Gisteren heb ik een versie gehad in het ziekenhuis omdat ons meisje in stuit lag. Dit is gelukt na poging 4!! Wat een pijn zeg, niet normaal, maar goed, dat terzijde. Ik ben zoooooo bang dat morgen op de controle-echo blijkt dat ze weer is gedraaid.. Dus mijn vraag aan jullie Wie heeft er een versie gehad en bij wie is het kindje goed blijven liggen?
Dat geeft de burger moed! Morgen controle met een echo maar ik ben zooooo bang dat ze weer anders ligt, stom he?
Min zoontje draaide terug na de eerste versie, maar bleef na de 2e versie een week later wel goed liggen. Mijn dochtertje draaide steeds vlak voor de geplande versie naar hoofdligging en een paar dagen later weer dwars of stuit ( tot 37+5).
Zelf geen ervaring mee, maar mijn vriendin wel. Gedraaid en ook haar kleine bleef braaf liggen. Kan mij wel voorstellen hoor.. Die angst.. Ik hoop dat ze het draaien ook als heel vervelend heeft ervaren en dit dus echt niet weer gaat proberen te doen. Mijn duimen draaien! Morgen weet je dus meer.. Spannend, hoe laat mag je?
Ik heb ook een versie gehad met 37 weken en is niet gelukt. Dus kan er niet over mee praten. Er is te weinig ruimte om de kleine te draaien. Ik hoop voor jou dat die kleine lekker blijft liggen en je morgen een goede echo heb!
Een versie is een draaipoging. Hierbij proberen ze het kindje van buitenaf te draaien in de baarmoeder. Dit doen ze bij baby's die in een stuitligging liggen. Je kan als je googeled wel zien hoe ze dat doen. Hoop dat het zo duidelijk is.
Oh meid wat balen! Deed het bij jou ook zo'n vreselijke pijn? Ze hebben het bij mij 4x moeten proberen Buik is nog beurs. Wat ga je nu doen? Stuitbevalling of ks?
De eerste keer deed het wel pijn, werd wel een beetje wit om de neus zeg maar. Daarna heeft een gyn gevoeld en gekeken en die schatte de kans dat het lukte zo klein in. (En ik had de gyn met de meeste ervaring in dat ziekenhuis) Dat ik dat niet nog een keer wilde. Al die pijn voor niets. Heb de eerste keer ook 3 dagen met een beurse beuk gelopen. Ik heb met de gyn de opties doorgenomen en de keus gemaakt om voor een geplande keizersnede te gaan. Dit omdat de kans dat je alsnog op ok eindigt als je vaginaal begint 75% kans is. Nou dan maar gelijk die keizersnede. Nou is het ook zo dat mijn man op de vaart zit en we nu dus zeker kunnen plannen dat hij thuis is. En dat geeft wel heel veel rust. zowel voor hem als voor mij. Nadeel van de keizersnede vind ik dat je bij volgende zwangerschappen altijd in ziekenhuis moet bevallen. Ben wel blij dat het bij jou wel gelukt is. en 4 pogingen pfffff.... Dan had de gyn er wel vertrouwen in zeg. Hoop zo voor je dat de kleine nu goed blijft liggen voor je.
Ja ze had er wel vertrouwen in. Ik ben 1.80 en het is mijn 3e kindje dus eerder teveel ruimte dan te weinig en daardoor floepte ze steeds terug. Beetje wit om de neus? Ik was serieus aan het hyperventileren Voel me nu wel een beetje een aansteller haha!
Geen ervaring mee maar mijn jongste 3 lagen ook heel laat gedraaid en vast. In t ziekenhuis zeiden ze bij de 4e ook dat draaien voor 38 weken geen zin had ivm de vele ruimte. Hopelijk blijft je kleintje goed liggen!
Om 13:15 dus.. Spannend! Heb je het idee dat ze nog netjes naar beneden ligt met haar hoofd? Ik duim even door en kom straks nog weer spieken hier!
Bij mijn beste vriendin zijn er drie pogingen gedaan, maar ze mislukten alledrie. Haar dochtertje floepte telkens weer terug in de oude positie. Mijn dochtertje lag ook in stuit (voetligging), maar ik wilde geen versie. Ik vond de slagingskans van 40% te klein (dus 60% kans dat het niet lukt) en ik durfde het niet aan omdat ik het gevoel had dat mijn dochtertje niet voor niets zo in mijn buik lag. Dus wij kozen direct voor een geplande keizersnede. Overigens werd ik door de gynaecoloog destijds best onder druk gezet om die versie te doen. Ik begrijp ergens wel dat zij het een gemiste kans vond dat ik niet eens wilde proberen, maar ik moest mijn/onze keuze echt verdedigen.
hier presteerde mw het om in week 38 nog even in stuit te draaien (terwijl ze de hele zwangerschap netjes met het bolletje omlaag lag tijdens de echo's) Dus werd er meteen een versie gedaan (en nog 1 en nog 1 en nog 1). Die dus allemaal mislukten omdat mw net zo hard weer terug draaide. Daarom werd er een keizersnee gepland. Vlak voor de keizersnee kreeg ik nog een controle echo en lag madam weer netjes met het hoofd naar beneden. Gelukkig ging de keizersnee gewoon door (was nog even een discussie over toch geen inleiden of niet). En dat was maar goed ook want tijdens de keizersnee zwom mw helemaal naar boven (onder mijn ribben) en hebben ze haar daar nog met de tang uit moeten vissen.
Wat kunnen die kleintjes eigenwijs zijn zeg! Hihi.. Niet grappig leuk hoor, maar wel eigenwijs leuk. Ben benieuwd hoe de kleine van Skatje ligt..