Wij hebben er 1 voor ons zoontje van 2. Oke hij is er een beetje te jong voor, maar hij is er verliefd op! Ik vind het eerlijk gezegd geen 90 waard!
Mijn zusje van 9 jaar heeft de nieuwe furby gekregen. Ze heeft er 2 dagen mee gespeelt en nu vind ze hem niks meer aan. Mijn zoontje heeft hem nu en speelt er zo af en toe mee. Erg zonde van het geld.
Ik vind die nieuwe er helemaal niet leuk uit zien haha als m'n dochtertje wat ouder is mag ze met mijn oude spelen!!! Vind het nu nog een beetje eng i.v.m die wat sja hoe zeg je dat? Breekbare oortjes.
ik heb de nieuwe niet, heb ze wel in de winkel gezien en als ik heel eerlijk ben vind ik de oude veel leuker. die oude heeft gewoon iets wat die nieuwe niet heeft, weet niet wat het is maar dat zegt me gevoel gewoon
Ik heb ze geen van beide. Maar ik vind de oude furby ook veel leuker. Die oortjes zijn zacht, en doe ogen veel liever dan die "nep" ogen.
Haha ik heb mijn oude ook nog hij is nog als nieuw. Die prijs van nu is wel bizar. Die 'oude' waren 100 gulden! Deze 200 kan je nagaan ze hebben er gewoon voor geplakt en kassa! Vind die ogen van die nieuwe helemaal niet leuk, denk eerder dat ze er nachmerries van krijgen. Vooral als hij een error krijgt haha!
Ik heb 'm! Zowel de oude als de nieuwe, al weet ik niet waar de oude ligt. Ik vind eerlijk gezegd de oude ook leuker, die had een hanekammetje en leukere oortjes. Maaarrr maaarrrr, ik vind het een heerlijk ding om tegen aan te kletsen!