spannende dag vandaag (tese behandeling werd mesa/pesa)

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by alicianoell, Apr 16, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. alicianoell

    Sep 1, 2009
    76
    0
    6
    limburg
    Vandaag was het zover, mijn mannetje zou vandaag zijn tese behandeling krijgen. Om half 9 moesten we in het ziekenhuis zijn in Nijmegen. We werden bij aankomst al snel opgehaald en werden naar de behandelkamer gebracht. Daar werd ons/mijn mannetje gevraagd of hij niet liever had dat er eerst een mesa/pesa behandeling ging plaats vinden. Ze zouden dan kijken of daar wat in zat en zo niet dan gingen ze meteen verder voor een tese. Dat was op zich best wel even slikken omdat wij ons al weken hadden voorbereid op de tese. Maar goed mijn mannetje mocht zich klaar maken, en ik mocht in de wachtkamer plaats nemen, en zou dan na een half uurtje te horen krijgen wat ze gingen doen. Heb er maar een tijdschrift bij gepakt om de tijd te doden. Heb 2 bladzijden gelezen en opeens hoor ik naast me hoi schatje daar ben ik weer! Het was echt zo snel dat ik daar helemaal geen rekening mee had gehouden hem nu alweer te zien, dus ik schrok ervan. Met een lach op zijn gezicht vertelde mijn mannetje dat het was gelukt. Er was levend zaad gevonden en hij hoefde dus geen tese meer te ondergaan. Wat zijn we blij en opgelucht! Alle weken vol spanning of ze zaad zouden vinden of niet is van me afgegleden en ik loop alleen maar rond met een big smile op mijn gezicht. De behandeling is mijn mannetje erg mee gevallen zegt hij. Dus nu op naar de volgende mijlpaal....Icsi
     
  2. Papaver

    Papaver Niet meer actief

    Gefeliciteerd!! Wat en mooi nieuws, hopelijk met een heel mooi icsi resultaat straks!
     
  3. alicianoell

    Sep 1, 2009
    76
    0
    6
    limburg
    Dank je!! Wij zijn ook erg blij..
    Ik zie aan je onderschrift dat je gister een terugplaatsing hebt gehad? Ik hoop dat het lekker in je buikje aan het innestellen is en je een super mooie test zal hebben over een weekje of 2.
     
  4. Opzoek

    Opzoek Lid

    Mar 31, 2013
    99
    0
    0
    NULL
    NULL
    Top hee! Gefeliciteerd op naar het volgende!
     
  5. Bbibi

    Bbibi Fanatiek lid

    Feb 20, 2012
    4,762
    3
    38
    Receptioniste/ financieel admin medewerker
    Dusseldorf
    wauw wat een geweldig nieuws voor jullie! super!
    hopelijk een goede icsi behandeling voor jullie!!
     
  6. alicianoell

    Sep 1, 2009
    76
    0
    6
    limburg
    Dank jullie wel:D
     
  7. A1981

    A1981 Lid

    Apr 16, 2013
    85
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hai Alicia,

    Gefeliciteerd! Hoop dat wij ook zulk goed nieuws gaan krijgen, had ook al even gereageerd net in het tese topic.

    xx
     
  8. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    Feb 11, 2008
    9,543
    4,729
    113
    Female
    Wauw super! Op naar de volgende stap!
     
  9. nana1980

    nana1980 Fanatiek lid

    Aug 27, 2010
    1,044
    1
    0
    NULL
    NULL
    ooooh, wat fijn voor jullie!!!! Ik weet hoe het voelt (mijn man heeft TESE gehad, zie onderschrift)........ik hoop zo dat ICSI wat wordt vor jullie!

    Helaas hier geen goed resultaat en na 2 ICSI's nu met lege handen (zaad is op dus 2e TESE is nodig). We overwegen om te gaan stoppen met de MMM; nu in een ''denkfase''.
     
  10. Uy82

    Uy82 Actief lid

    Apr 14, 2013
    124
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi,

    Super goed nieuws zeg! Wist niet dat dat kon?! Mijn man moet ook tese ondergaan maar vorige week uitslag van vierde semenonderzoek bleek dat er drie zaadjes waren gevonden! Arts adviseert nu om twee maanden nog te wachten en dan te kijken hoe de stand (en evt kwaliteit) van het zaad dan is. Anders verder met tese? Maar mesa heeft ze niet genoemd? Vind dat nu wel raar, we weten namelijk toch dat er in ieder geval aanmaak is. Of ik snap het niet hoor:)
     

Share This Page