Zelf heb ik behoorlijk overgewicht en een voorliggende placenta, maar ik voel de kleine iedere dag meerdere keren. Ik heb onze kleine voor het eerst gevoeld met 19 weken en 1 dag tijdens een autoritje. Echt een duidelijke plop in mijn buik een stuk of 5 in 3 minuten tijd. Daarvoor alleen een ´onrustig gevoel´ in mijn buik, wat waarschijnlijk toch ook bewegingen zijn en een keer een soort trillend spiertje, verder niks. Bevestiging dat het echt de kleine was kreeg ik een paar dagen later tijdens een controle in het ZKH dmv echo. De kleine was erg beweeglijk en toen zagen we op het scherm een schop die ik ook voelde.
Ik voelde de uk met 18 weken voor het eerst. Meestal in de middag en als ik ga slapen ook heel duidelijk. Eergisteren moest ik heel hard niezen en kreeg ik vlak achter elkaar 2 flinke trappen Ik vind het echt een heel bijzonder gevoel
Met 17 wkn de bekende plopjes die steeds krachtiger en regelmatiger werden en uitgroeide tot de heerlijke schopjes!
Ik voel de baby sinds 17 weken, maar niet standaard elke dag, na de eerste keer dat ik 'm voelde 2 dagen niet gevoeld.. nu voel ik de kleine wel elke dag en af en toe kan manlief hem ook voelen
Met 17 weken eerst van die kleine plopjes. Dacht eerst dat het mijn darmen waren . Na de 20 weken echo elke dag.
Ik heb toevallig vanmorgen 2 echte schopjes gevoeld. Ik ben 18 wk en 5 dgn. Ik heb wel al eerder plopjes gevoeld maar vanmorgen zag ik ook echt mijn buik beetje bewegen.. Zo leuk..
vanaf een week of 14 a 15. maar dan echt een beetje geschuif zeg maar. nu sinds de laatste paar dagen worden het echt schoppen.
Ben nu 18 weken zwanger van de tweede en voel de kleine al vanaf achterin de 14 weken.. Blijk normaal te zijn dat bij de tweede je dat stukken sneller voelt en door hebt. Liefs Silvana Mama van Elize* en ons tweede wondertje is op komst !
Ook hier al vanaf 13/14 weken een heel lichte 'kriebel'. Die kriebel wordt nu steeds duidelijker dus weet zeker dat het de kleine is geweest. De echoscopist zei zaterdag ook dat de placenta achter ligt en dat je het dan vaak ook al wat eerder voelt. Ik heb sinds zaterdag ook het gevoel dat ik heel lichte schopjes voel, maar echt nog lichtjes. Kan niet wachten totdat vriendlief ook mee kan genieten. Gisteravond had hij 10 minuten zijn hand op mijn buik en zelf voelde weer die lichte schopjes, maar hij voelde niks haha Vond het wel een beetje sneu, weet dat hij het ook geweldig zou vinden om eindelijk iets te kunnen voelen. Voor onze mannen/vriendjes is het ook maar steeds afgaan op wat wij voelen en hierover vertellen!
Va wk 17, nu vrijwel dagelijks en ook aan de buitenkant. Kan dat nu al? Zelfs mijn vriend voelde het al....
Hier vanaf 15 weken kriebeltjes, nu voel ik onze baby aldagelijks en gewoon echte bewegingen op verschillende plekken in mijn buik! het blijft bijzonder...