16 - 30 April 2013 Mama's (deel drie)

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Bloemmm, 25 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    6 jun 2011
    2.986
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd fleurop!!! Lekker genieten.


    Mone dat was 8 april ;)

    Hier... Zitten we er aardig doorheen. De voedingen gaan niet goed. Luuk moet blijven. Voel me erg rot want het voeden is een grote berg geworden. Tis een strijd en is alles behalve leuk en ontspannen. Ben bekaf en huil tranen met tuiten. Ons mannetje is er gewoon niet aan toe... Ik denk dat ik vanaaf mee naar huis ga. Ff bijslapen. Voel me zo rot
     
  2. Skatje

    Skatje VIP lid

    10 dec 2008
    9.026
    165
    63
    Vrouw
    Gastouder
    Arnhem
    Fleurop gefeliciteerd met jullie Daan!!
     
  3. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.091
    7.843
    113
    Gefeliciteerd! Geniet er van!
     
  4. unexpectedmom

    unexpectedmom Fanatiek lid

    30 jul 2012
    2.037
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dikke knuffel voor jou Maartje! Wat een tegenvaller is dit, je zou je kraamtijd zo graag anders zien natuurlijk. Ik kan je niet genoeg knuffels sturen. Bid voor jullie.
     
  5. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.091
    7.843
    113
    Knuffel maartje! Ik vind rooming in ook slopend dus misschien is het wel goed om even bij te slapen. Dan kan de verpleging de nachtvoedingen doen. En als de voedingen hetgeen is waar het mee naar huis gaan op vast zit wordt dat inderdaad zo gigantisch ding. Ik hoop dat hij het sbnel weer op pakt, jij even lekker bijslapen, en dan gaat het allemaal een stuk beter. Trust me. Knuffel.
     
  6. Mone

    Mone Fanatiek lid

    7 mrt 2007
    4.804
    0
    0
    Den Haag
    Knuffel Maartje!
     
  7. mammavandrie

    mammavandrie Actief lid

    26 nov 2010
    167
    2
    18
    Fleurop gefeliciteerd geniet er lekker van!
     
  8. wondertje1985

    wondertje1985 Fanatiek lid

    28 jan 2011
    1.123
    0
    0
    Noord-Brabant
    @fleurop, man en sam gefeliciteerd met de geboorte van Daan

    @maartje dikke knuffel voor jou meis

    @hier vandaag de laatste dingen thuis gedaan nu is alles helemaal klaar en mag uk komen.
     
  9. tumtum

    tumtum Bekend lid

    23 mrt 2012
    904
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Fleurop: Van harte gefeliciteerd met de geboorte van Daan!

    @Maartje: Knuffel! een flinke tegenslag als het eerst steeds zo goed gaat natuurlijk, daar stel je je dan ook op in natuurlijk.
     
  10. butterfly12

    butterfly12 Fanatiek lid

    13 jun 2011
    1.146
    0
    0
    NULL
    Fleurop, gefeliciteerd met jullie zoon! Geniet van elkaar!

    Maartje, lieverd dikke knuffel voor jou.

    Mone, klopt de datum? !

    @ hier, moe op de bank! Zo lekker gtst & dan greys!

    Morgen weer controle!

    *nog 4uur en ik mag mijn 37weken dansje doen*
     
  11. geranium32

    geranium32 Niet meer actief

    Maartje: aaaah nee, klote meid! Dikke knuffel!!!!!

    Heb nog steeds een onrustige buik. En ook onze beeb is erg druk. Morgen maar eens aan de vk of ze ff wil kijken......
     
  12. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.091
    7.843
    113
    ***Hormoon alert***

    Grrr!!!! Het huis stort zo ongeveer om ons heen in elkaar. Echt elke dag gaat wel wat kapot. Gisteren deed de digitale ontvanger het ineens niet mer. Toen de digitale ontvanger van mijn tante meegenmomen, doet het ook niet. Dus ml heeft al weer allerlei plannen om te kijken waar het aan ligt en ik wil gewoon dat het geregeld wordt! Dus bellen zo'n monteur %^&%&^%

    Twee weken geleden begaf de magneron het al. De wasmachine stoort. Het is toch niet normaal dat apparatuur maar zo'n 3 jaar meegaat of ben ik nou gek :( ML stelde voor dat ik morgen even met de provider zou bellen en ik heb hem gezegd dat dat voor de verstandhouding misschien niet zo goed zou zijn omdat ik het helemaal van de mongool vind dat hun kastje al na 3 jaar kapot gaat.

    $^%^&&* Achterlijk gedoe%^^ Laat het hem gewoon lekker regelen en een beetje snel graag.
     
  13. MissCandy

    MissCandy Bekend lid

    18 okt 2012
    749
    0
    0
    capelle a/d ijssel
    Juul, waarom komen die dingen ook altijd tegelijk?! En zeker als je hoogzwanger bent zit je hier niet op te wachten! Ik hoop dat het allemaal snel oplost..

    Maartje, ik snap dat je er even doorheen zit.. Elke keer valt het toch een beetje tegen. En de vermoeidheid maakt het natuurlijk niet makkelijker..even goed bijslapen is denk ik wel belangrijk!
     
  14. Zora

    Zora VIP lid

    12 jun 2007
    11.369
    2
    36
    Fleurop: van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie Daan. Geniet ervan!

    Maartje: sterkte, lijkt me heel erg pittig zo dus niet gek dat je er even doorheen zit.

    Burterfly: schiet al op he? Nog 3 nachtjes dan mag ik ook meedoen, spannend!
     
  15. Zora

    Zora VIP lid

    12 jun 2007
    11.369
    2
    36
    Hier vandaag druk geweest. Ml ook. Lekker al wat gerommeld in de tuin, inteatuin geweest voor wat plantjes, kast van dochterlief opgeruimd en de zomerkleding er alvast in. En tussendoor lekker gespeeld met dochterlief. Zo kan ik elke dag weer wat klusjes weg strepen, heerlijk. Morgen een sopdagje. Minder leuk maar moet ook gebeuren.
     
  16. shahrazed

    shahrazed Fanatiek lid

    12 aug 2012
    1.638
    0
    0
    NULL
    NULL
    Fleurop; gefeliciteerd met jullie zoon!! Ben benieuwd naar je bevallingsverhaal! Hoop dat je nu lekker kan gaan genieten en dat het geen al te zware bevalling was.

    Maartje; knuffel!! Jammer zeg, het zag er zo goed uit. Wel een tegenslag maar ik weet zeker dat het goed komt! Heel verstandig om thuis een nachtje bij te slapen. Heb je ook gewoon nodig nu!
     
  17. shahrazed

    shahrazed Fanatiek lid

    12 aug 2012
    1.638
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik snap je echt zo goed he. Dat gedoe iedere keer, bah! :(
     
  18. shahrazed

    shahrazed Fanatiek lid

    12 aug 2012
    1.638
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier; ben volledig bevangen door de nesteldrang nu. Ben echt hele dagen bezig met opruimen, stofzuigen en soppen. Heb serieus vandaag het plafond van mn keuken staan stofzuigen........ En het ergste is nog dat het allemaal zo langzaam gaat dat je aan het einde van de dag nog niet ziet dat er iets gedaan is......
    Ik ga zo maar ns even lekker douchen en vroeg naar bed.

    Ik kan trouwens maar niet wennen aan die achterlijke zomertijd. Hebben jullie dat ook?
     
  19. Mone

    Mone Fanatiek lid

    7 mrt 2007
    4.804
    0
    0
    Den Haag
    Datum zeg ik nu niets meer over :) flauw he....vond het al erg lief dat ik deze hint gaf :) en waarom ik er niets over zeg...nou alleen mijn zusje (de oppas) weet de datum, en alles is openbaar hier.....en weet dat er kennisen hier op het forum zitten...
     
  20. frommel

    frommel Fanatiek lid

    26 apr 2010
    1.042
    0
    0
    Maartje, knuffel! Wat rot dat het niet gaat met drinken, maar moet inderdaad ook niet teveel druk op gaan staan, dat werkt ook niet! Goed voor jezelf zorgen meis! En hopelijk pakt Luuk het gauw op ;)

    Hier net m´n zus op de thee gehad, die kwam vertellen dat ze zwanger is! (Mn zus heeft meerdere miskramen (3) gehad in de afgelopen 2 jaar, de laatste keer was ze 2 weken na mij uitgerekend.) Ze weet nu sinds begin dit jaar dat ze een ziekte heeft, wat de oorzaak lijkt te zijn voor de herhaalde miskramen. Ze heeft nu goede begeleiding en medicijnen. Ben zo blij voor ze, al blijft het de hele zwangerschap erg spannend, het moet deze keer met alle begeleiding gewoon goed blijven gaan! De huiskamer zat dus lekker vol hormonen ;)

    Verder bekaf. Toch opa maar gevraagd om morgen ff langs te komen, sowieso gezellig, maar kan ie ook een beetje helpen met dochterlief ;)
     

Deel Deze Pagina