Mei eerste ronde deel 4

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door swimming, 29 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    20 feb 2012
    9.071
    1.917
    113
    omgeving Rotterdam
    Bijgelezen :)

    Maar nu kruip ik eerst heeeeeeeel gauw op comp om de lijst aan te passen! Sorry meiden, beetje vertraging ;)
     
  2. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    20 feb 2012
    9.071
    1.917
    113
    omgeving Rotterdam
    ♥♥ NOD ♥♥ Juli
    ♥♥Sproetje1988 (25 jaar), Zwanger! 16-03-2013 uitgerekend, 1e kindje
    ♥♥anita205 (30 jaar), Zwanger!, 04-04-2013 uitgerekend, 4e kindje
    ♥♥ NOD ♥♥ Augustus
    ♥♥babyfotograaf (25 jaar), Zwanger! 19-04-2013 uitgerekend, 1e kindje.
    ♥♥Pixels (26 jaar), Zwanger! 22-04-2013 uitgerekend, 2e kindje.
    ♥♥clientje (28 jaar), Zwanger! 23-04-2013 uitgerekend, 2e kindje.
    ♥♥ NOD ♥♥ September
    ♥♥Kiwi1405 (27 jaar), Zwanger! 28-05-2013 uitgerekend, 1e kindje
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Knuffie 23 (23 jaar),2e kindje Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ november 2012
    ♥♥Jazz (22 jaar), Zwanger! 09-06-2013 uitgerekend, 1e kindje.
    ♥♥ NOD ♥♥ Oktober
    ♥♥Liza28 (28 jaar), Zwanger! 26-06-2013 uitgerekend, 1e kindje
    ♥♥ NOD ♥♥ November
    ♥♥MamavanShaun (29 jaar), Zwanger! 06-08-2013 uitgerekend, 2e kindje
    ♥♥ NOD ♥♥ Maart
    ♥♥Dinges1989 (23 jaar), nod: 11 mrt., 8e ronde, 1e kindje.
    ♥♥julia1984 (28 jaar), nod: 20 mrt., 12e ronde, 1e kindje
    ♥♥zep (31 jaar), nod: 21 mrt., 8e ronde, 1e kindje.
    ♥♥MumL (20 jaar), nod: ?? mrt., 10e ronde, 1e kindje
    ♥♥Zsa (28 jaar), nod: ?? mrt., 4e ronde, 1e kindje (mmm)
    ♥♥Lavina (30 jaar), nod: ., 6e ronde, 1e kindje (pauze)
    ♥♥ NOD ♥♥ April
    ♥♥swimming (26 jaar), nod: 8 apr., 8e ronde, 1e kindje. (mmm)
    ♥♥BellaNoa (26 jaar), nod: 8 apr., 2e ronde, 3e kindje
    ♥♥Flora01 (24 jaar), nod: 9 apr.,8e ronde, 1e kindje (mmm)



    9 Zwanger! (5 meisjes, 3 jongens, 1 onbekend geslacht, (2 vlinders)), 0 twijfeltest, 0 negatief getest, 1 cyclus "van slag", 8 nog niet bekend

    ♥♥ Geboren ♥♥
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ BellaNoa (26 jaar), Bevallen op 08-01-2013 van Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ DemiƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
    ♥♥wonderful (25 jaar), Bevallen op 15-02-2013 van ♥Alyssa♥
    ♥♥Mams26(27jaar), Bevallen (KS) op 20-02-2013 van ♥Raf♥ en ♥Dex♥
    ♥♥dilara1 (27 jaar), Bevallen op 27-02-2013 van ♥Botan♥
    ♥♥minnie84 (26 jaar), Bevallen op 02-03-2012 van ♥Zoey♥
    ♥♥meelanor(24jaar), Bevallen op 06-03-2012 van ♥Binck♥
    ♥♥wonderwensje (22 jaar) Bevallen op 11-03-2013 van ♥Fayenne♥


    Wijzigingen graag in kleur doorgeven :):)

    Update :)

    zo, hehe, die lijst ook weer up to date :)
     
  3. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    20 feb 2012
    9.071
    1.917
    113
    omgeving Rotterdam
    @seizoensgebonden, hihi serieus? klinkt zo grappig :D mjaah andere kant waarom ook niet ;)

    @kiwi, we hebben wel hemeltje voor de wieg (zat erbij), maar niet voor ledikantje. zou denk ik ook alleen voor wieg doen en niet voor ledikant...(niet in de 1e plaats omdat die hemels stikstervensduur zijn :$). want tja..alles staat tenslotte stof te happen ;) hihi

    @flora, jeej ongi komt eraan! nu vind ik wel dat er een heel goed eitje mag komen hoor! en ik snap niet zoveel van die schildklierwaardes, maar het klinkt alsof ze nog niet de juiste combi en dosering van meds voor jou hebben gevonden?
    hoop dat t gauw ook helemaal goed zit!

    @zsa, oh herkenbaar zo erge hoestbuien :( hoop dat de apotheek iets voor je heeft! en dat je je ook gauw beter voelt!

    @hier, nou dag begon goed wel :) lekker rustig aan wakker geworden, ontbeten, gedouched op t gemakkie (zit tegenwoordig meer dan dat ik sta, kan ik mn buik beter ontspannen), en toen ben ik rustig begonnen met keukenkasten uitmesten en uitsoppen. ook weer zoveel mogelijk zittend gedaan om die buik te ontzien. ging allemaal goed, op tijd gestopt en toen ben ik op de bank gekropen met reclamefolders enzo, kijken of er nog wat tussen zat ;)
    opeens denk ik....goh kan die tenen niet zo lekker bewegen ;)
    heel mn linkervoet opgezwollen, zowaar dit keer niet mn enkel, maar echt bovenop mn voet ;)
    afijn...rest van de dag dus met de pootjes omhoog op de bank (filmpje opgezet, dutje gedaan en net de film verder afgekeken ;))
    heb niet t idee dat t ook maar iets minder is, maar goed. straks weer voor controle naar de vk, ben nu wel erg benieuwd naar mn bloeddruk eigenlijk...
    en vanavond ook weer yoga :)
    en nu beginnen mn handen ook weer op te blazen (heb van die soort opvliegers die langere tijd duren, blazen dus heel mn handen en voeten op (als ze dat nog niet genoeg deden ;)) en pas als ik weer beetje afkoel zakt t weer af...alleen jammer dat ik t nooit echt aan voel komen, want ben dus nooit op tijd met mn ring af doen. nou ja...desnoods hou ik straks mn handen even lekker onder de koude kraan ;)

    ik ga me zo maar alvast even omkleden enzo, en moet eigenlijk ook nog heel vroeg eten ;)

    @julia, kijk je uit dat je mannetje je niet aansteekt? en ja mannen en ziek zijn......eerste de beste snotneus zijn ze zooooooo zielig ;) hihihi
     
  4. Klaartje863

    Klaartje863 VIP lid

    10 mei 2012
    6.606
    57
    48
    @bf: idd ben nog niet goed ingesteld. Maar meds zijn ook pas aangepast en dat kan ff duren voordat je dat stabiel bent. Morgen dus maar ff afwachten wat de internist zegt. Maar er zit iig al wel wat verbetering in.

    @bf2: klinkt niet fijn zeg :( kan dat aan je bloeddruk liggen dan? En idd maar ff lekker met de voetjes omhoog..

    @hier: grr ongi is nog niet doorgebroken :( blijft bij roze/rode/bruine afscheiding.. Dus denk dat ik morgen pas als cd 1 kan tellen. Of t moet nu ineens gauw doorbreken. Maar komt goed, kan nu niet lang meer duren ;)
     
  5. julia1984

    julia1984 Fanatiek lid

    9 feb 2012
    2.244
    5
    38
    NULL
    NULL
    Flora, balen zeg dat je waardes niet goed zijn. Wel goed dat de internist je zo goed in de gaten houd. Hopelijk is dat snel op orde, want volgens mij is dat wel belangrijk als je zwanger wilt worden toch?

    Bella, nou dat is gek, ik zie ook een streepje en dan toch ongi geworden, wat vreemd! Nou dikke knuffel!

    Dilara, wat een heerlijk ventje is het toch, super cute! En die haartjes, echt mooi hoor! Lekker dat hij zo goed doorslaapt en niet zoveel huilt, toch fijn om een beetje rust te hebben sávonds.

    BF, tjee dus elke keer van dikke handen en voeten. Misschien is overleggen met de VK wat je hier nog aan zou kunnen doen. Gelukkig is het buiten nog koud, want hoe warmer het word hoe meer last je ervan krijgt.

    Zsa, wat akelig telkens van die hoestbuien. Is dit geen bijwerking van de medicijnen die slikt? Zou is in de bijsluiter kijken. En anders zou ik is je naar je longen laten luisteren, want klinkt allemaal niet zo lekker. Knuf!

    Kiwi, ik ben wel eens naar CP geweest, volgens mij heette dat iets met heiden ofzo, was super leuk. Als ik jou was zou ik ze gewoon vergelijken met, zwembad, restaurant en dingen in de omgeving die je kan ondernemen. Misschien zit er wel een leuke stad in de buurt waar je nog graag heen wilt. Zou daar mn keus op maken.

    Hier weer wakker.....temp blijft nog hoog. Morgen zit in 13 DPO. en kan me niet meer weerhouden van testen. Heb nog een zwanger en kids vroeg zw test, dus ga die doen morgenochtend.
    Zsa, toen ik gestopt was met de pil heb ik 4 ronden achter elkaar pijnlijk boobs gehad. Daarna nooit meer en nu ineens sinds een dag of 3 weer. Toen betekende het geen zwangerschap, dus we zullen zien.
     
  6. Zsa

    Zsa Fanatiek lid

    24 jul 2012
    1.089
    24
    38
    NULL
    NULL
    Ik duim voor je Julia!
    Zijn geen bijwerkingen, sinds griep week of 5 geleden blijf ik hoesten alleen deze week weer erger. Vl zit ook thuis deze week dus denk via hem weer ofzo.
     
  7. swimming

    swimming Fanatiek lid

    15 apr 2012
    2.985
    3
    38
    Nederland
    @zsa wat gaat de gyn bij jou doen? Ik zou gek worden van die lange cyclussen van jou.
     
  8. Klaartje863

    Klaartje863 VIP lid

    10 mei 2012
    6.606
    57
    48
    @swimming: zsa krijgt ook clomid, bij haaris pcos geconstateerd :(

    @update: ongi wil maar nie doorbreken :( :( blijft bij een beetje roze/rode/bruine afscheiding :(:( Hopelijk zet t morgen of vannacht écht door.
     
  9. swimming

    swimming Fanatiek lid

    15 apr 2012
    2.985
    3
    38
    Nederland
    @flora bedankt voor je snelle antwoord. Ik wist het even niet meer. Ik ben benieuwd hoe het bij jou afloopt. Met je ongi of zwangerschap.
     
  10. Zsa

    Zsa Fanatiek lid

    24 jul 2012
    1.089
    24
    38
    NULL
    NULL
    @swimming: wat flora zegt klopt. Mijn lichaam en hersenen liggen niet op 1 lijn. Stukje in hersenen geeft niet door dat eitjes moeten groeien.

    Heb vanavond laatste provera ingenomen, laat maarrrr komen die ongi!
    Dan hopen dat clomid direct zn werk doet!

    Morgen gaat vl zn zooitje wegbrengen. Eng!
     
  11. swimming

    swimming Fanatiek lid

    15 apr 2012
    2.985
    3
    38
    Nederland
    @zsa ik ken de angst meid. Ik duim voor jullie dat jullie een goede uitslag krijgen.
     
  12. Zsa

    Zsa Fanatiek lid

    24 jul 2012
    1.089
    24
    38
    NULL
    NULL
    Thanks.. weet ook niet waarom ik hier zo zenuwachtig voor ben.. misschien door jouw verhaal of omdat dit compleet buiten mezelf ligt en ik er geen invloed op kan uitoefenen? Naar!
    Maar tis hem gelukt, hij heeft het net ingeleverd..
    Volgens die balie komt de uitslag in eerstvolgend gesprek met gyn... maar dat duurt volgens mij nog wel even :(
    In mijn papieren staat wel een telefonisch spreekuur aangegeven, zou ik daar dan ook heen kunnen bellen om te vragen of er al iets bekend is?
    Heb nl over minimaal 11 dagen een echo, maar dat zal wss nog wel langer duren aangezien ik nog niet ongi ben. :(
     
  13. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    20 feb 2012
    9.071
    1.917
    113
    omgeving Rotterdam
    Goedemorgen :)

    @zsa, denk dat je wel kan bellen toch daarvoor? Zou t gewoon proberen in elk geval :) wie niet waagt....
    Maar spannend ook zeg! Ik ga duimen!

    @zsa2, oh joh ik wist niet dat dat een seintje van hersenen was, weer iets geleerd :)

    @julia, en en en??? Nog getest????

    @flora, jeeeej ongi goed doorgezet! :)

    @vocht, nee niks aan te doen helaas.....ff uitzitten nog....het kan idd komen door een hoge bloeddruk, maar die is (gelukkig) goed en heb er ook (gelukkig) geen hoofdpijn bij en zie ook geen sterretjes (gelukkig). Dus t hoort er gewoon bij.....

    @controle vk, nou bloeddruk was dus goed :) en mini doet t ook goed :) hebben weer een mooie hartslag gehoord en ze is ver genoeg ingedaald :) ze kan nu niet meer in stuit of dwars komen te liggen, dat is toch ook wel een heel fijn idee :) ze kan alleen nog om dr as draaien ;) wel grappig hoor, ene keer voel je de billen rechts, dan weer links hihi
    Dusss nu is t maar afwachten wanneer ze besluit zich te laten zien :)

    @hier, wel hele nacht geslapen, maar ben doodop.....hele nacht bezig geweest met de bevalling ;)...en t verliep dus allemaal zoals t eigenlijk niet de bedoeling is ;)...*leermoment* misschien?
    Maar ik bleef wel steeds hangen op t punt 'je hebt nu 10 cm, je mag gaan persen'....verder kwam ik niet ghehe
    Nou...ben we benieuwd hoor :)
    En blijf t heel gek vinden, maar neig gewoon steeds meer naar een thuisbevalling :$ zie t op dat moment wel :)
     
  14. Mama van Shaun

    Mama van Shaun Fanatiek lid

    17 okt 2011
    1.820
    0
    0
    Spijkcity
    Is het niet zo dat het met de SUA het beter is voor mini dat ze in een zh is of maakt dat niks uit
     
  15. Klaartje863

    Klaartje863 VIP lid

    10 mei 2012
    6.606
    57
    48
    @bf: vervelend van dat vocht zeg :( maar t einde is in zicht:) al kam het voor je gevoel wel nog lang duren.
    En als jij je prettiger voelt bij een thuisbevalling, lekker doen meis (als dat ook kan iig). Grappig dat dat nog ineens zo kan veranderen :)

    @zsa: bij ons gaven ze de uitslag niet telefonisch. ML had op vrijdag gebeld of de uitslag er al was, maar die mochten ze niet geven (ookal was alles goed). Weet niet of ze dat bij jullie ook zo doen... Wij hebben dus idd de uitslag bij t volgende bezoek gehad, maar dat was maar een week later.. Misschien kun je gewoon nog ff bellen naar de gyn, om te vragen of je het niet eerder kan krijgen? Zo lang moeten wachten lijkt me nix!

    @julia: en, en, en?? Nog getest??? *duim, duim, duim*

    @hier: jeej ongi is vannacht goed doorgebroken! Dus eindelijk weer een nieuwe ronde en hopelijk doet mn lijf nu wat ie moet doen.
    Zometeen naar de internist, dus ben benieuwd wat zij ervan vindt.

    @bf2: ik denk dat mijn nod niet klopt, zal denk ik eerder 11 april zijn :) maar eerst maar ff op mn eitje wachten, dan weet ik de definitieve datum ;) dus laat zo nog maar ff staan, anders blijf je aan het veranderen.
     
  16. Klaartje863

    Klaartje863 VIP lid

    10 mei 2012
    6.606
    57
    48
    Net terug van de internist. Het viel niet tegen gelukkig :)
    Wat ik ook al zei, schildklier werkt nu nog wel iets te snel. Maar dat is prima bij een kinderwens. Ze zei dat hij beter iets te snel kon werken dan iets te langzaam.
    Als ik geen kinderwens had, dan had ik een half pilletje nog moeten minderen. Maar nu dus niet. Gewoon zo door blijven gaan en over 8 weken moet ik weer terug.
    En ik hoefde me ook niet druk te maken over de verhoudingen van de waarden, want die andere waarde zal niet heel veel meer zakken als mn tsh nog iets omhoog gaat.

    Al met al best positief nieuws dus :D nu kunnen we met volle moed op naar mn eisprong :) fijn dat we nu iig weten dat de schildklier nu prima werkt voor een zwangerschap! Dus dat staat nu in ieder geval niet in de weg :D
     
  17. Zsa

    Zsa Fanatiek lid

    24 jul 2012
    1.089
    24
    38
    NULL
    NULL
    #1037 Zsa, 14 mrt 2013
    Laatst bewerkt: 14 mrt 2013
    Goed te horen Flora! Zorg jij ook maar eens voor wat roze op de lijst!

    @semen-analyse: Tja ik ga dan volgende week wel een keer bellen ofzo.. Maar ik weet eigenlijk helemaal niets over een volgende afspraak.. is niets voor gepland of over gezegd.. Was dat bij jou wel Flora? Of wordt dat pas gepland na eerste echo of iets? Onduidelijkheid allemaal! Dat geeft me nog het meeste onrust, dat ik nog niet weet wanneer ik voor bloedprikken/echo moet.. Ik hou van alles plannen en vooraf weten :)

    @BF: lekker rustig aan doen vandaag! Van je verlof genieten!

    @Julia: En?

    @hier: Beetje zwaar gevoel in m'n buik. Vanochtend lage rugpijn en buikkrampen.. zou wel snel zijn als provera nu al werkt.. m'n lichaam weet toch niet dat ik gister de laatste op heb? :D

    Edit: Ah gevalletje van teveel info in 1x gehad.. net alles nagelezen. Na 1 week is uitslag semenonderzoek bekend. Dit wordt besproken in de evaluatie. Dit wordt gehouden als alle uitslagen bekend zijn.. Dus ik vraag wel een keer wat de bedoeling daarvan is..Ze hebben het van te voren namelijk ook over hsg... maar gyn zei dat dat eventueel in 2e cyclus zou komen.. dus ga écht niet ook nog op die uitslag wachten voor ik zaaduitslag weet..
     
  18. Klaartje863

    Klaartje863 VIP lid

    10 mei 2012
    6.606
    57
    48
    @zsa: als ik ongi ben, dan moet ik gewoon steeds zelf bellen voor een afspraak op de cyclusdag die gezegd is. Omdat hun ook niet weten wanneer je ongi wordt en dus nog onbekend is wanneer die cd is. Dus ik bel altijd meteen als ik ongi ben. Na de eerste echo, moet je ongeveer elke 3 a 4 dagen terug totdat je eitje springt. En als er geen eitje groeit dat wordt je cyclus na dag 21 weer afgebroken.
    Heb je al wel een receptje voor clomid meegekregen? Bloed prikken heb ik nooit hoeven doen in t begin van de cyclus, alleen een week na de eisprong.
    Moet jij op cd 3 prikken? Dan heb je denk ik ook al wel een bloedprik formulier gekregen?

    En plannen gaat dus niet zo goed meer... Want wordt steeds bekeken aan de hand van de echo's... :( probeer t een beetje uit handen te geven meis.
     
  19. Zsa

    Zsa Fanatiek lid

    24 jul 2012
    1.089
    24
    38
    NULL
    NULL
    @Flora: Thanks. Ik heb Clomid in huis ook al.
    Bloedprikken moet ik in eerste 3 dagen omdat ik dan nog geen clomid slik en ze uit bloedwaarden ook pcos kunnen halen.. Ik vermoed tenminste dat het om die reden is.

    En echo's weet ik.. Maar ze hebben niets gezegd over een evaluatie.. Komt dat dan na alle echo's deze cyclus? En wanneer moet ik daar ene afspraak voor gaan maken, of zeggen ze dat uiteindelijk wel bij een echo dat ik daarvoor mag gaan bellen?

    Zou 't krom vinden als ik pas na 2 cyclussen uitslag van zaad krijg, als dat niet goed is, zit ik mogelijk voor niets hormonen tot me te nemen enzo..

    M'n ovustaafjes zijn zojuist binnen gekomen iig.

    Bij jou kwam ongi pas op dag 7 toch?
     
  20. julia1984

    julia1984 Fanatiek lid

    9 feb 2012
    2.244
    5
    38
    NULL
    NULL
    #1040 julia1984, 14 mrt 2013
    Laatst bewerkt: 14 mrt 2013
    Zsa, ik heb gewoon bij de poli een belafspraak gemaakt voor over een week. Had ook niets gehoord van de gyn, wanneer ik de uitslag zou krijgen. Aangezien ik het snel wilde weten, hebben ze het zo voor mij geregeld.
    Goed dat het je hubbie gelukt is....hihi! Is toch altijd een beetje vreemd. Snap je zenuwen, had ik ook!

    Flora, Jeej ongi, eindelijk op naar de vlg ronde.

    Hier totaal het dag en nachtritme kwijt. Heb een test gedaan, maar helaas negatief. We zullen dus nog even moeten wachten op ons geluk. Temp daald ook dus de ongi zou over een paar dagen wel komen. Voel me even belabberd.:(
     

Deel Deze Pagina