Hey meiden! Houden jullie het nog wat vol? Hier nu 3 dagen overtijd, deze ochtend nog eens bij de gynaecoloog geweest en aan de ctg, baby doet het nog super Verder nog niet veel verandering nog steeds 1cm opening gaat echt niet vooruit... Zelf hou ik het nog wel vol maar die verschrikkelijke telefoontjes en sms'jes begin ik wel zat te worden! Deze middag een dutje proberen doen en werd de hele tijd wakker gebeld! Oei zoontje is wakker; later meer
nog steeds geen weeen te bekennen. als er niks gebeurt moet ik morgen ochtend 7 uur in het ziekenhuis komen en dan gaan ze het opwekken. omdat mijn vruchtwater dan 24 uur gebroken is. Verder iedereen s6 met het wachten het duurt lang. dat wachten
@ Tetje: gefeliciteerd! Hier echt geen actie behalve een baby die nog steeds goed mijn buik aan het verbouwen is van binnen. En s'nachts verschrikkelijk veel last van maagzuur au au. Morgen een afspraak in het ziekenhuis voor CTG en dan bespreken of ze maandag in gaan leiden. Ik hoop dat hij voor die tijd gewoon zelf komt.
Ik ben momenteel 39 weken en 4 dagen zwanger. En ik voel veel harde buiken, last van mijn rug en kramp in de benen. De normale zwangerschapskwaaltjes eigenlijk.
Nou beccie spannend,,,,, Hier vandaag naar de vk van het ziekenhuis geweest. (ben 40 weken en 6 dagen zwanger) Na 41 doen ze pas aanvullend onderzoek, dus was nog 1 dag tekort zwanger,,,,,, Nu komende maandag naar gyn.loog voor inwendig onderzoek, ctg, echo: Afhankelijk van die uitkomsten laten ze het de 41ste week nog zitten of niet. Is alles oke dan nemen ze pas actie bij 42 weken. De verloskundige vertelde dat het hoofdje ingedaald was maar nog niet vast in het bekken zat, ik vroeg haar naar het gewicht, ze dacht tussen de 3,5 a 4 kilo pfffff. Heb een bescheiden buik en ik had eerst een groeiachterstand Nu zie ik ineens mega tegen die bevalling op,,,,,,,, Ik mag niet echt hard persen ivm 2 hernia operaties in 1 jaar, de laatste was maart 2012. Mijn dochter 8 jaar geleden was ook niet zelf uitpersbaar, de gyn.loog lukte het niet om het met de vaccuumpomp eruit te trekken, en het was uiteindelijk een tangverlossing geworden.
Nou fdbd wat een grote baby ook,,,,,,,,,,,,, wie staan er nu een beetje op springen Simba, wub, fdbd, mami196 beccie vioow jojogirl, Aanvullen voor het geval ik iemand vergeten ben, de hormonen zorgen dat ik niet super allert ben haha nou beccie gaat als eerste,,,,,,, Hoe is ie nou met wub of lees ik eroverheen???
Hier sinds vanmiddag wat krampen in de onderbuik.Verder sinds 3 dagen meer harde buiken. Mijn zusje Appte mij net dat ze gedroomd had dat ik de 17e beval en guess what?? Ze droomde dat het een jochie was en ze had zelfs de naam die wij voor een jongen hebben goed!! Wist niet hoe ik moest reageren...
Hier ook nog niet echt beweging.. Hoop dat echt dat het spontaan op gang komt .. Dus baby schiet eens op!!
Simba,,,, ik denk dat het weekend ook niets komt a.s. Maandag maar naar het ziekenhuis Hoe laat heb jij een afspraak?
Ik ben benieuwd! Misschien toch nog dit weekend? Ik hoop het voor je meid! Nog geen aanwijzingen voor een a.s. bevalling?
Ik ben vanmiddag weer gestript en voel nu maar weinig, behalve een ontzettend drukke baby! Dat is het enige wat me echt opvalt. Maandag naar het ziekenhuis voor ctg enzo. Hoop dat het dit weekend toch nog gaat gebeuren!! Succes meiden! Wie weet zijn we maandag wel moeder
Nou maandag dan maar met ze 3en naar het z.huis, Nee geen aanwijzingen, baby beweegt goed, vandaag nog geen wee gehad. Ja misschien zijn we maandag wel moeder,,,,,,, Nog pijn gehad bij het strippen mirjam, of al iets ontsluiting?
Tetje gefeliciteerd met jullie zoon. Wat fijn dat het toch nog thuis kon! Mami: spannende week voor jou dus. Zie je erg op tegen de bevalling vanwege de vorige keer? Fdfb: jee wat bijzonder die droom van je zus. Ik hoop dat ie uitkomt, dan heb je zondag jullie kindje in handen! Mirjam: is de baby drukker dan normaal? dat kan ook een teken zijn misschien? Veel dames moeten maandag naar het ziekenhuis, laten we hopen op een massaal bevalweekend dan voor iedereen! Mami: thanks voor het overzicht! Ik ben er nog hoor, 40+1 vandaag, dut officieel overtijd! Gisteren bij de vk geweest en een plan uitgestippeld, komt overeen met wat ik bij de meesten lees: met 41 weken kijken of er wat te strippen valt, dat is donderdag, dan de maandag erop waarschijnlijk naar de gyn voor uitgebreid onderzoek, en die beslist dan waarschijnlijk dat met 42 weken een inleiding plaats vindt. Ik hoop zo dat het gewoon spontaan komt!
De pijn bij strippen viel mee. Erge menstruatiekramp zeg maar. Maar vond het goed te doen. Heb 1 cm ontsluiting nu, dus hoop dat het wat gaat doen! Wel beetje bloederig slijm verloren maar dat hoord erbij. De kleine vond het strippen niet leuk. Het leek wel of hij 3 uur lang overstuur is geweest. Wat ging ie tekeer zeg. Maar waarom? Geen idee. Heb nu trouwens wel lichte weeen iedere 20 min ongeveer. Dus ik hoop dat het doorzet.
Had niet eens door dat dit topic nu ook voor mij open is Had vanmiddag na 't douchen plots zoveel pijn in de onderbuik + onderrug, kon een tijdje niet staan of lopen. Het bleef constant dus kan geen wee geweest zijn neem ik aan
Ik denk dat het hier toch begonnen is. Vanaf 12 uur weeen om de 6/7 min. Nog te zwak om de vk te bellen dus. En ben zo moe.. En moet nu door!
Mirjam: spannend! Ik hoop dat het doorgezet heeft! Kaala: welkom hier, voor jou ook de laatste loodjes! Is de pijn afgezwakt? Hier had ik gisteren wat lichte buikkrampen en veel harde buiken, zou het voorwerk dan toch begonnen zijn?
@Kaala: ja inderdaad, ook voor jou is dit topic nu actueel! Gaat sneller dan we denken he! @Mirjam: ik las in het onderdeel zwangerschap ook dat je begonnen bent. Ik hoop voor je dat het goed doorzet en dat je toch nog dit weekend je kleine in je armen hebt! Zou geweldig zijn voor jullie! @Wub: harde buiken herken ik wel. Ik heb ze de afgelopen dagen ook wat meer gehad. Maar misschien heb ik ook wel te veel gedaan.... Hoe zou jij de lichte buikkrampen omschrijven? Als menstruatiekrampen of steken ofzo? Ik hoop voor je dat het voorwerk is en dat het snel over gaat in het echte werk! @hier: gisteravond een paar keer felle steken rechts in mijn lies. Leek wel hevige bandenpijn ofzo... Sinds vandaag een weeig, menstruatieachtig gevoel in mijn onderbuik. Ik heb dit tot nu toe nog niet gehad. Maar de dames van de pufclub waar ik op zat hadden dit al weken. Dus ik ga er maar van uit dat het niets hoeft te betekenen. Ik voel me verder wel prima eigenlijk... @Wub: nog even wat betreft de droom van mijn zus. Deze is zeker heel bijzonder!! Dat ze de naam goed heeft is één ding, maar ik hoop niet dat ze dag goed heeft.... Misschien een beetje rare reden, maar ik hoop zo de 40 weken te halen... Na 3 mk's heb ik de hele zwangerschap geroepen als ik de 40 weken maar haal. Dan is voor mijn gevoel deze zwangerschap wel "geslaagd". Klinkt misschien wat raar, maar ik voel dat zo heel sterk. Mijn man snapt dat niet, want die zegt, alles vanaf 37 weken is toch goed schatje! De lieverd! Maar ja, mijn gevoel kan ik niet uitschakelen. Dus ik zeg: op naar de 19e! Ook hier maandag melden in het ZH en dan prikken we datum voor het inleiden ivm grootte van de baby. Een ding is zeker, volgend weekend zijn we niet meer met zijn 2tjes. Wat is dat een rare gedachte zeg! Zo lang naar uitgekeken en nu het zo ver is voelt het zo bizar... Gister een prachtig boeket van mijn man gehad, omdat ik het zo goed doe en omdat het ons laatste weekend samen is. Geweldig vond ik het... En natuurlijk was het weer een enorme tranentrekker! Lang leve de hormonen!