Nou naar lang gedimdam worden de meubels grijs. Een krijtverf of iets anders daar ga ik me nog over in lezen. Ik heb net al een vloerkleed em blauwe kaarsen etc. Gescoord t ziet er nu al beteruit hier in huis ... Thnx voor alle meedenkers ...
Ik heb wat redelijk kindvriendelijke accessoire-inspiratie nodig . Wij hebben een Liatorp salontafel van de Ikea. Deze dus: LIATORP Salontafel - IKEA Ik had er een soort van steentjes in, maar de oudste trekt elke keer die la open en zij en mijn zoontje stoppen die steentjes dan in hun mond. Nu heb ik ze er maar uitgehaald, maar de tafel is nu wel heel erg leeg . Dussss...wat hebben jullie in die tafel? En wat er bovenop?
Nou, dat van die muursticker vind ik echt een retegoed idee! Mijn dochter is verzot op foto's, dus die zullen er niet veilig zijn ben ik bang .
Ik dacht al wel dat de tafel al voorbij zou zijn gekomen in het topic, maar ik had niet zo'n zin om 101 pagina's door te spitten .
Heb even gekeken pagina 46. Heb inmiddels de paarse schaal vervangen door en wit plateau met lente dingen (af en toe wisselen hè?)
Amethist, kunstbloemen of bloemblaadjes is wat ik kan bedenken voor in je tafel. All, hier hebben wij een muur grijs geschilderd, omdat mijn man dit heel graag wilde destijds. Zelf heb ik hem altijd te hard van kleur gevonden. Nu gooide ik vanavond het kleurtje 'zeegroen' op en mijn man was het er vrijwel direct mee eens!
wat misschien ook leuk is in die tafel; +bij de blokker heb je nu bloemetjes met lampjes in! Erg leuk in wit en zacht roze
Idd een muursticker en een leuke foto in een lijstje eventueel met dubbelzijdig tape zodat hij niet makkelijk te pakken is.
Zag op de Actionfansite op FB ook leuke fotolijstjes en voorraadpotten voorbij komen maar die hadden ze hier nog niet.
Ja allemaal action. Een zak met al dat spul, witte takken en een foambloem. Nu nog op zoek naar andere leuke ideeen voor de andere kant van de kamer enzo. Heb zin in meer gezelligheid!
Wat een leuk topic.. Wij zijn een tijdje terug verhuisd, en nu ben ik ook bezig het huis op te leuken met accessoires en decoratie. Kan altijd nog wat inspiratie gebruiken.
Ik ben deze week begonnen de keuken wat op te vrolijken. Met de andere kant van de keuken moet ik nog wat gaan doen. Daar staat een mooie bartafel en rieten barkrukken van Riviera Maison, waar ik helemaal verliefd op ben. Maar wil graag nog iets bijzonders doen met de muur en twijfel er eventueel een kast neer te zetten. Op de foto kan je zien dat ik allemaal potten gevuld heb pasta, rijst enzo.. Dit vind ik leuk staan in de keuken, de bloemen geven vrolijke kleuren, mag wel nu het lente is..
Wat ontzettend leuk zo MissXX! Ik zou er zo een kop thee willen doen (met een schaaltje paaseitjes uiteraard ).