Hallo allemaal, ik vroeg mij het volgende af: ik hoor tegenwoordig de meest uiteenlopende namen voor kinderen, zijn er mensen die toch achteraf spijt hebben van de naam die ze hebben gekozen, of dat het misschien voorkomt dat de partner de naam mooier vindt dan jezelf?
Mijn zoontje heet Jonah. Ik twijfelde steeds tussen deze naam en Dex. Ben blij met de keuze voor Jonah maar als ik ooit nog n jongen krijg staat Dex wel bovenaan het lijstje
Wij hebben geen spijt van de namen, maar we hebben wel al een naam voor een eventuele volgende dochter en daar zijn wij het niet over eens. dus word 1 van de 2 kiezen en dan moet 1 van ons het accepteren. we vinden de namen beide mooi maar allebei een voorkeur voor 1
Nee geen spijt. Weet niet of we de namen weer zouden kiezen. Er zijn zoveel namen mooi, we hebben er 2 gekozen die ons beide aanspraken en voldeden aan onze criteria. Klinkt wel zakelijk zo he
Totaal geen spijt. Ik had deze naam al in mn hoofd voordat ik zwanger was. Heb er goed over na kunnen denken
Geen spijt. Beide namen zijn 'geen flauwekul' namen. Sowieso kan ik de namen niet meer los van onze dochters denken. Dus de namen zijn per definitie mooi Maar dat zou iedere moeder zeggen
Bij de jongste had ik wel graag een andere naam gehad, omdat manlief het echt niets vond, zijn we verder gaan zoeken. Maar ik heb lang moeite gehad om de naam los te laten. En hoewel ik 'mijn' naam nu niet meer vind passen bij m'n jongste, blijf ik de naam prachtig vinden. Haar voorletters hadden dan ook anders geweest en hadden dan in zijn geheel de naam van m'n oma gevormd. En dat vond ik zo mooi... Maar oke. Echt spijt, nee. Meer een soort van weemoed gevoel als ik aan die naam denk .
Ik heb absoluut geen spijt van de naam van onze dochter. Maar ik vind het nu juist nog moeilijker om weer zulke mooie namen te vinden voor de tweeling waar ik ook geen spijt van krijg. De naam van onze dochter vonden we al vanaf het begin mooi. Nu hebben we wel weer een meisjesnaam die we erg mooi vinden maar we moeten er nog 3. En ik heb nog geen mooie jongensnamen gezien. Daar hadden we ook moeite mee bij onze dochter en gelukkig werd het een meisje.
Nee absoluut niet, vind het een prachtige naam. Als we weer een jongetje krijgen dan geven we hem een naam die mijn partner leuk vind, en ik minder vind. Maar ben er in mijn hoofd al zo aan gewent dat een jongetje zo zou heten. Weet bijna zeker dat ik geen spijt zal krijgen.
Achteraf had ik idd een andere naam gekozen voor onze oudste. Welke weet ik niet, maar ben een beetje "teleurgesteld" in de naam. Vooral doordat er toch best een aantal mensen zijn die de naam anders uitspreken.
Zou zijn naam zo weer kiezen, en naarmate hij ouder wordt, groeit zijn naam met hem mee. ik zou hem helemaal niet meer voor me kunnen zien met een andere naam!
Absoluut geen spijt van de naam van onze zoon. Als hij op tijd was geboren had hij een andere naam gehad waar ik denk ik wel spijt van had gekregen, met 41,5 week nog voor de huidige naam gekozen
Hier lang getwijfeld tussen twee namen. Ik denk dat de naam die we niet gekozen hebben, achteraf wat beter bij haar karakter had gepast. Maar, niet echt spijt. De naam die ze nu heeft is ook mooi!
Nee absoluut geen spijt. Ben de namen juist steeds mooier gaan vinden omdat ze zo goed bij haar passen.
nee ik ben helemaal weg van de namen van ons 4 kindjes. Maar helaas meer mensen want ik heb nu al 2 maal mee gemaakt dat ik de namen van ons kindjes noemde dat mensen zeiden wauw mooie naam en een dik jaar later zelf een kindje kregen en zo noemde en dan hoorde we dat ze door ons op het idee kwamen van de naam. Op zich een eer, maar vond het ergens ook weer jammer, koos de namen omdat je ze niet vaak hoort.
Onze dochter heeft een samengestelde naam...stukje van m'n partner's voornaam en een stukje van mijn voornaam. We zijn nog steeds heel erg blij met haar naam =)