buikjes juni 2013

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by kleinmonster, Oct 20, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kaala

    Kaala Fanatiek lid

    Oct 10, 2012
    2,672
    0
    36
    NULL
    NULL
    Even hier spieken maar wat een lieve, bescheiden buikjes :)
     
  2. giraf

    giraf Niet meer actief

    Mooie buiken Jols, MevrouwtjeDees en Luca2504! :)

    Ik ben stiekem ook wel benieuwd naar een buikfoto van @Hopefultimes :).... ondertussen al van kuil naar berg gegaan? :D

    @Kaala
    Hihi we mogen nog even door he, soms denk ik 'wow, ik begin echt dik te worden' maar als ik dan een paar weken later terugkijk naar de buikfoto denk ik weer 'haha, er was eigenlijk nog helemaal niets te zien' :p
     
  3. Kaala

    Kaala Fanatiek lid

    Oct 10, 2012
    2,672
    0
    36
    NULL
    NULL
    Mijne kwam pas rond de 33-34 weken (kon nog interviews voor werk doen en ze wisten dus echt niet dat ik zwanger was zonder dat ik het zei!) Maarja, 99% is normaal toch baby dus.. ;)
     
  4. Sanna H

    Sanna H Nieuw lid

    May 27, 2011
    4
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mijn "buikje" met 25 weken. Ik krijg dagelijks de vraag/opmerking dat ik zeker niet zo lang meer hoef... Als ik dan zeg hoe ver ik ben vraagt men meestal of het geen twee zijn. Volgens de echo is het toch echt één...;)
     

    Attached Files:

  5. Liesjuh1977

    Liesjuh1977 Fanatiek lid

    Jan 2, 2013
    1,381
    0
    0
    werkzoekend
    Hilversum
    Mooie buik Sanna!
     
  6. Nummertje4

    Nummertje4 Actief lid

    Jul 18, 2012
    319
    0
    0
    NULL
    NULL
    Precies 28 weken !
     

    Attached Files:

  7. Sanna hele mooie buik!

    Nr4 jouwe had ik al gezien maar toch mooi :D

    Ik kreeg gister van vriendlief de opmerking dat ik een bolle kop krijg :) Kennelijk is mijn buik niet het enige dat dikker wordt hahaha
     
  8. 01Patricia

    01Patricia Actief lid

    Jun 16, 2012
    463
    1
    16
    Ik ben nu 27 weken en er begint een klein buikje te ontstaan. Vind het zo jammer dat ik ook niet zo n buik heb! Is dat gek?
     
  9. jols

    jols Bekend lid

    Dec 26, 2012
    681
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nee hoor vind ik helemaal niet gek, mijn buik begint al redelijk in de weg te zitten maar vind het wel erg leuk dat het nu echt zichtbaar is dat ik zwanger ben. Ik ben erg blij met mijn zwangerschap en vind het dan ook erg leuk om mijn zwangere buik (een beetje) te showen.

    Hopelijk krijg jij ook snel een wat duidelijker zwanger buikje!
     
  10. Hopefultimes

    Hopefultimes Fanatiek lid

    Sep 5, 2012
    2,209
    1
    0
    NULL
    NULL
    Mmm je treft het.
    Ik ben net thuis (opgenomen geweest in 't ziekenhuis), dus zal je nieuwsgierigheid even bevredigen:p
    Vind zelf dat ik wel groei, maar geef eerlijk toe, ik pas gewoon nog in mijn normale kleding (grotendeels dan;)). En ik maak de buikfoto's 's avonds, want 's morgens is er helemaal niets aan (hoezo, jezelf voor de gek houden? haha)
    Heb in het ziekenhuis werkelijk van de hele staf van de verloskunde afdeling te horen gekregen dat ik wel een super klein buikje heb....:)
     
  11. Nummertje4

    Nummertje4 Actief lid

    Jul 18, 2012
    319
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat is inderdaad een heel bescheiden buikje !! Waar zit de baby ??
    Misschien ga je in het laatste trimester ineens heel hard groeien !
    Ik hoop dat het niet ernstig was waarvoor je in het ziekenhuis lag ??
     
  12. giraf

    giraf Niet meer actief


    Oei in het ZH gelegen, toch niets ernstigs hoop ik? :(


    Ik zie zeker wel verschil met hoe je buik eerst was hoor! :)
     
  13. Hopefultimes

    Hopefultimes Fanatiek lid

    Sep 5, 2012
    2,209
    1
    0
    NULL
    NULL
    Tsja dat ziekenhuis....
    Ik heb een paar dagen aan de monitor gelegen o.a. ivm weeën, die nogal frequent kwamen en daar is het nog veeel te vroeg voor.
    Daarnaast lijkt de baby toch idd erg klein te zijn, dus gaan we kijken hoe lang het "goed en haalbaar" is om de baby te laten zitten.
    Heb ook agressievere medicatie gekregen, omdat ik nog steeds zo excessief braak en dit veel stress bij mijn baarmoeder veroorzaakt.
    Dat helpt gelukkig wel, krijg ik nu het idee, dus daar ben ik dan weer blij mee:).
    Mocht gelukkig weer naar huis, maar sta onder veel strengere controle en lig nu plat op bed.
    Enorm geschrokken en stiekem ben ik 't een beetje zat....:)
    Maar goed, ik heb met mini-us afgesproken, dat het nog lang geen tijd is om geboren te worden, nou maar eens kijken of dat ook werkt:)
     
  14. Hopefultimes

    Hopefultimes Fanatiek lid

    Sep 5, 2012
    2,209
    1
    0
    NULL
    NULL
    Die is gek op verstoppertje spelen, nu al:D
     
  15. jols

    jols Bekend lid

    Dec 26, 2012
    681
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jeetje dat is een spannende tijd, ik hoop voor je dat de kleine zich nog een lange tijd aan de afspraak houdt!

    Sterkte
     
  16. Lana85

    Lana85 Fanatiek lid

    Oct 4, 2012
    2,036
    0
    36
    provincie Utrecht
    jeetje hopefull, vervelend dat je in het ziekenhuis bent beland! En inderdaad, hopen dat die uk zich gewoon netjes aan de afspraak houdt, het is nog veeeels te vroeg!
    En dat buikje van jou, haha dat ben ik nog geeneens in beginpositie geloof ik :)
    Zal zo even een update plaatsen van mijn buik nu met (morgen) 28 weken!
     
  17. Lana85

    Lana85 Fanatiek lid

    Oct 4, 2012
    2,036
    0
    36
    provincie Utrecht
    overmorgen 28weken :)
     

    Attached Files:

  18. Hopeful wat heftig het ziekenhuis weeën en klein kindje. En je had al extra risico's toch? Ik hoop dat de kleine nog even een flinke tijd blijft zitten. Het is idd veel te vroeg!

    En je buikje is idd heel bescheiden, maarrr ik zie de vooruitgang ook hoor! En hey je hoeft straks niks te doen om weer strak in je vel te zitten, heerlijk toch :D
     
  19. HappyZwanger86

    HappyZwanger86 Niet meer actief

    Jemig Hopefull, het zit niet mee :( ik hoop dat die kleine uk nog lang mag blijven zitten. Sterkte in ieder geval. x
     
  20. giraf

    giraf Niet meer actief

    Jeetje, heftig hoor!
    Hoop dat de kleine nog zeker wat weken blijft zitten.. en hopen dat de medicatie aanslaat he... sterkte meid!
     

Share This Page