NOD Oktober 2007

Discussion in 'NOD forum' started by Beastie, Aug 24, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Shartje

    Shartje Actief lid

    Jul 1, 2007
    483
    0
    0
    heej Daantjuh

    temp is normaal 36 rond en gistermorgen 36.3 en vanochtend weer 36.1
    Slijm is nog steeds draden trekkerig zeg maar....
    Dus bij vandaag nog 14 dagen optellen?

    even een antwoord op je vraag:

    Als je temp vanochtend weer gezakt is betekent het dat je je ei waarschijnlijk nog niet gehad hebt. Als ik het goed begrijp heb je je ei gehad wanneer je temp 3 dagen achterelkaar hoog blijft. De laatste dag qua lage basale temperatuur geld meestal als de dag van je eisprong. daarna moet ie dus minimaal 0,2 graden en 3 dagen achtereen volgend omhoog zijn. Dus je moet die laatste dag qua lage temp in de gaten houden en daar dan ongeveer 14 dagen bij op tellen.

    dat draderige is een goed teken :D (heb je vaak een aantal dagen voor je ei) dus flink aan de klus meid ;)


    Ik hoop dat ik het zo goed heb uitgelegt, misschien dat er van de andere meiden ook nog aanvullingen zijn.

    liefs
     
  2. Mss Ace

    Mss Ace Actief lid

    Mar 19, 2007
    256
    0
    0
    Zaanstad
    Oeps ik heb niet goed geteld, mijn NOD is niet 28 oktober maar 29 oktober, wil iemand mij verplaatsen.

    Ook sta ik nog bij de marathon van 4/10, daar mag ik rood......
     
  3. Opening

    Opening Niet meer actief

    batchie heel veel sterkte
     
  4. Julita

    Julita Fanatiek lid

    Apr 11, 2007
    3,923
    0
    0
    Danseres
    Dat is ook mijn verjaardag! Goeie datummmmmm! Ik hoop dat het een prachtige dag word Nony!
     
  5. MarielleB

    MarielleB Bekend lid

    Sep 7, 2006
    641
    0
    0
    hoi meiden,
    Ben vannacht ongi geworden. :cry: Erg balen.
    Ik heb mijn volgende nod op 29 okt. Kan ik daar naartoe verplaatst worden. Wil toch nog erg graag met het vliegtuig mee.
    groetjes MarielleB
     
  6. Julita

    Julita Fanatiek lid

    Apr 11, 2007
    3,923
    0
    0
    Danseres
    @marielleB, dikke knuf
    @Batchie, heel veel sterkte meid
     
  7. Opening

    Opening Niet meer actief

    heeft iemand een idee hoe het kan dat mijn temperatuur ineens zo laag is normaal 36.9 en gisteren en vandaag ineens 36.2 en bovendien ben ik ook 's avonds elke keer misselijk

    best wel raar heb dit eigenlijk nooit bij mijn vorige zwangerschap was ik 's ochtends misselijk maar het kan toch ook 's avonds zijn
     
  8. Racebabe

    Racebabe Fanatiek lid

    Mar 16, 2007
    3,491
    0
    0
    administratief mdw
    in Twente
    even een update; geen rood te zien :)
     
  9. Pooh69

    Pooh69 VIP lid

    Mar 31, 2007
    6,935
    0
    0
    Ik ga heeeeeeeeeeeeel hard voor je duimen!

    @ Arianne kan je eisprong zijn! Dan heb je ook een tempdip volgens mij en ben ik ook altijd misselijk! ;)

    Dames ik duim voor jullie allemaal! Zal meteen even wat hcgtjes strooien:

    ***********************
    ***********************
    ************************
     
  10. Opening

    Opening Niet meer actief

    ik dacht dat je temp dan altijd steeg?
     
  11. Yuna28

    Yuna28 Niet meer actief

    ja maar hij zakt ook eerst nog bijna altijd.., daarna stijgt ie

    okay sorry brakkig nederlands.. kan beter maar op de een of andere manier, kan ik geen goeie zin er van maken :p
     
  12. Zora

    Zora VIP lid

    Jun 12, 2007
    11,369
    2
    36
    Hoi hoi allemaal, ik ben al een tijdje niet online geweest. Maar kon het weer niet laten. Wil iemand mij op de lijst zetten: NOD is 9 oktober.

    Dank je wel! En succes allemaal in de maand oktober! :D
     
  13. Daydreamy

    Daydreamy Fanatiek lid

    Sep 7, 2007
    3,945
    42
    48
    Female
    Onderwijsassistent
    Ergens in de Polder
    En mij ook? NOD = 28-10
     
  14. Opening

    Opening Niet meer actief

    ik begrijp het hoor hahaha
     
  15. Marrie28

    Marrie28 Fanatiek lid

    Jun 27, 2007
    1,711
    0
    36
    @ taliaa Ik heb laatst een gynaecologische echo gehad. Dat was in het ziekenhuis door een arts-assistent (universitair ziekenhuis). Bij mij was die op aanvraag van de huisarts. Afhankelijk van wat ze vinden wordt je of terug naar de huisarts gestuurd of doorverwezen naar de gynaecoloog. Het zal over het algemeen een inwendige echo zijn, want dan kunnen ze alles beter zien. Is niet zo erg. Dun staafje met een condoom erover en een dikke klodder gel.
     
  16. Nadesy

    Nadesy VIP lid

    Jan 27, 2007
    15,934
    0
    0
    Deventer
    Meiden ik duim super hard voor jullei,dat jullie snel roze mogen woorden

    knuffel

    **************************************************
    ******************************************************
    ********************************************************
    ***********
     
  17. bimba

    bimba Lid

    Sep 6, 2007
    51
    0
    0
    ha die miepie80

    Da`s snel , bedankt !

    met z`n alle door de rozè wolken heen ! :p

    bimba
     
  18. ik heb een twijfeltestje, wel licht maar niet duidelijk genoeg, zet me maar in het blauw... toch?
     
  19. madeliefjuh

    madeliefjuh Bekend lid

    Sep 16, 2007
    637
    0
    0
    ey ik heb heeeel licht beetje last van mijn onderbuik.. ik ging naar de wc en verloor toen doorzichtig slijm en licht bruin slijm heel weinig toen werden die buikkrampjes iets meer voel baar en d8 ooohwjee! ik word nu na 28 dagen 4 weken ongesteld.... maaar heb nog nooit van mijn leven dit bloed verloren..... zo helder leek net alsof ik met dat wc papiertje een huidwondje had gedept .. sorry voor woord keuze maar berijpen jullie me ... normaal heeel donker en dik rood donker rood en echt met proppen nu zoo helder en zoo dun het werd zeg maar gelijk opgenomen door het wc papiertje... hmmm HELP ! me ... :(
     
  20. Butterfly1

    Butterfly1 Niet meer actief

    Hoi Madeliefjuh,
    Als ik ongi wordt dan krijg ik eerst heel doorzichtig slijm met een heel licht bruin slijm en de volgende dag is het raak. Ik zou me er niet zoveel zorgen over maken. Wat ik alleen niet snap is de zin : ik word nu na 28 dagen 4 weken ongesteld.
    Hoe lang ben je gestopt met de pil?

    Succes.
    Liefs
     

Share This Page