1e afspraak Gent juni'12:wie kletst mee? Ook ervaren Gent Gangers welkom!

Discussie in 'MMM clubs' gestart door chantal85, 13 mei 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. juulzon

    juulzon Fanatiek lid

    29 apr 2009
    4.486
    57
    48
    Oh ja Chantal! Ik heb de rekening van Serum opgestuurd naar mijn verzekering. Kreeg als respons dat ik geen vergoeding kreeg omdat de rekening in het Engels was! Serum weer gemaild, kreeg diezelfde dag nog een Engelse variant en nu is het nog in behandeling bij De verzekering... Dus wie weet.... De antibiotica hoor je wel gewoon vergoed te krijgen :). Succes meis! Xxx
     
  2. Bengeltje73

    Bengeltje73 Fanatiek lid

    12 dec 2012
    1.642
    0
    0
    Provincie Utrecht
    Dankje Juulzon, maar ik ga het in NL laten uitzoeken. Heb a.s woensdag al een afspraak.
    Aspirine slik ik al, naast de thorne prenatal, visolie, vit D, en multi B :)
     
  3. Bengeltje73

    Bengeltje73 Fanatiek lid

    12 dec 2012
    1.642
    0
    0
    Provincie Utrecht
    Juulzon, bedoel je dat je om een Nederlandse nota hebt gevraagd? Ik ga het ook proberen hoor.
     
  4. juulzon

    juulzon Fanatiek lid

    29 apr 2009
    4.486
    57
    48
    Goed dat je dit zo snel kan laten uitzoeken Bengeltje! Hoop dat er wat uitkomt... X
     
  5. mamavanh

    mamavanh Fanatiek lid

    10 mrt 2011
    1.126
    0
    36
    projectleider , moeder van dochter (2007) en zoon
    Zeeuwse kust
    NCM: zeg is voor jou die Hidden-C test ook niet een optie om te doen? nu je toch moet wachten?

    Carientje: zeker mooie score , hopelijk gauw mooi nieuws.

    Bengeltje: heb je al een antibiotica receptje? ben benieuwd of die van jou hetzelfde is of niet. Zeg als je 'm vergoed krijgt ben ik reuze benieuwd. En succes woensdag bij het consult. wordt vast gezellig ;).

    Juulz: mijn man is net zo koppig als die van jou maar dan met een andere grens....:(. Die van jouw vond eiceldonatie geen optie. Die van mij IVF of IUI al niet. Zucht...koppige vervelende zeurkousen zijn het soms...:). Maar ach...wie weet "doe ik ook wel een Juultje binnenkort" :D:D:D). Overigens maak ik me nog geen zorgen over mijn nog niet zwanger sinds september poging....we hebben het tot dusver safe gedaan tot ik een goed protocol heb. Tot die tijd durf ik het niet te wagen want daarmee draai ik mijn schildklier gelijk van slag....helaas. September was ik zooooo ziek ...ik gebruikte toen ook wel pred hoor...maar zoo slecht voelde ik me mijn TSH vloog totaal uit de bocht van 1,6 naar 4,3 en toen 2 dagen later 8,4 :$:$:$ en ik kruip nu net weer uit mijn schulp.
    Gebruik chlorella en nog wat andere dingen en voel me echt toppie :D:D sinds 6 weken.... Dus ik ga pas een serieuze poging wagen als ik weet wat mijn protocol is en net na een hsg ;). Dus zo ongeveer ziet het plan van aanpak eruit. Ik wacht ook nog ff op de uitwerking van al die troepmedicatie die ik nu slik (waaronder itraconazol - de bijsluiter werd ik niet echt vrolijk van en er stond ook dat je minimaal 1 cyclus moest wachten met proberen zwanger te worden omdat het slecht was voor de vrucht). Net mijn haar gewassen met sjampoo en daarna met ketoconazol shampoo. Dus ik ben nog druk zat met al mijn gedoejtes en kwaaltjes...maarja ben dan ook al bijna bejaard ;).
    Dat wachten op die loterij doe ik denk ik maar niet ;) wie weet ben ik dan al 80 :p...
     
  6. juulzon

    juulzon Fanatiek lid

    29 apr 2009
    4.486
    57
    48
    Bengel, had bij Serum een Engelstalige factuur gevraagd,,omdat de Griekse niet vergoed werd. Ben nu in afwachting op reactie van mijn verzekering, zou mooi zijn, alle beetjes helpen.
    En, ga de puncties van Gent van het afgelopen jaar (3x€3600,-) plus de alternatieve behandelingen (kosten Tessa) en diverse medicatie ook opvoeren. Kilometers naar Gent en Düsseldorf ook, dus al met al kan ik ongeveer €15.000 opgeven bij de belasting... Ben benieuwd of ik er wat van terug krijg....

    MamavanH, jij bent geen bijna bejaarde hoor, en wie weet, wie weet, gebeurt er een wonder Op Een Dag. Wat hoop ik dat toch voor ieder hier.

    Wij as dinsdag weer echo, ben dan 9w+4d.... En weeeeeeer vind ik het spannend!

    Trusten allemaal!

    X
     
  7. mamavanh

    mamavanh Fanatiek lid

    10 mrt 2011
    1.126
    0
    36
    projectleider , moeder van dochter (2007) en zoon
    Zeeuwse kust
    Juul: 15 k€ !!??! wow da's een hoop geld zou fijn zijn om daar wat van terug te zien. Die km is wel een goed idee volgens mij kan je het in ieder geval wel van de belasting aftrekken als je het niet vergoed krijgt (schrale troost?).
    Dinsdag een echo...tuurlijk is het spannend, het komt vast goed, wie weet ligt jullie beebje al lekker te duimelotten ;). Duim voor weer een goeie echo!! (enne ga je niet scheren he ;)).

    Brix: tx!!! wat een geruststelling!!
     
  8. Bengeltje73

    Bengeltje73 Fanatiek lid

    12 dec 2012
    1.642
    0
    0
    Provincie Utrecht
    Juulzon ff snel ik heb een reactie m.b.t de vertaling van de nota, hier die je zelf voor te zorgen :(
     
  9. Bengeltje73

    Bengeltje73 Fanatiek lid

    12 dec 2012
    1.642
    0
    0
    Provincie Utrecht
    Nou ik ben vanochtend bij de huisarts geweest om mij te laten doorverwijzen naar een endocrinoloog, hij dacht daar anders over en zag geen reden om te verder te laten onderzoeken, hij vond dat ik maar aan het “zoeken” was naar een oorzaak JA DUHU, dus het werd een naar welles nietes verhaal. Hij was bij hoge uitzondering wel bereid om naast mijn TSH en nu ook eens mijn antistoffen te laten testen poeh, poeh

    Heb hem verteld dat ik liever had gehad dat hij achter mij zou staan, maar dat ik toch een specialist ga raadplegen, nou daar was ik vrij in volgens hem.

    Verder heb ik bij hem aangegeven dat er ureaplasma is aangetroffen, nou toen viel hij helemaal bijna van zijn stoel, en keek hij mij aan of dat ik volslagen gek geworden was. Ik werd zo boos dat ik in huilen ben uitgebarsten, waarom moet OOK dit een strijd zijn! Hij zou wel even gaan bellen met een gynaecoloog om te overleggen of ureaplasma een risico is voor een zwangerschap, ach doe dat maar!


    Toen ook nog een kleine discussie bij de apotheek bij het ophalen van de antibiotica, over dat het recept in het weekend was gemaild????? Nou ja, toen kwam het kosten verhaaltje, werd zoooo boos, en vertelde heel koel dat ik graag de antibiotica wilde hebben zonder preek, en dat ik het volgens mij niet over de kosten heb gehad. Dus antibiotica mee gekregen en betaald!!

    Dus al met al een emotionele ochtend!
     
  10. mamavanh

    mamavanh Fanatiek lid

    10 mrt 2011
    1.126
    0
    36
    projectleider , moeder van dochter (2007) en zoon
    Zeeuwse kust
    Knuffel Bengeltje, wat een ge....eik zeg :( mijn ha geloofde er niet echt in maar toen ik vertelde dat ik toch die test gedaan had en wat eruit was gekomen , zei die "nou dan moet je ook maar aan de AB" , liever het zekere voor het onzekere. :)
    Ik heb de AB niet zelf hoeven te betalen, is gewoon via de apotheek gegaan. Zou de factuur gewoon indienen hoor wie weet krijg je het wel terug.
    En ureaplasma is zeker wel van invloed op miskramen. Het is nederlands calvinistisch beleid....
    En dat van die TSH, gelukkig ga je wel naar een internist! goed zo! en toch mooi dat je antistoffen bepaald gaan worden!! Is je dan toch maar mooi gelukt ;):D! Die van mij vond het eerst ook niet zo nodig en achteraf zei hij, "maar goed dat ik die toen heb laten bepalen...ja, ha,ha,ha,....goed speurneuzen werk doc ;)". Wie weet zegt die van jou dat straks ook wel :cool:. Je bent mooi zelf op zoek naar de oorzaken van jouw miskramen...deden ze maar wat meer speurwerk in NL.
    Dat van die Atheense testen vind ik echt zo overweldigend....dat zo'n simpel onderzoekje zoveel onnodige IVF's enz kan voorkomen of verdriet of herhaald miskraam etc. poehee..,.
     
  11. NCM

    NCM Bekend lid

    1 nov 2012
    707
    0
    16
    NULL
    NULL

    Bedankt voor het meedenken maar ik heb nog nooit van hidden c gehoord. Weet je waar ik meer info kan vinden?
     
  12. Bengeltje73

    Bengeltje73 Fanatiek lid

    12 dec 2012
    1.642
    0
    0
    Provincie Utrecht
    Natuurlijk is ureaplasma van invloed op miskramen, maar ik voel me af en toe net een drammend klein kind....voel me zoooo onbegrepen, en vaak ook machteloos (niet hier hoor)
    Ach en de kosten voor de antibiotica vallen reuze mee hoor (gelukkig)
     
  13. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.811
    4.453
    113
    Punnikexpert
    Import ergens

    Zoooo herkenbaar, zo vreselijk herkenbaar...

    :(


    Ik voel me soms ook zo'n grote hypochonder, dat ik elke keer weer 'wat nieuws bedenk' wat ik wil laten onderzoeken... Maar vrijwel elk onderzoek heeft tot nu toe aan weer geholpen om de puzzel wat beter op te gaan lossen... Maar toch, voel ik me nog steeds wel een drammend kind. Lastig..
     
  14. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.811
    4.453
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    MamavanH, al gebeld om een HSG te regelen??
     
  15. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.811
    4.453
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    @ nota's Serum:

    Goed plan, heb zojuist ook eentje aangevraagd!
     
  16. Bengeltje73

    Bengeltje73 Fanatiek lid

    12 dec 2012
    1.642
    0
    0
    Provincie Utrecht
    Echt he Maartje, ik baal soms zo van WAT dit allemaal met mij doet, en dan heb ik het niet eens over het lichamelijke, maar qua karakter.
    Zei ook nog tegen de HA vanochtend van wat denk je dat ik dit voor mijn lol uitzoek en doe allemaal??

    Ja mamavanh al de HSG laten inplannen?:)
     
  17. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.811
    4.453
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Werkt de HA bij jou niet echt mee? En durft hij te doen alsof je het allemaal grappig vind?? :x:x:x


    Die van mij durft na fouten van zijn ex-compagnon en niet doordachte weigeringen volgens mij mij niet meer nee te verkopen in dingen ;)
    Daar heb ik dan eigenlijk mazzel mee dat ze eerst niet zo goed waren ;)

    Voorbeelden van meewerksels van zijn kant:

    - Infuzen gaan zetten voor I.n.tra.lipid
    - Verwijsbrief onzin schimmeltje voor verzekering zodat ik mn FM voor cryo TP in een lokaal ZH kon krijgen zonder aftrek van de verzekering
    - Verwijsbrief onzin allergie zodat ik mn immuunonderzoeken grotendeels vergoed kreeg
    - Elke keer diverse bloedonderzoeken zodat ik niet elke keer naar Pf. hoefde te rijden en het mij geld scheelde.
    - Recepten Serum overpennen zodat de apotheek niet moeilijk deed
    - etc etc
     
  18. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.811
    4.453
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    @t facturen Serum:

    Ik heb gevraagd om een factuur in het Engels. Dit is de reactie:

    Is het heel raar dat ik dit raar vind?

    Juulzon, had jij al een Engels factuur gekregen? Zo ja dan veeg ik ze daarmee om de oren!! ;)
     
  19. Bengeltje73

    Bengeltje73 Fanatiek lid

    12 dec 2012
    1.642
    0
    0
    Provincie Utrecht
    Maartje, ik kreeg dus hetzelfde antwoord!

    Juulzon, we zijn benieuwd!
     
  20. Brix

    Brix Fanatiek lid

    25 jan 2009
    1.969
    0
    36
    Och, Bengeltje, wat een gevecht :x:(! Ik kan me goed voorstellen dat je daar verdrietig over bent. Maar wat goed van je dat je toch tegengas hebt gegeven bij je HA. Ik zou het niet kunnen :), ik ben van het typje "dan kruip ik wel terug in mijn schulp en ga in mijn eentje zitten balen dat ik het niet voor elkaar heb gekregen".
    Maar oh, oh, oh, om moedeloos van te worden, Bengeltje :(.
    Ik heb ook niemand verteld van de Atheense testen, om dezelfde reden. Ik vertel gewoon dat ik een infectie heb gehad van mijn bm-slijmvlies en dat het met AB is behandeld, niks van gelogen :p.
    Manlief heeft destijds de recepten voor de AB zelf geschreven, geen gezeik mee gehad ;) en gewoon vergoed gekregen (althans, het ging van mijn eigen risico af).

    Om verdere discussies in de toekomst te voorkomen, heb ik gister per mail aan Penny gevraagd of ik door moest gaan met aspirine. Dat was ik sowieso al van plan, om door te gaan tot 36 weken, maar nu kan ik ten minste zeggen dat mijn behandelaar dat heeft geadviseerd. Als je moet zeggen dat je het geheel op eigen initiatief inneemt, klinkt dat minder geloofwaardig, ben ik bang ;)
     

Deel Deze Pagina