2400 netto - werk fulltime in de FMCG. Daarnaast nog jaarlijks een bonus (dit jaar 6% op jaarloon) en 3 à 4% v/h jaarloon aan gratis aandelen van het bedrijf. GSM wordt vergoed tot 85 per maand en ook nog groeps- en hospitalisatieverzekering Ook nog leuke "bijkomstigheden", zoals gratis fitnessabbo, we kunnen tot 10.000 renteloos lenen indien we een wagen kopen, vergoeding voor lenzen of bril...
Leerkracht PO. 32 uur per week en 1525 netto per maand. 3 jaar werkervaring. Hopelijk volgend schooljaar naar LB functie zodat ik nog redelijk goed kan groeien.
31 jaar, 5 jaar werkervaring, 32 uur 1450 Netto, administratief bij een bank.......geen diploma. extra: vakantiegeld, Winstuitkering en met goede vrijdag en op 1 Mei vrij. (ik heb in de zorg gewerkt en 5 jaar geleden had ik daar genoeg van, dagdiensten oke maar avond/nacht/feestdagen was ik helemaal zat)
Wat gek! Ik werk nu pas 3 jaar voor dezelfde stichting. Van maandag tot en met donderdag. En ik verdien nu 1525 per maand netto. Of werk je niet al 8 jaar in het PO?
Ik geef ook les aan het VMBO; basis, kader en GT. Ik zou niet anders willen, ik werk super graag met deze leerlingen.. Maar mijn dagen zitten echt übervol.. Voorbereiden, nakijken, taken, mentoraat, vergaderingen, begeleiding van leerlingen, ontwikkelen van (digitale) lesmaterialen, ontwikkelen van vakoverstijgende lesmaterialen.. Om dan nog maar niet te spreken van alle zaken die je moét documenteren tbv dossiervorming..En dan van die leuke extra zaken, zoals bijvoorbeeld het schrijven van een vakwerkplan, waar je geen uren voor krijgt, maar wat wél moet gebeuren... 15 lesuren op 3 dagen en de rest dus taken.. Daarom vind ik het ook zo knap om 1 FTE in 3,5 dag te draaien.. Dit zou mij NOOIT lukken.. Vorig schooljaar had ik 0,68 fte op 3 dgn, maar ook dat vond ik moeilijk combineren, vandaar het stapje terug gedaan naar 0.6 Ik geef aan 5 verschillende klassen les, waarvan één examenklas GT. Ik geef Engels trouwens. En ik zou dus ook niet anders willen, haha!
24 uur in de zorg inclusief onregelmatige diensten en 2 weekenden per maand meestal rond de 1350 nettto en daar is mijn zorgverzekering al vanaf dat gaat bij ons meteen van het salaris af. Ben 31 en zit vanaf mijn 19e in de zorg.
Dat is wel heel erg veel Ik krijg als Verzorgende 670 euro per 4 weken voor 15 uur. Dat is gewoon bijna het dubbele Krijg jij zoveel ort en reiskostenvergoeding? Dit zit er bij mij namelijk niet bij. Ort geen recht op en benzinevergoeding is meestal zo'n 30 euro bij mij.
Ik ben 25 en verdien als activiteitenbegeleider 24,50 bruto per uur (4 uur per week). Daarnaast werk ik minstens 10 uur per week als receptioniste voor 11,50 bruto per uur. Hier stop ik binnenkort mee en dan ga ik een project doen in de makelaardij voor 3 uur per week en verdien ik bruto ong. 30 per uur.
33 jaar, werk 32 uur, 1750 netto + 13e maand, -Reiskostenvergoeding; -bonus die afhankelijk is van persoonlijke doelstelling en dat is niet een verkoopgerichte doelstelling; -persoonlijke bijdrage die gebruikt mag worden voor extra pensioenopbouw of uitgekeerd wordt; -een goeie pensioenregeling) Medewerker bij een bank
Ort is overal hetzelfde volgens mij. Ik werk weekenden,ochtenden,avonden 4x4 uur in de week. Ik woon 20km van het werkgebied vandaan krijg ik per maand 135 euro voor en mijn werk km vergoeding 27cent de km. Maar waarschijnlijk zit er een groot verschil in wat je per uur verdient
Ik ben 40 en werk als woonconsulent bij een woningcorporatie en werk 24 uur per week en verdien 1670 euro netto per maand. Ik doe dit werk al 15 jaar en ben dus al heel wat periodieken gestegen in de jaren en ik kan nog 6 periodieken stijgen.
Ik vind de salarissen nog best hoog... Ik ben 28, universitaire functie en krijg bij een fulltime contract ongeveer 2300 netto. Daar komt nog wel 8% vakantiegeld en 8,3% eindejaarsuitkering bij. Maar toch, vind ik het verschil tussen mijn universitaire baan (qua salaris) en sommige andere salarissen die ik hier voorbij zie komen best klein.
Ik werk 32 uur en verdien zo'n 1400 netto + 13e maand. WO opgeleid maar wat zegt dat tegenwoordig nog? Ben allang blij dat ik werk heb.. Ben trouwens 27.
ligt er ook aan of je verzorgendr IG of verzorgende bent.verzorgende bij ons schaal 30 IG 35.ik zit in schaal 35 werk 17 uur pw.werk om het weekende 3 avonddiensten.verdien ook iets meer dan 1100 euro.nadeel kan niet zoveelmeer groeien in schaal.werk 11 jaar in de zorg.