Decoforkids oplichterij

Discussie in 'De lounge' gestart door Ess85, 5 apr 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. bloem82

    bloem82 VIP lid

    5 sep 2007
    11.197
    601
    113
    Er zijn genoeg webshops die dit hebben en prima betrouwbaar zijn en het voor de hobby doen.

    Je kunt net zo goed opgelicht worden door een webshop die alles prima op orde heeft en er proffesioneel uitziet, daar kom ik vaker oplichters tegen dan een shop met ongeveer bovenstaande punten ;)
     
  2. kirst78

    kirst78 Fanatiek lid

    15 nov 2007
    4.760
    0
    0
    Ben wel benieuwd of de letters vandaag zijn aangekomen. Hoop,het in ieder geval voor je!
     
  3. Ess85

    Ess85 Bekend lid

    17 nov 2010
    950
    0
    16
    Nou ik heb de letters inderdaad vanmiddag ontvangen. Ze waren ook echt pas 16.55uur gepost.
    Kan duidelijk zien dat ze het gisteren even snel heeft gemaakt en dat ze zijn afgeraffeld.
    ten eerste zijn ze niet 21cm maar 18cm. Ik heb betaald voor 21cm.
    qua ontwerp zijn ze ook niet zoals de voorbeeldjes die ik heb gestuurd. Ze zei dat ze precies zoals de voorbeeldjes zouden worden, dit is dus absoluut niet het geval..

    Ben in ieder geval wel blij dat ik ten minste iets voor m'n geld heb gekregen, maar echt tevreden ben ik er niet mee. Ga ze zelf maar aanpassen op de manier hoe ik ze wil hebben.

    Zou hier dus echt nooit meer bestellen en raad het ook zeker niet aan!!!
     
  4. Zena

    Zena Fanatiek lid

    9 dec 2006
    2.428
    0
    36
    Ik zou ze dan terugsturen. Wettelijk mag je de koop binnen (ik dacht)5 werkdagen annuleren en de verzendkosten zijn dan voor haar. Wel aangetekend doen! En dan ergens anders iets kopen wat je wél mooi vindt.
     
  5. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.265
    6.790
    113
    Wat een teleurstelling

    Maar inderdaad je hebt iets.

    Heb je er een foto van? Ben wel benieuwd hoe ze er uit zien
     
  6. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Ben idd ook benieuwd!

    Echt erg dit zeg!
     
  7. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    Ik ben benieuwd... Ik vind dit echt schandalig.
     
  8. Ess85

    Ess85 Bekend lid

    17 nov 2010
    950
    0
    16
    Ik zal zo even een foto uploaden. eerst ff m'n telefoon opladen haha.

    Maar op zich zijn ze niet lelijk maar gewoon niet wat ik heb besteld en wat afgesproken was.
    Heb er ook aan gedacht om ze inderdaad gewoon terug te sturen, maar of ik dan m'n geld terug krijg?? ik vraag het me af. En we willen morgen dr kamertje eindelijk eens af gaan maken en alles aan de muren gaan hangen.

    Ik snap gewoon niet waarom iemand het zo wil verpesten voor zichzelf. Als ze gewoon normaal zou leveren zoals afgesproken, fatsoenlijk zou reageren en eerlijk zou zijn zou ze er echt een leuk iets van kunnen maken.
     
  9. Ess85

    Ess85 Bekend lid

    17 nov 2010
    950
    0
    16
    Hier zijn de foto's. Zo op het eerste gezicht zien ze er leuk uit hoor, maar op de letter Y zitten vlekken (moet je op de ingezoomde foto maar goed kijken, hoop dat het te zien is)
    Op de L zie je donkerroze stukjes, zijn lijmvlekken. Je kunt ook zien dat het niet allemaal lichroze met witte letters zijn, zitten ook donkerroze bij. Ook dit was niet de afspraak.

    De kamer hebben we namelijk grijs met lichtroze laten schilderen, dit heb ik ook allemaal vooraf aangegeven. Nu zeg ik niet dat ik deze kleurstelling lelijk vind, het gaat me alleen om het principe.

    Op de laatste foto zie je de voorbeeldletters die ik heb gestuurd, let vooral op de E met het witte randje, dat was de bedoeling. Ik zie nergens op mijn bestelde letters zo'n wit randje terug, alleen op 1 vlinder.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  10. Ess85

    Ess85 Bekend lid

    17 nov 2010
    950
    0
    16
    hier de laatste 2
     

    Bijgevoegde bestanden:

  11. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.265
    6.790
    113
    Ja dat is duidelijk of afgeraffelt of gepakt wat er nog lag

    Ik zou er niet akkoord mee gaan en geld terug vragen.

    Maar ja, gezien de geschiedenis... zou ze echt wel terugbetalen...
     
  12. Ess85

    Ess85 Bekend lid

    17 nov 2010
    950
    0
    16
    ik heb zojuist deze mail gestuurd

    Ik heb de letters ontvangen.
    Helaas voldoen ze niet aan mijn verwachtingen en zijn ze niet zoals was afgesproken.
    1. ze zijn 18cm, geen 21cm
    2. zijn niet zoals de voorbeeldfoto's die ik je heb gemaild en hoe jij had beloofd ze te maken
    3. er zit op geen 1 letter een wit biesje zoals op de voorbeeldfoto
    4. op 2 letters zitten zelfs vlekken in de stof (ik heb hier foto's van dus kan ze zo naar je toe mailen)
    5. zijn niet lichtroze met wit, er zitten ook 2 fuchsiaroze letters bij, ook dit heb ik vooraf goed aangegeven

    Er is gewoon duidelijk te zien dat ze even snel zijn gemaakt met iets dat er nog lag. ze zijn dus gewoon afgeraffeld.
    Ik verwacht dan ook een deel van mijn geld terug aangezien ik ze nu zelf alsnog kan gaan veranderen.

    Moet eerlijk zeggen dat ik niet begrijp waarom dit zo is gegaan. Je kan zo iets leuks voor jezelf hebben waar je een leuke bijverdienste aan kan hebben.
    De foto's op je website zien er zo leuk uit, jammer dat je niet altijd zo te werk gaat. Zo zou je veel meer klanten overhouden.
     
  13. knutselkitty

    knutselkitty Fanatiek lid

    30 jan 2013
    2.026
    66
    48
    Vrouw
    Sprookjesbos
    ja, zie wel dat het soms wat afgeraffeld is ja, jammer, want het idee zelf is wel leuk.

    ook niet netjes dat ze tegen jou als "iemand anders" een bericht stuurd in het ziekenhuis te zijn, terwijl ze van iemand van het forum wel meteen kan maken, en zorgen dat ze er dinsdag al zijn. zeker als je zelf meermaals achteraan moet mailen om iets van info te krijgen, had dan een latere deadline als reactie aan je gegeven.. was je zelf ook gewoon op de hoogte van wat je kon verwachten.
     
  14. Ess85

    Ess85 Bekend lid

    17 nov 2010
    950
    0
    16
    Ik vind het ronduit schandalig en belachelijk. Ze had inderdaad aan moeten geven dat het wat langer zou gaan duren wegens drukte of wat dan ook. Dan wist ik er van en was er niks aan de hand geweest en had ik geduldig zitten wachten.
    Maar ze moet niet eerst 2x zeggen wanneer ze verstuurd gaan worden en dit vervolgens niet doen en daarna gewoon niet meer reageren en uiteindelijk een week later na een hoop mailtjes van mijn kant jezelf voordoen als een ander en maar verder blijven gaan met leugens vertellen. Toont van onprofessionaliteit en iemand die niet te vertrouwen is. Dat blijkt wel.

    Bedoel dit trouwens niet kwaad naar jou hoor haha
     
  15. dobbel

    dobbel Fanatiek lid

    12 feb 2009
    3.868
    39
    48
    ergens in het heelal
    hmm denk dat ik dat beter kan als wat ik hier zie, heel zonde zeg.
    Ik zou de hele bubs weer terug sturen, ik maak zelden wat voor iemand, maar als ik dat doe, dan goed van te voren overlecht, en tussendoor stuur ik als ik twijvel een smsje of whapje met een foto ter goedkeuring. heel zonde.
    kost haar zo inderdaad een hoop klanten.
     
  16. FF mailtje sturen naar Alberto Stegeman :p :D
     

Deel Deze Pagina