Buikfoto's April 2013

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by corina1989, Jul 27, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    Feb 20, 2012
    9,071
    1,917
    113
    omgeving Rotterdam
    @hip, nou dat valt eigenlijk wel mee, ja als ik sta zitten dr billen wel heel laag haha, maar ze heeft nooit zo heel hoog gezeten eigenlijk. En krijg nog steeds regelmatig billen en tenen mn ribben in geduwd hihi ;)
    Gelukkig nooit last gehad van mn maag! *klopt af*

    Waarom gaan ze jou eigenlijk al inleiden? Is er een reden dat je niet te ver overtijd mag lopen?? Sorry als je t hele verhaal al een keer hier hebt neergezet...

    @rara, ja vergelijkingsfoto! Goed idee! :)
     
  2. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    Nov 20, 2010
    3,123
    0
    0
    limburg
    Vrolijke pasen allemaal!

    Bfg ik sta vanaf 35 weken onder controle omdat m'n meisje achter loopt in groei. De gyn vind het nu tijd worden dat ze geboren word omdat ze het nu nog goed doet en de bevalling dan ook minder risico's met zich meeneemt.

    Ik ga vanmiddag denk ik een buikfoto plaatsen, had em vrijdag al gemaakt.
     
  3. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    Feb 20, 2012
    9,071
    1,917
    113
    omgeving Rotterdam
    @hip, okee duidelijk :)
     
  4. rozerood

    rozerood Bekend lid

    Jul 6, 2012
    797
    0
    16
    Hip nou dat klinkt ook als een heel traject hoor. Hoop dat het soepel verloopt dinsdag.

    Rara"wow met die voortekens zou ik ook verwachten dat het elk moment begint. Ik ben ook onrustig omdat ik dacht dat het dit weekend wel zou komen...heel af en toe een wat langer durende wee...maar niet vaak of regelmatig. Het kan dus echt nog duren.
    ben benieuwd!
     
  5. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    Jan 15, 2010
    3,018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    Spannend hier meiden! Mocht t bij iemand beginnen, sterkte met de bevalling, we kunnen het!!
     
  6. Username

    Username Niet meer actief

    Hoi meiden.

    Ik moet nog bijlezen, ga ik zsm doen dus dan uitgebreidere reactie van me. Ik heb de afgelopen dagen veel tijd in het ziekenhuis doorbracht. Helaas voel ik de baby al een paar dagen bijna niet meer. Dus extra controles. Op zich zijn die goed, goede CTG en goede doorstroming navelstreng enzo. Alleen op de echo zou je een druk bewegende baby verwachten en die zien we maar niet. Hartje doet het goed, maar ze beweegt weinig. En dan daarbij dat ze zoveel te klein is is reden tot zorg. Dus nu elke dag CTG en andere onderzoeken.
    Inleiden is al ter sprake gekomen. Maar liever niet voor de 37 weken. Dus over een paar dagen hebben we daar een gesprek over. Of er moet in tussentijd reden zijn om haar meteen te halen...
    Al met al erg spannend. Het is zo anders dan normaal. Ik heb een voorliggende placenta dus heel veel voelde ik haar sowieso niet. Maar nu voel ik niks meer en dat is heel eng.
    Ik ben erg moe van alle stress en maak me veel zorgen. Ben bang dat ze het niet goed meer heeft in m'n buik.
    En daar houden de artsen ook rekening mee. Dus vandaar dagelijks melden. En eventueel word ik opgenomen...

    Geen fijne situatie al met al. Wat een spanning! Ik hoop zo dat ons kleine meisje hier goed doorheen komt en dat ze er binnenkort is :)
     
  7. valien

    valien Actief lid

    Oct 19, 2012
    107
    0
    0
    Wat lijkt me dat spannend username! Kop op! Niet te veel stressen (makkelijk gezegd) ze houden jou en je kleine wonder goed in de gaten! Sterkte hoor!
     
  8. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    Feb 20, 2012
    9,071
    1,917
    113
    omgeving Rotterdam
    @username, bah meid elke keer naar t zkh is ook niks!
    Probeer je alleen echt niet teveel zorgen te maken, want stress is sowieso niet goed voor je kindje....kan zijn dat ze mede daardoor wat rustiger is dan normaal...
    Je bent gelukkig wel bijna 37 weken dus nog een paaaaaqr dagen volhouden meid! Probeer zo positief mogelijk te blijven, voor jou, maar ook voor je kindje :)
    Succes en sterkte!

    @hier, gister is de vk langs gekomen toen ik al 3 uur erg reelmatige weeen had. Onder de douche werden ze ook niet minder.
    Helaas vals alarm (dacht ik al), t zijn nog steeds voorweeen...
    Ik had een krappe cm ontsluiting maar nog geen verweekte baarmoedermond.
    De weeen bleven echter wel zo regelmatig dus kreeg een slaaptablet die ik samen met 2 pcm's in moest nemen zodat ik door de voorweeen heen kon slapen (anders zou mn lijf te uitgeput zijn voor t geval t echt door zou gaan zetten en dan zouden de echte weeen weer niet sterk genoeg zijn ofzo)
    Dus heeeeeeeerlijk geslapen in elk geval, en nog steeds last van voorweeen, maar gelukkig niet zo regelmatig en snel opvolgend als gister ;)

    Dus afwachten maar...
     
  9. rozerood

    rozerood Bekend lid

    Jul 6, 2012
    797
    0
    16
    username: oh wat verontrustend allemaal. Kan me voorstellen dat je je zorgen maakt. Hoop dat ze het nog even kunnen rekken en je kindje nog even in de buik kan blijven. Sterkte!
     
  10. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    Nov 20, 2010
    3,123
    0
    0
    limburg
    username dat is schrikken zeg! gelukkig worden jullie goed in de gaten gehouden en over een paar daagjes ben je 37 weken. probeer tussen de zkh bezoekjes door zovel mogelijk te rusten die rust kunnen jij en je kindje goed gebruiken.
    ik zal hard voor jullie duimen! suuces meid.

    bfg spannend zeg, kan nu elk moment goed doorzetten. fijn dat je zo goed geslapen hebt. ben benieuwd hoor hoelang het nog duurt bij je.
    succes in ieder geval!

    hoe is het bij de rest?

    ik heb vandaag weer controle gehad in het zkh, de ctg was goed gelukkig. heb nog geen ontsluiting, hopelijk morgenvroeg wel. anders kunnen ze niet inleiden, maar gaan ze primen met gel. hopelijk komt de ontsluiting dan snel opgang anders woensdag inleiden of primen ligt eraan of er dan al ontsluiting is.

    ik zal ff mijn buikfoto van vrijdag plaatsen.
     
  11. hip1983

    hip1983 Fanatiek lid

    Nov 20, 2010
    3,123
    0
    0
    limburg
    2013 03-30 (1).jpg

    2013 03-30 (3).jpg

    hier mijn buik met 39 weken en 1 dag
     
  12. rozerood

    rozerood Bekend lid

    Jul 6, 2012
    797
    0
    16
    BabyFG oh wat gemeen zeg van je lichaam, je zo voor de gek te houden. Gelukkig kun je met hulp nog goed slapen. Spannend zeg, kan elk moment doorzetten.

    Hip: waarschijnlijk je laatste buikfoto...slik, wat gaat het toch snel he. Hoop dat je snel ontsluiting hebt en je kindje snel in je arm kan houden.

    Hier af en toe een hardere buik...maar eigenlijk in vergelijk net 4 weken geleden heel erg rustig. De baby is wel wat onrustig en heeft geloof ik echt weinig plek (voel zijn lichaam steeds tegen mijn buik). De vruchtwaterhoeveelheid lag vorige woensdag ook aan de ondere norm....verder merkte ik bij de dammmassage dat het wat soepeler is van onder....een teken? zal ook nog een foto plaatsen.
     
  13. rozerood

    rozerood Bekend lid

    Jul 6, 2012
    797
    0
    16
    mijn buik van zaterdag 39+2
     

    Attached Files:

  14. spannendetijden

    spannendetijden Fanatiek lid

    Jun 9, 2008
    4,817
    830
    113
    medewerkster management ondersteuning ( en daarbij
    bij mn grote liefdes
    roze rood en hip: wat een mooie buiken!!!!!!
    en wellicht de laatste foto's ;) spannend hor!!

    hier alleen veel harde buiken en enorm energie aant bijtanken! kleine is onrustig en heeft denk beetje ruimte gebrek want voel hem/haar onder erg (pijnlijk) drukken maar ook bij mn ribben is geen ruimte! donderdag morgen we weer op controle! ben benieuwd wat de gyn zegt!
    vanmorgen gewogen en wel al van 75,7 naar 76,2 gegaan sinds donderdag. kilo's vliegen omhoog,..maargoed, heb ook amper nog lichaamsbeweging :(
     
  15. rozerood

    rozerood Bekend lid

    Jul 6, 2012
    797
    0
    16
    ST: misschien groeit je kleintje wel heel erg. hoeveel weken ben je nu 37? Dat onrustige en plaatsgebrek heb ik ook.

    Hip fijn he dat we allebei geen straie hebben. Ben er wel trots op :)
     
  16. rozerood

    rozerood Bekend lid

    Jul 6, 2012
    797
    0
    16
    hip ben zo benieuwd of het vandaag gelukt is met inleiden....dan mag je dalijk een babyfoto plaatsen ipv een buikfoto! sterkte!
     
  17. spannendetijden

    spannendetijden Fanatiek lid

    Jun 9, 2008
    4,817
    830
    113
    medewerkster management ondersteuning ( en daarbij
    bij mn grote liefdes
    rozerood: ik hoop dat het de kleine is die flink nog ff groeit. vond hem/haar overigens bij de laatste controle (precies 37wk) iets aan de lichte kant! maar de gyn vond het prima! ben benieuwd naar donderdag wat er dan qua gewicht uit komt, ben dan 38wk!

    hip: ik ben ook benieuwd naar hoe t gegaan is vandaag meid!!! kom maar op met het babynieuws :D

    vorige week is mn collega bevallen! zij liep 2 week voor mij! maar is 10dagen te vroeg bevallen! zooooo'n gek idee! omdat je al die tijd "samen liep" als zij dan met baby news komt, komt het voor jezelf wel erg dichtbij! en dan besef je maar dat het elk moment kan gebeuren! als ik 10 dagen eerder zou bevallen...ben ik maandag aan de beurt!
    zelf ben ik 13dagen eerder geboren! (maar wel via inleiding!)

    hip & rozerood: hier ook geen striae en moet ook eerlijk toegeven,...ben dr ook trots op :D hihi
     
  18. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    Jan 15, 2010
    3,018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    Hip gaat vandaag niet bevallen meiden ... ze wordt waarschijnlijk morgen ingeleid.

    Hier ook geen striae ... maar wel een mega dun huidje ; smeer elke dag maar toch lijkt het alsof het de sahara is (zo droog met mini scheurtjes).

    ST, jij dus ook donderdag weer controle. Ik ook! Ben benieuwd wat de vk dan zegt. Ik ben ook weer een kilo aangekomen... tijdens pasen, dus denk dat het daar ook mee te maken heeft.

    Rozerood, denk dat jij eerdaags wel gaat bevallen hoor... de kleine man is groot genoeg volgens mij. Je buik is mooi rond! Zeker als het vruchtwater minder wordt, dan moet ie toch echt bedenken dat hij geboren wil worden.

    Username, hoe is het met jou en je baby vandaag?
     
  19. rozerood

    rozerood Bekend lid

    Jul 6, 2012
    797
    0
    16
    HI Tori: ik had in mn hoofd dat hip vandaag ingeleid wordt...heb ik het fout? we zullen heb wel horen...

    Wat fijn dat jullie ook geen straie hebben. Hopelijk ziet onze buik er dan ook snel weer mooi uit.

    Ik moet ook donderdag weer op controle haha do=controle dag. Hoop stiekem dat ik niet meer hoef te gaan en de beeb eerder komt.

    wie is er bij jullie bij, bij de geboorte. Hier natuurlijk VL en als het goed is mn moeder. Ze hebben besloten alvast te komen en een appt te huren (moeten 6 uur aanrijden). Dus vanaf vanavond kan ze erbij zijn.
     
  20. rozerood

    rozerood Bekend lid

    Jul 6, 2012
    797
    0
    16
    zou rara al aan het bevallen zijn?
     

Share This Page