Jeetje, jij op 40 weken, wie zou dat nou hebben gedacht! @ Maartje: Hoe is ie nu? Heb je al een beeb? Of is het weer afgenomen? @ Xenas: Joehoe! Waar ben je? @ Marize: Ik heb op je gestemd! @ Avelon: Jippie, vandaag krijg jij je beeb (als je die nu nog niet hebt)! @ NiCa: Wat erg meid dat het uiteindelijk allemaal niet doorging. Ik hoop snel meer van je te horen. @ Jotim: Dank je wel! Zo nu heb ik uit mijn hoofd geloof ik iedereen wel gehad, sorry als ik je ben vergeten, was niet zo bedoeld. Ik heb een redelijke nacht gehad, ik heb alleen nu al weer veel harde buiken. Begint dus al weer goed. Ook heb ik veel pijn in mijn onderrug, dus ik denk dat ik de fysio nog maar even bel, moet alleen ff kijken of iemand me dan kan rijden, want ik voel me daar ff niet toe in staat. Gisteravond hebben we de vluchttas gepakt. Jeroen vond het nu toch echt tijd worden. Was wel leuk, er moeten alleen nog wat toiletspullen in. Ook hebben we het wiegje alvast bij ons voeteneind gezet en heb ik alles wat bij het wiegje moet om het aan te kleden klaar gelegd, zodat Jeroen dat makkelijk aan kan wijzen aan de kraamverzorgster. Nu moet ik van de week nog even 2 gordijnen aan elkaar naaien en moeten we nog even het rolgordijn op hangen. Dan zijn we eindelijk echt klaar. ************************************* http://www.prettymum.nl/images/productimages/groot/comfort%20bra%20f2.jpg Helemaal nieuw is de Comfort bustier Het is wellicht even wennen maar deze bustier heeft geen steunende onderrand, geen haakjes en geen voedingsopeningen. Maar toch is deze ideaal: * om in te slapen, er is immers niets dat knelt, * in bed te voeden, het materiaal is zo rekbaar dat je de cup zonder gevaar omhoog kan schuiven, * om zoogcompressen op z'n plek te houden terwijl je eigenlijk geen beha aan wil. * ook prettig om te dragen als je zalf op je borst of tepel nodig hebt en in combinatie met de gel compressen. per stuk verpakt; 60% cotton / 25% polyamide / 15 % elasthan http://www.prettymum.nl *************************** Vond ik toevallig op internet, leek me wel een handig ding voor 's nachts, omdat je borsten dan zo kunnen lekken. Dan kun tenminste toch zoogcompressen dragen. Denken jullie dat dit wat is? Sorry voor mijn megaverhaal
*meldplicht* lieverd hier ben ik weer het gaat weer wat beter maar toch een raar idee maar we gaan vrolijk door! @maartje wij denken dat er een comunicatie fout tussen de gyn's(me eigen heeft vakantie) en de balie was geweest want me eigen gyn zei we gaan je maandag inleiden dan je 38wkn heen en dan kunnen we inleiden maar ja het liep dus anders dan anders en nu maar hopen dat meneer zich zefl meld had gisteravond weer harde buiken en ongipijn en trok door naar me rug maar het is nu weer over en heb het alleen tot nu toe 's avonds,maar we wachten af! @xenas waar ben je?hopelijk heb je een fijne dag gehad gisteren als nog van harte meis sorry dat ik je niet gefeliciteerd had gisteren @alle zieken van harte beterschap! liefs nica
@ lvdwerf: lijkt me wel praktisch maar vind het jammer dat ze maar tot xl gaan. Vrees dat ik toch iets (flink) groter moet hebben.
@Avelon: succes vandaag meid. Je weet in elk geval dat je je beeb vandaag in je armen hebt liggen. @Nica; ben je nu thuis? En hoe gaat het nu verder? Ik heb net iets teveel gedaan geloof ik. Bedden verschoont, bovenverdieping gezogen en de wc's gedaan. Nu heb ik erg veel buikpijn en ben ik moe. Oeps. Ga maar even liggen denk ik.
@Siesje, hihi het is ook wel ingewikkeld zo uitgerekend zijn op het eind van de maand, dat vergt een hoop timing . Welkom nog even bij de oktobermama's, ik hoop dat je die kleine gauw in je armen hebt! @Maris, ik stem wel in met vòòr mn eigen verjaardag. Maar we zullen zien. Overigens vanmorgen wel weer wat krampjes, maar niet echt noemenswaardig heb ik de indruk... Hoe is het daar? Jij was ook ziekig toch? Begin je al wat op te knappen? @Anne, ook al een oktobermama die zelf jarig is in oktober. Mijn moeder was 29 jaar geleden nu nog in de veronderstelling dat ik pas op zn vroegst over een maand zou komen (k was wat aan de vroege kant...). Die zijn op de dag van mn geboorte nog in het bos wezen wandelen (zit een foto van in mn album), het was heerlijk herfstweer. En dat gerommel wat ze voelde heeft ze afgedaan als niks. Het kon nog niet begonnen zijn, ik werd pas in november verwacht... . In elk geval heeft onze beeb het langer volgehouden in mama's buik dan zijn/haar papa en mama (allebei te vroeg). Heb je de gyn al gebeld? @Denisse, snotoog... pas je op dat je niet je andere oog ook besmet, dat ziet er helemaal zo sneu uit... Verkoudheid... uitzieken. Om je neus open te houden zou je iets van otrivin, ik mocht van de verloskundige gewoon dat xylometazoline-spul gebruiken (niet te lang, gebruikte het zo min mogelijk, maar in elk geval voor het slapen zodat ik fatsoenlijk kon ademen, na een dag of 5 was t niet meer nodig), kunnen gebruiken... Beterschap! Hier soms ook steekjes. @Appeltje, 40 weken, laat die beeb van je maar komen dan! @Maartje, succes bij de gyn! Gaat je lief mee? Misschien even vantevoren taktiek bespreken . Kom voor jezelf op hoor! @Nynke, gewoon afspraken maken met mensen die het ook begrijpen als je afbelt omdat je te moe bent, of om welke reden dan ook het toch niet wil op dat moment. Ik spreek ook alleen maar met mensen af waarvan ik weet dat ik ook kan vragen of ze weg willen gaan als ik het zat ben. Ik ga ook geen verjaardagsvisite uitnodigen. Moet er niet aan denken. En dan zie ik nog wel of ik het later alsnog vier of het lekker oversla dit jaar . Iets teveel gedaan... je hebt het halve huishouden gedaan en het is nog niet eens 10 uur, pas je een beetje op... @Laura, ik heb op dit moment zoiets van... laat de boel maar lekken 's nachts hoor. Niemand die het ziet, behalve manlief. En dan overdag hijs ik ze wel weer in t harnas . Maar goed wie weet kom ik er nog wel op terug, dat zien we dan wel weer. Op zich is dat comfortgeval misschien helemaal zo'n naar ding niet. @Nica, is het nu dan gewoon een kwestie van afwachten tot beeb zich zelf aandient of zijn er andere afspraken gemaakt? Hopelijk hebben jullie nu in elk geval duidelijkheid en ik hoop echt van harte dat jullie kindje gauw komt! Bij deze meld ik mij ook weer. Beeb ligt wat rond te dobberen. Vanmorgen in bed wat krampjes, maar geen regelmaat in te ontdekken. Zometeen maar even op de fiets naar de winkel enzo. Wie weet helpt het .
goedemorgen lieve mama's in spe! ik ben er weer! wel met een ego berichtje.. want heb zoveel gelezen dat ik het allemaal niet meer weet! Zag wel dat er weer een meisje was geboren! fleur! gefeliciteerd! leuke naam! Gisteren was natuurlijk beetje raar begin van de dag! het is uiteindelijk toch urine geweest denk ik! goh was er zo van overtuigd dat ik op de wc zat... heel vaag! Lekker begin zo op je verjaardag he! *genant!* Daarna toch met mijn ouders meegweest naar de ikea! was erg gezellig maar toch erg lang..heb uiteindelijk ieder plekje waar ik kon gaan zitten benut! Toen boodschappen doen, en was om 4 uur binnen! mijn ouders hielpen nog even alle boodschappen tassen naar boven sjouwen! Mijn schoonzus zou mee eten.. en zou hier om half 6 zijn, dus kon uiteindelijk nog een uurtje op bed liggen.. eten maken.. eten.. en om half 7 was mijn zusje haar man en mijn neefje er al! daarna kwam de rest een beetje binnendruppelen.. we zouden het niet vieren.. maar alleen voor ouders enz.. maar ja met 4 opa en oma's in spe.. 2 zusjes broertje en nog een schoonzusje en zwagertje zit de huiskamer toch behoorlijk vol! Toen iedereen weg was.. nog even traveler gekeken! wat is dat een coole serie.. en daarna lekker mijn bedje in! Dus helaas nog zonder beeb! Trouwens .. mijn moeder was 26 jaar geleden 21 september uitgerekend! dus zij liep 26 jaar geleden ook van mijn nu zwanger te zijn! erg grappig idd!
Xenas: al met al een mooie verjaardag gehad dus Nu maar weer afwachten tot de kleine komt... Volgens mij is het stiekem helemaal niet erg dat de bevalling niet op je eigen verjaardag is begonnen, want 2 jarigen op en dag lijkt me niet echt leuk. Laura: Het schijnt prettig te zitten zo'n soort net bh'tje over je borsten om het lekken tegen te gaan 's nachts. Weet niet wat zo'n prettymum kost, maar ik kreeg zelf de tip om de onderkant van zo'n netbroekje (die in je bevallingpakket zit) af te knippen en die om je borsten heen te doen. Goedkopere oplossing lijkt mij Gisteravond had ik zelf een heel klein beetje het gevoel alsof ik menstruatiepijn had, zouden dat voorweeen kunnen zijn? Baby ligt iets ingedaald. Morgen mag ik weer naar de verloskundige.
hallo meiden, @Anne: doe rustig aan hoor, hoop dta je je snel weer beter voelt! @Maris en marize: jullie worden idd vaak door elkaar gehaald Kaykekay: Hoop dat alles goed is bij de gyn! @Safita: fijn dat ke kleine wel weer steeds zo goed beweegt! dat is een fijn gevoel! @Denisse: niet fijn om zo verkouden te zijn! Beterschap! Ik heb dat ook egelmatig, trekkend gevoel onderin.. @Appeltje: zoo..40 weekjes ben je alweer zeg! spannend, spannend, spannend! Rust maar goed uit in bed, hoop dat je je snel weer fit voelt @Jotim,: alles goed bij de vK? @Maartje:> ook al zo spannend: lijkt wel of het een gedeelte van de slijmprop is..al hoeft dit niks te betekenen maar toch, je bent gestript en voorwerk is al goed begonnen bij je...ben benieuwd wanneer het door gaat zetten! @Nynke: kan ik me voorstellen dat je zo moe wordt van al dat gerommel. Hoop dat je toch beetje je rust nog even kan vinden. @Laura: Fijn om de laatste dingetjes af te hebben! @Nica: ook bij jou ben ik erg benieuwd wanneer het door gaat zetten! Wie weet zet het vanavond wel door.... @Avalon: veel succes meid! @Nynke: rustig aan doen hoor! Potverdrie Niks meer doen vandaag, lekker relaxen nu hoor! @Nijnie: Ook jij hebt dus voorwerk...wie weet helpt het fietsen inderdaad wel! @Xenas: nog gefeliciteerd en fijn dat je een leuke dag hebt gehad! Hier gaat het wel oke..vanochtend naar de vk geweest. Alles was weer oke. Wel laten weten dat ik veel krampen en harde buiken heb..ze zei dat het misschien een blaasontsteking was..ik mteen ndus met potje urine naar de huisarts geweest..was druk doorxdat huisarts spoedgeval tussendoor had, maar de assistente zou het in 15 minuutjes ff nakijken, dus ik kon wachten daar....nou....is het dus een blaasontsteking.... iK baal hier echt heel erg van hoor..pfff....daar kwamen dus die krampen vandaan?Of misschien is het iets samen; oefenweeen en blaasontsteking die krampen veroorzaakt. Ik moet om 12uur recept ophalen,want assistente wilde het eerst met de huisarts overleggen wat ik mocht hebben tegen de blaasontsteking... Ik heb nagezocht of het verder kwaad kan zo'n blaasontsteking maar kan er niet heel veel over vinden, over zwangerschap en blaasontsteking..was er niet nog iemand die blaasontsteling had? Wie was dit? Ik weet wel dat het niet zo goed is als je blaasonsteking hebt als je vliezen breken ivm infecties..nouja..het zal wel goed komen...iemand enig idee hoe lang het ongeveer duurt voor de blaasontsteking weg is? Liefs Sylvia
@ Sylvia: Ik heb ook blaasontsteking. Afhankelijk van hoe erg je blaasontsteking is, duurt het volgens mij 3 dagen tot een week voordat het over is. Ik heb nu al dagen lang heel veel harde buiken, en vaak pijnlijke steken rond mijn blaas. Sinds vandaag kan ik merken dat mijn AB eindelijk iets doet. Welke kuur krijg je? Ik heb 2 jaar geleden heel vaak blaasontsteking gehad, dus voor mij is het niet nieuw meer. Ik hoop alleen dat het over is voor we moeten bevallen. @ Nynke: Wel een beetje rustig aan doen hoor! @ Xenas: Hé, daar ben je! Fijn dat je een leuke dag hebt gehad. Wel balen dat je het helaas nog geen vruchtwater was. Ik val gelukkig wel binnen de maten van die bh. Ik zit alleen te twijfelen of ik een M of L nodig heb ik. Ik heb namelijk door mijn zwangerschap 75F, normaal heb ik 70. Dus ik zit net op het randje. Ik denk dat ik dan beter de L kan nemen, zodat het in ieder geval niet te strak zit. Ik heb trouwens geen netbroekjes in mijn pakket gekregen. Ik voel me echt brak, ik denk dat ik nog maar weer ff mijn bedje in duik.
@Kiss: Vervelend al dat voorwerk. Maar het is niet voor niks inderdaad. Je baarmoedermond wordt er soepel en week van en je kan soms al wat ontsluiting krijgen. @Anne: Ik ben ook op 9 oktober jarig! Wat grappig. @Denisse: Beterschap! @Appeltje: Wow 40 weken. Straks wordt je nog ingeleid! Nee hoor, dat hoop ik niet voor je. @Maartje: Hopelijk goed nieuws vanmiddag @Nica: Vervelend zeg dat je niet geholpen bent! Idd niet netjes van de gyns. @Sylvia: Een blaasontsteking kan harde buiken nveroorzaken. Daarom moet iemand die veel harde buiken heeft altijd even de urine laten checken voor de zekerheid. Waarschijnlijk krijg je amoxicilline, die mag je in de zwangerschap gebruiken. Mijn moeder was 25 jaar geleden ook zwanger van mij. Ze was op 5 oktober uitgerekend en ik ben op 9 oktober geboren. Grappig idee inderdaad.
lieverds ik ben gewoon thuis en maandag moeten we terug komen voor ctg en om 9uur en dan wordt ik getoucheerd denk ik en gaan ze verder kijken en in ons hart hopen we dat hij zich zelf aandient liefs nica