@kaatje: wow zulke testen had ik geeneens bij 6,5 week! Of je maakt snel HCG aan; dat kan ook nog. @babyflower: voel me niet 100% maar de hele tijd beetje 80% mens haha. Ik tel echt af ja!! Dan zit ik voor m'n gevoel ook op een 'veiligere' plek, voorbij die 12 weken hè!
@kowalski @mamavanM1 hahaha ben geen helderziend hoor. Maar ik heb een hele sterke vermoedens. En 9 van de 10 keer kloppen mijn voorspellingen. Ik hoop dat het nu ook klopt. Want ik heb hele sterke vermoeden dat kowalski zwanger is. Alleen geen idee of het jongen pf meisje is. @kaatje aahw wat leuk! Mijn streepje zag er ook zo uit.
@ Kowalski, oh zo herkenbaar.. mijn man komt ook nooooit met ideeën voor eten @ Femmes, oh dat word nog spannend dus met je werk. Beterschap en succes bij de dok. @ Jackie, gefeliciteerd!!!! Ja die KV testen van tegenwoordig duren echt lang voordat ze een echt resultaat geven. @ Kaatje, mooie test van MvM! Mijn test is trouwens helemaal gelig geworden, zonde... had m pas ook nog gespoeld nu is ie op de helft wel witter geworden maar zit nog steeds een gelige gloed. Ik had ergens gelezen dat de MvM testen meten vanaf HCG 1000 ofzo? Maar jij bent 5 wekenen 1 dag, dat scheelt een week met wanneer ze normaal gesproken komen? Maakt dat echt zoveel uit dan? Testen zijn in ieder geval super duidelijk! @ Hier, mijn ovutesten zijn vandaag binnen gekomen dus we kunnen volgende week weer aan de slag.. volgens mij hadden ze niet goed geteld, want heb er nu 11 ipv 10
@kaatje ik had ook zo'n streep toen ik 4 weken zwanger was met de test van mvm. En ik dacht eerst ook misshien heb ik een tweeling. Is allemaal niet waar joh ik heb gwn eentje. Ik kan nog foto maken van mn test.
@mamavanM1 ik denk ook dat het een jongen is. We gaan samen zien jah of het zo is of niet hahaha. Over 10 weken kunnn we zien op de echo.
@kaatje: nou ik moest ook nog een week wachten op mn bussen, dus was ook 5 weken en 3 dagen misschien hooguit. En mijn strepen waren ook net zo duidelijk als die van jou! Maak je maar niet druk @shirley: jaaa ik ben echt super benieuwd wat iedereen krijgt. ik ga wel even een voorspellingslijstje maken .
Dat jullie zolang kunnen wachten om het geslacht te bekijken Ik ben daar echt veeeeeeeeel te nieuwsgierig voor hoor hahaha
Ben ik weer. De CB test is inmiddels in huis maar ik ga zondag eerst nog een KV doen. Ben zo bang dat ze straks negatief zijn... Ik denk trouwens dat MamavanM1, Shirley en Jeansflower een jongetje krijgen en Femmes een meisje. Maar ik heb het meestal fout hoor. Shirley, ik heb net even terug gebladerd en je echo gezien. Super leuk zeg! Hoop alleen dat je snel van je blaasontsteking af bent. Alle andere dames die zich niet lekker voelen. Beterschap! Het gaat echt rond geloof ik.
@jackie: als die zondag mooi positief is, dan kun je zo de cb erachteraan doen. Denk dat ie nu al wel zwanger 1-2 zegt. haha . ik denk: Shirley: jongetje kowalski: meisje (als je weer zwanger ben denk het wel) Jeans: Jongetje Femmes: meisje de rest nog eventjes kijken..