Ik heb hier ook last van .. Afgelopen donderdag zou men eitje ingenesteld moeten zijn heb vanaf woensdag ook steeds het zeurderige gevoel, maar met vlagen... Vorige maand 2x te vroeg getest, en die spanning kan ik niet aan.. Probeer het gewoon naast me neer te leggen en te wachte totdat ik niet ongesteld wordt
Ja dat is het beste hoor! Want al die testen zijn al duur genoeg! Ik weiger dan ook eerder te gebruiken deze maand Wachten gewoon op de ongi!!
Ja babyx.....ik doe zelf testen tot de knaller en als de testen lichter worden stop ik Heb je nu niet echt een knaller zou ik doortesten.....had jij dan een lichtere test of echt een overduidelijke knaller?
Nee eerst een hele mooie knaller....dus overduidelijk! De 2de dag was het weer een knaller..... Daarna werd die weer heeeeeeeeeeeel licht... En toen weer donkder tot bijna gelijk.. bij jou dan? Ik stop er nu ook mee.
Heb je de testen nog? Plaats anders eens een foto.... Ik heb op 19 maart een knaller gehad die sinds gister weer mooi licht is geworden dus ik test niet meer.. Vorige keer teste ik ook door...de testen liepen weer mooi op en ik werd ongi dus ja
Same here... Anders kun je je hele cyclus wel gaan meten. Al deze "stress" lijkt me ook niet bevorderlijk voor het zwanger worden.
Nee.....de testen erna gooide ik steeds weg Nou ovulatietesten maken mij niet gek hoor.... Het is alleen maar een LH meting... en is niet geshikt om een zwangerschap mee te meten. Zou het een HCG meting betreffen dan zou ik wel gek worden hahahahaha Sterker nog...als de theorie zou kloppen...... dan zou ik nu nog geen eens zwanger kunnen zijn...dus daarom denk ik daar niet aan... Was alleen benieuwd waarom dit is....... maar dat weet ik nu... LH schommelt......
Had ik deze maand ook. 2 dgn een knal test. Wie weet wat er gebeurd nu je er niet vanuit gaat dat het deze ronde raak is 😃
Ik had afgelopen maand op een zaterdag een lichte streep bij de ovulatietest en op die maandag ernaa ook een lichte streep.. Dat houd toch in dat ik warrschijnlijk op zondag mijn ovulatie heb gehad toch?
Weekend is weer voorbij. Voor iedereen die morgen weer moet werken... Fijne werkdag!! Op naar een hopelijk bijzondere week vol met 2 strepen 😃
Zo we zijn weer vol goede moed begonnen aan een nieuwe week. Hoe gaat het met jullie? Mijn temp is drastisch gezakt dus verwacht ik vandaag of morgen weer ongi te worden, helaas! Op naar de volgende ronde dan maar. Hebben jullie nog nieuws, hopelijk beter als dat van mij
Ik heb heel stout een ovu gedaan vanmorgen om eens te kijken of die donkerder is weer.... En ja hoor hahahahahahahaah .... Of het iets zegt geen idee maar het is wel hoopgevend.