op negatief lijk ik wat te zien lov23 maar orgineel niet Moet wel zeggen de KV 2 voor 5 staan laatste tijd enorm om bekend met tuurstreepjes en dunne lijntjes Hoop dat het over 3 dgn een duidelijke streep is hoef ik niet meer te turen
@mamaloetjes: hoeft niet hoor! Sommige dames maken wat minder snel hcg aan en ik zie de streep meteen dus ik zeg gefeliciteerd!! Als je t niet vertrouwd gewoon twee dagen na deze nog een keer testen dan moet ie donkerder zijn.
ik hoef niet te turen hoor lov ik zie een mooi licht streepje. Nu hopen dat hij mooi donker wordt en daar duimen we voor. Mimully, knuffel en veel sterkte toegewenst
@Elleinad, drankje, maar durf er eigenlijk niet meer in te geloven. Deze test is volgrns mij lichter dan de cb plus van maandag en kv zou toch juist gevoelig moeten zijn? Mijn borsten zijn ook bijna niet meer gevoelig dus had voor het testen al een slecht gevoel erover. Zouden andere dames ook nog even voor me willen kijken naar de test in mijn album?
Lotte30, streepje is inderdaad wel te zien, maar 3 na nod met kv 2 voor 5 is toch te licht? Ben erg onzeker, al een keer ma en VMM gehad.