Niet ongesteld, maar ook niet zwanger

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Missyou, 14 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Missyou

    Missyou Lid

    14 mrt 2013
    8
    0
    0
    NULL
    NULL
    Afgelopen weekend had ik ongesteld moeten worden. Nu heb ik al 3 tests gedaan (zaterdag, maandag en vanmorgen), maar ik ben gewoon niet zwanger. Vorige week woensdag heb ik een lichte bloeding gehad, wat leek op bruinverlies. Misschien wel een innestelingsbloeding...
    Of ben ik maar 1 dag ongesteld geweest?

    Ben totaal van de kaart, zeker omdat 7 maanden geleden mijn dochtertje is overleden. Ik wil zo graag weer zwanger worden. Ik moest wachten tot een half jaar na de geboorte, vanwege een keizersnede.
    We zijn dus nog maar 1 maand actief bezig, maar ik ben er zo mee bezig, dat ik misschien wel een hoop stress heb. Wie weet dat ik daardoor wel niet ongesteld wordt.
    Iemand ervaring???
     
  2. Maria87

    Maria87 Niet meer actief

    Beste Missyou,

    Wat ontzettend naar dat je een aantal maanden geleden je dochtertje verloren hebt! Als nog heel veel sterkte daarmee!
    En ontzettend dapper dat jullie nu weer begonnen zijn. Ik heb geen ervaring met wat jij schrijft, dus ik kan je daar over adviseren, maar herken wel de stress die het proberen zwanger te worden kan opleveren.... Ik hoop dat het jullie lukt om - hoe graag je het ook wil - de druk er een beetje af te halen, zodat de stress een beetje afneemt. En misschien tijdig de ha inschakelen?

    Sterkte en succes in ieder geval!
    Groetjes,
    Maria
     
  3. Kiela

    Kiela Lid

    13 mrt 2013
    50
    0
    0
    Hallo Missyou,

    Ik zit in hetzelfde schuitje wat je ongesteldheid betreft. ik had afgelopen zaterdag ongesteld moeten worden maar de testen zijn allemaal negatief.

    Best frustrerend als je niet weet waar je aan toe bent, Is de nieuwe cyclus nu begonnen, ben ik zwanger of is er iets ander met mijn lichaam aan de hand?!

    Ik hoop voor jou dat je snel antwoorden krijgt en hopelijk een postieve test!

    Sterkte en veel plezier tijdens het zwanger worden.
     
  4. logo

    logo Niet meer actief

    Wat verschrikkelijk dat je kindje is overleden. Ik begrijp dat je graag zwanger wilt worden!
    Ik vroeg me af of je hiervoor wel regelmatig ongi was?
    Zelf ben ik redelijk regelmatig ongi, maar het wil soms voorkomen dat het toch anders is. Of dit stress is, geen idee? Eigenlijk kun je niets anders dan afwachten en anders naar de huisarts/ gyn. Maar meestal doet deze laatste ook niet zo veel behalve zeggen dat je een maand moet wachten.
    Veel sterkte!
     
  5. kimsasjel

    kimsasjel Actief lid

    10 mrt 2013
    381
    0
    0
    schiedam
    Hoi dames, wat erg om te lezen. Gun het je van harte om opnieuw zwanger te morgen /worden zijn.
    Ik ook iets soortgelijks.
    Laatste menstruatie was bij mij op 12 jan tot 20. Daarna niets meer!
    Nog geen doorbraakbloeding.
    Veel testen gedaan maar niets.
    Ben radeloos!
    Heb gelukkig al 2 gezonde kindjes, maar nog een cadeautje is meer dan welkom!
    Groetjes kim
     
  6. Missyou

    Missyou Lid

    14 mrt 2013
    8
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lieve meiden,
    Bedankt voor jullie reactie. Vanmorgen heb ik nog 1 test gedaan, weer negatief. Ik weet dus wel zeker dat ik niet zwanger ben, wat ook wel weer een soort van opluchting is. Die onzekerheid betreft dat is weg.
    Ik zie die bloeding nu maar als mijn menstruatie, dus we gaan er maar weer voor.
    Ik ben altijd redelijk regelmatig geweest, tussen de 28 en 31 dagen. Nu was het dan 26 dagen, wat natuurlijk ook kan.
    Mocht ik over een maand nog niet ongesteld of zwanger zijn dan bel ik de huisarts wel. Wat je al zei, ze zeggen altijd, wacht nog maar even af.
    Liefs x
     

Deel Deze Pagina