Hoi, Wij hebben afgelopen weekend de Joolz Day kinderwagen besteld. Leek ons een hele fijne wagen. Maar nou vroeg ik me af, zijn er al mensen die ervaring hebben met deze kinderwagen? Is toch moeilijk om in een winkel te beoordelen hoe handig hij is de praktijk is...
Wij hebben em ook gekocht. Ik heb er in de winkel heel wat mee afgereden, zijn een paar keer teruggeweest, en hebben em op verschillende ondergronden geprobeerd. Ook heb ik daar geoefend met het in- en uitklappen. Ik vind het een geweldig ding, superblij mee!
Ik heb gelezen dat de joolz onderstellen niet zo stevig zijn Ik lees heel veel dat mensen last hebben van het doorzakken van het frame En lees ook dat waar het kleine opzit bij de buggy heel smal is .... Iemand ervaringen hiermee?
Wij hebben ook de Joolz Day en zijn er erg blij mee! Rijdt prima, stuurt goed, prima vering. Makkelijk inklapbaar. Nog geen ervaring met de buggy. Onze dochter ligt nog in de bak.
Wij hebben de Joolz en vinden het nog steeds een fantastische wagen. We zeggen nog regelmatig als we er achter lopen tegen elkaar dat het misschien wel de beste aankoop is geweest die we hebben gedaan voor de babyuitzet. De wandelwagen-inzet wordt nu wel ietsje krap, maarja, ze wordt ook groter (is 15 mnd) en zit er in met een dikke winterjas en een dikke voetenzak. Het is dan vooral even iets meer een gepriegel dan eerst om haar er in te krijgen, maar als ze eenmaal zit, zit ze prima. Wij hebben geen problemen met het onderstel of het frame. Nooit van gehoord dat dat problemen zou leveren.
Echt een geweldige kinderwagen ondanks dat het onderstel bij ons kapot was nog voordat we hem in gebruik hadden (blokkeerde met inklappen). Prima service, er werd meteen een nieuw onderstel besteld zonder vragen. Er stonden mensen voor ons met een quinny die hadden ze al 4x geplakt oid waar ze bij de joolz allang een nieuwe hadden gegeven (zei de verkoper). We konden ook een leen kinderwagen krijgen maar ons kleintje was er nog niet dus dat was niet nodig. Kinderwagen rijdt super soepel, net zoals hierboven onze beste aankoop geweest.
Kinderwagen is.hier nu 2 jaar in gebruik en ben er nog steeds onwijs blij mee ... Zit gedeelte is ook prima smal... Tja hier niet eens opgemerkt nou is onze jongste ook niet erg groot... T onderstel was een beetje wiebelig laatst dopjes even eraf schroefjes aandraaien dopjes erop en done ...
Je hebt hem al besteld toch? Als ik nu ga zeggen dat het echt een flut wagen is wat dan... hihi Ik vind het echt een fantastische wagen, ben er elke dag nog super blij mee. (lekker veel superlatieven, zo blij ben ik ) Hij rijdt soepel, is wendbaar, stevig, makkelijk inklapbaar (als je het systeem doorhebt), en ook nog eens mooi om te zien. Ik ben fan
Hier ook een fan! Nog niet in gebruik maar wel een 2e hands aangeschaft. Ik ben echt geen andere wagen tegen gekomen die ik net zo soepel vond rijden, makkelijk en klein inklappen en er ook nog mooi uit ziet. Daar ga je geen spijt van krijgen!
Fijn om te horen dat jullie allemaal zo positief zijn over de wagen! We hebben hem inderdaad al besteld, haha. Maar duurt nog even voor we hem krijgen, dus misschien haddden we het dan nog kunnen veranderen naar een andere . Maar na jullie verhalen hoef ik dat niet meer te proberen! Thanks!
Nee, niet meer veranderen hoor, wat een fijne wagen! Rijdt heerlijk, super wendbaar, bak is lekker groot, lekker hoog. Hiervoor een bugaboo gehad en daar doet hij zeker niet voor onder.
Hier ook de wagen al 1,5 jaar in gebruik en geen moment spijt van gehad! Rijdt soepel, ook in bos bijvoorbeeld. M'n dochter zit r goed in en wij vonden de bak ook mooi groot. Zeker een goede aankoop!
Hier nog een fan, nog bijna iedere dag in gebruik! Als 1,5 jaar lang. En zo fijn dat je hem niet uit elkaar hoeft te halen maar hem zo kunt inklappen (met de buggy mits naar voren gericht, maar dat was hier al snel, dat vinden de meeste kindjes veel leuker)! En dan zie ik andere vrouwen maar klungelen, haha. Ow ja, en we hebben ook een buggy, omdat ik dacht dat dit compacter was, scheelt iets, maar echt zo weinig dus bijna altijd de Joolz mee hier! Enige kleine nadeel, op het zand rijd hij niet zo fijn, maar ik denk dat geen een kinderwagen dat doet, met de voorwielen omhoog gaat het wel. Veel plezier!
Fijne wagen. Ik krijg ook vaak complimenten omdat de Joolz zo mooi iis. Ik heb de Joolz limited edition nsutic. Prachtige kinderwagen.
Nog een Joolzfan! Al 2 jaar in gebruik en onze nieuwe spruit komt er straks ook weer in te liggen! Nog geen enkele klacht gehad! En dat het zitje smal is vind ik onzin, mijn dochter is niet een van de dunste en past er nog prima in! Dus je hebt een goede koop gedaan, maar dat had je al begrepen!
Rijdt lekker soepel en licht! Na even oefenen vind ik het inklappen ook simpel (je moet t wel ff doorhebben) Heb veel vriendinnen met allemaal iets anders maar vindt de mijne t fijnst. Denk dat je een goede aankoop hebt gedaan . Ps hier nog nooit iets aan gehad. Ik loop er erg veel mee en zelfs in de bergen /sneeuw liet ie me niet in de steek!