Hoe vaak gaat jouw man alleen weg?

Discussie in 'De lounge' gestart door Summer2012, 31 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
?

Hoeveel avonden per week is jouw man weg?

  1. 1 avond

  2. 2 avonden

  3. 3 avonden

  4. 4 avonden

  5. 5 avonden

  6. 6 avonden

  7. 7 avonden

Meerdere stemmen zijn toegestaan.
De resultaten zijn alleen zichtbaar na stemmen.
  1. wolfje89

    wolfje89 Niet meer actief

    Je kan ook samen iets ondernemen toch?
    Ik ga meestal een avond weg vriend ook das al twee dagen.
    Op vrijdag is me vriend pas 22.00 klaar met werk dat is al drie dagen.
    Het huishouden moet ook in de avond en weekend.
    Meestal hebben we twee avonden echt lekker samen waar we lekker rustig een filmpje kijken of lekker vroeg naar bed ::)
     
  2. Katja77

    Katja77 Fanatiek lid

    8 jan 2011
    1.998
    885
    113
    Groningen
    Het antwoord 0 staat er niet bij. Mijn man gaat dus eigenlijk nooit een avond weg. Hooguit 4x per jaar.
    Verder doen we veel samen. Ik ga wel vaak een avond naar een vriendin, naar de bioscoop of iets met collega's. Mijn man is meer een huismus.
     
  3. jada08

    jada08 VIP lid

    14 jan 2009
    7.567
    332
    83
    Mijn man is opzich wel geregeld weg, maar dat is ook door werk. Hij werkt 5 ploegendienst, dus 2 vroeg,2 laat en dan 2 nacht. Die vroege diensten ligt hij vroeg op bed, met de 2 late diensten is hij rond kwart over 10 thuis en dan ga ik bijna op bed. En met de nachtdiensten gaat hij rond half 10 weg.

    Hij heeft 4 dagen weekend, en gaat dan vaak wel even een avond naar een vriend toe. Hij doet bedrijfsbowlen 1 in de 2 weken op een avond. Voor mijn gevoel is hij dus wel vaak weg in de avond maar dat komt ook door het werk.
     
  4. koala28

    koala28 Niet meer actief

    Sowieso 2 dagen in de week. 1 dag sporten en 1 dag theater sport. Daarnaast heeft ook vaak 1 dag in de week een avond waarop hij een bijeenkomst heeft van zijn werk.
     
  5. Jeniyah

    Jeniyah Niet meer actief


    Dat weet ik... Maar een man met zijn neus op de feiten drukken heeft ook echt geen zin en werkt zelfs averechts.
    Ook een poll gaat je niet helpen hier... Ja misschien op een mannen forum.

    Ga dan eens met m zitten en vraag m is wat jij kan doen om hem t gevoel te geven dat ie liever een avondje thuis is bij jou?
    Dat je dat heel graag wil... Met de vinger gaan wijzen werkt namelijk niet... Maar vaak wel als je zelf ervoor openstaat dingen te veranderen.
    Vraag hem oprecht waarom hij altijd weg wilt als je een avondje thuis bent... Blijf vooral kalm en probeer t op jezelf te houden... En geen verwijten. Jullie hebben idd voor elkaar gekozen met een rede... Probeer dat weer op te laten bloeien
     
  6. Spitsmuis

    Spitsmuis Niet meer actief

    Mijn man is eigenlijk gewoon elke avond thuis.
    Hij werkt de ene week overdag en de andere week heeft hij avonddiensten dus hij is enkel alleen weg voor zijn werk om de week in de avonden.
    Maar hij gaat niet naar de kroeg of iets,heeft hij gewoon geen behoefte aan en hij vind het heerlijk om samen lekker bank te hangen als de meisjes in bed liggen en dat we dan echt tijd samen hebben.
    Hij mag van mij wel hoor,ik hou hem zeker niet tegen maar hij heeft er gewoonweg geen behoefte aan.
     
  7. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

  8. jada08

    jada08 VIP lid

    14 jan 2009
    7.567
    332
    83
    Kun je niet eens zo'n 1,5 week zelf dingen inplannen in de avond, bios plannen, 2 avondjes alleen naar vrienden. Avond naar je ouders. Heel kinderachtig maar dit niet overleggen maar gewoon inplannen. Zo van hè schat, ik heb deze week een aantal dingen gepland in de avonden. Houd je er even rekening mee... Misschien gaan zijn ogen dan eens open en begrijpt hij jou ook dat het niet leuk is dat hij steeds weg. En anders toch een goed gesprek aan gaan. Het zit jou dwars dus het zo toch te zot zijn dat jij dit niet met hem kan bespreken?

    Hier gister ook zo'n fijn gesprek gehad. Vrijdag avond ging hij op stap, we hadden nog gebeld toen ik op bed ging. En vroeg of hij wel een beetje rekening met ons wou houden, aangezien hij best wel katers heeft naar het stappen. Nou meneer kwam heeeeel laat thuis, zal het tijdstip maar niet noemen. En gister natuurlijk zo verrot als wat. Ik was behoorlijk boos. Heb hem duidelijk gemaakt hoe ik over dacht, en hem de hele dag lekker alleen thuis gelaten met een rot gevoel. Kan hij mooi na denken, later alles normaal uitgesproken en nu snapt hij mij wel. Dus ik hoop dat jij je vent ook duidelijk kan maken dat het niet leuk is voor jou
     
  9. MamaPeetje

    MamaPeetje Niet meer actief

    Nooit. Of ja soms alleen voor zijn werk als hij naar Belgie moet.. volgende week moet hij er zelfs een paar dagen heen en slaapt daar in een hotel. Maar dat is heel uitzonderlijk dus voor ons..
     
  10. ecl

    ecl Niet meer actief

    Ik heb 4 avonden gestemd.
    Mijn man werk in 2 ploegen dienst, dus heb alleen gestemd voor de weken dat hij vroege dienst heeft.
    Hij sport meestal 4x in de week. Soms gaat hij naar vrienden en da sport hij 3x in de week.
    Ik vind het niet altijd leuk, maar weet dat sporten zijn uitlaatklep is.
    Vooral nu er van alles speelt in onze families, vind ik dat hij juist moet sporten. Lekker stoom afblazen.
     
  11. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    28 jul 2010
    7.990
    6.741
    113
    zuid-holland zuid
    mijn man is 2 avonden sporten en heeft om de week een avond voor zn werk en vaak ook wel om de week een avondje met vrienden.
    Ik vind dat wel veel, vooral omdat ik die avonden nooit eens weg kan. Het is voor mij wel een bron van ergernis. We hoeven echt niet iedere avond samen hand in hand op de bank, en ik vind het ook helemaal niet erg om alleen met mijn kind te eten en op bed te leggen. Maar als ik dan een keer een borrel van mn werk heb of een etentje bij een vriendin zou ik graag ook een keer spontaan erheen willen gaan en dat kan nu heel vaak niet.
     
  12. Minerva

    Minerva Niet meer actief

    Ik heb 2 avonden aangevinkt, maar dat klopt niet helemaal.... Mijn vriend werkt in de ploegendienst en heeft cycli van 10 dagen. Van die 10 dagen moet hij 2x tot 22.00 uur werken en 2x om 22.00 uur beginnen. De andere dagen is hij gewoon thuis.

    Ach, hij gaat wel eens bij vrienden sport kijken, maar dat is dan meestal wanneer ik ook een avondje weg ben. Ik vind het niet zo erg dat hij af en toe 's avonds weg is, want dan ben ik meesteres over de afstandsbediening :D

    Ik zou het trouwens wel vervelend vinden als hij structureel 3-5 avonden per week weg is en ik dan alleen thuis zit.
     
  13. El1983

    El1983 Fanatiek lid

    19 sep 2012
    3.561
    0
    0
    Verzorgende IG
    My little castle
    Ik ben meer 's avonds weg dan vl :D maar ja het is voor het werk.
    Ik heb 1x per week aangevinkt, maar hij gaat ongeveer 1x per 2 a3 weken een avondje drinken met collega's na zijn werk.
    Dus valt mee
     
  14. Jeniyah

    Jeniyah Niet meer actief

    Hier hebben we vaak 1a2 avonden geplanned voor elkaar...

    Maandag avond ben ik vaak weg, dinsdag manlief, Woensdag ik, donderdag hij... En vrijdag vaak samen en zaterdag en zondag vaak ook nog, of gezamelijk met vrienden.
     
  15. Chebu

    Chebu VIP lid

    17 dec 2007
    7.174
    2
    36
    Midden-Oosten
    Mijn man is vaak een week van huis vanwege conferenties, dus werkgerelateerd. Dat is toch zeker wel een week per maand. Daarnaast is hij vaak vrijdagavond weg omdat hij dan schaakt.
     
  16. Coortje

    Coortje Niet meer actief

    verschilt geen vaste keren per week. Soms in de kost dan is hij 4 avonden weg en dan werkt hij nog op vrijdagavond. Maar dat reken ik er niet bij, dat hoort erbij en doet hij niet voor zijn lol
     
  17. Aislyn

    Aislyn Fanatiek lid

    16 feb 2011
    2.448
    1
    38
    Dordrecht
    Ik heb één keer per week gekozen, maar het is minder. Meestal gaan we samen, soms heeft hij iets van zijn werk, soms met zijn oude vriendenclub.
     
  18. MvS

    MvS VIP lid

    19 okt 2008
    5.563
    1
    36
    Ik heb niet gestemd, want op het moment is het nul keer per week.

    Voorheen ging hij 1 keer per week sporten, maar dan was hij sowieso voor 21 uur weer thuis. Nu heeft hij een blessure, dus is hij gezellig elke avond bij mij. ;)

    Wij gaan eigenlijk altijd samen naar vrienden e.d., dus misschien eens in de twee maanden of zo dat 1 van ons alleen afspreekt met een vriend(in). We zijn er allebei gelukkig mee zo, maar eerlijk is eerlijk: als mijn man er behoefte aan had, zou hij van mij best 1 of 2 avonden per week de hort op mogen, hoor. Kan me voorstellen dat mensen daar behoefte aan hebben :)
     
  19. Bam

    Bam Fanatiek lid

    17 aug 2011
    1.032
    0
    36
    Midden Nederland
    Kan ook niet stemmen want is 0x per week :D
    We zijn gewoon lekker altijd samen 's avonds.
    Toevallig vorige week maandag was hij 1 avond weg met vrienden en dat in 1 jaar tijd :D Vind het wel fijn zo.
     
  20. annet1985

    annet1985 Fanatiek lid

    14 okt 2011
    4.136
    0
    36
    friesland
    Eigenlijk nooit, alleen eens een overnachting voor zijn werk of af en toe eens naar vrienden! Voor de rest ben ik bijna iedere avond weg, sport veel ivm met afvallen
     

Deel Deze Pagina